Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van itt ilyen sok...

Miért van itt ilyen sok rosszindulatú anyuka?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy egyre több rosszindulatú, "megkeseredett" anyuka írogat ezen az oldalon.

Voltak ilyesmi kérdések, hogy miért hazudnak a fórumokon az anyukák a gyerekeikről, miért dicsekednek, biztosan nem jók a gyerekeik csak ezt hazudják. Most komolyan, milyen alapon kiáltanak ki bárkit is hazugnak, így interneten, ismeretlenül?

Leírtam a véleményemet, hogy szerintem nem feltétlenül hazudnak, hanem lehetséges, hogy valóban jó gyerekekkel áldotta meg őket a sors, de az is lehetséges, hogy nagyobb türelemmel rendelkeznek, mint az "átlagos" emberek, anyukák. Leírtam a saját példámat. Én egy türelmes ember vagyok, nagy a tűrésküszöböm, és bár valóban könnyebb dolgom van a babámmal, mint másoknak akikről itt olvasok, de egyből leszólnak engem is. Mikor én úgy döntöttem, hogy egyedül is felnevelem a gyermekem (az apuka rájött mikor 6 hónapos terhes voltam,hogy nem óhajt részt venni ebben)felkészültem rá, hogy hónapokig nincs alvás, hogy kemény lesz, tudtam mire vállalkozom, ezért nem is panaszkodom. Aztán kellemeset csalódtam, mert "jó" babám van.

Félre értés ne essék nem az a bajom, hogy valaki itt kiír egy kérdést, vagy kiadja magából a bánatát, de miért kell leszólni, lepontozni, lehazugozni azt, aki könnyebben viseli a dolgokat? Nem mondom, hogy soha nem lesz nehéz nekem, persze, hogyne lenne az, de miért baj, ha valaki nem "szenved látványosan"?

Kiírtam már egyszer egy hasonló kérdést, akkor is leszóltak természetesen, de kíváncsi vagyok most változott-e valami.

Ha valakit megsértettem elnézését kérem, nem áll szándékomban és akinek nem inge ne vegye magára. Nem veszekedést akarok, csak tényleg érdekel, hogy ki mit érez ezzel kapcsolatban.

Köszi előre is a válaszokat! :)


2012. márc. 27. 21:40
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Figyelj, nem kiabáltam (interneten nem tudok), én a nagybetűket kiemelésnek szántam...ha lenne mondjuk dőlt betű akkor úgy írnám. Rendben van, félreértettelek, elnézésedet kérem, de nem kiabáltam. :) Bocsi ha annak tűnt.

2012. márc. 27. 22:07
 12/35 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok! Istenem csajok de jó ilyen hangulatok között beszélgetni :) :)
2012. márc. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem ez a kérdés is vájkálós, csak egy másik oldalról. Én általában nem foglalkozom ennyire mélyen ezekkel. Inkább szórakoztat sokak felfogása, gondolkodásmódja.

Olyan sokszor látok itt ilyen panaszkodós kérdést, de én tényleg nem sűrűn találkozom - számomra - problémás válaszokkal.

De erre is igaz, hogy kinek mennyi fér bele, ki mennyire toleráns a másikkal. :)


Szép estét!

2012. márc. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Én nem vájkálni akarok könyörgöm :D Csak érted feljövök ide, mert legalább "találkozom" más anyukákkal, kérdéseket olvasgatok amiből tanulhatok, de elveszik az ilyenek a kedvemet. Tök normálisan leír valamit az ember és ha másnak nem tetszik neki ugranak...

Ezért tettem fel a kérdést, hogy úgymond kiírja magamból, megkérdezzem, hogy más is így látja-e.

2012. márc. 27. 22:15
 15/35 anonim ***** válasza:
68%

Nagyjából értelek. De(!) itt senki nem a barátod. Tehát: gyere fel a GYÍK-ra, olvasgasd, kérdezz, tanulj, válaszolj érzelemmentesen! Miért esik rosszul? Ki ő Neked? - egy névtelen, ismeretlen másik anyuka, más stílussal. Ennyi! :)

Nem kell túlbonyolítani. Bár lehet, hogy én látom túl egyszerűen...


Hidegvér! :)

2012. márc. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
57%

Egyetértek Bolyhos válaszával!

Te úgy kezeled ezt az oldalt, mintha fórum lenne, pedig ez nem az. Rengeteg különböző gondolkodású ember jár erre, ezt el kell fogadnod.

Inkább keresned kellene egy olyan fórumos oldalt, ahol hozzád hasonló anyukák gyűltek össze, ott nem valószínű, hogy lepontoznak, mert aki nem fér be a csoportba, azt úgy is kipaterolják a többiek.

Oda sokkal inkább való lenne a "sok puszi" és a puszi:)" a komment végére, mint ide. A válaszolót nem is ismered és puszit küldesz???

Ha pedig itt maradsz, meg kell szoknod, hogy bizony mindenki kap hideget meleget:)

Amúgy engem kifejezetten szórakoztatnak a kötözködős kérdések, jókat lehet rajtuk nevetni:)

2012. márc. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
Öhöm öhöm, ÉN a védőnőmtől is puszival köszönök el a telefonban és ő szint úgy! És se barátnők nem vagyunk se semmi....! Akit kedvelek attól így köszönök el! Ez nálam olyan mint a szia! De neked csak SZIA! Istenem hogy ti minden hova bepofátlankodtok....!
2012. márc. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 A kérdező kommentje:
Na először ni akadjatok fent a puszin. Az egyik válaszoló írta először és gondoltam én is így válaszolok, ha már kedves volt...nem kell mögé látni semmit. És nem az, hogy hűűű de rosszul esik, csak megjegyeztem, hogy szerintem nem kéne durva stílusban írogatni még akkor se ha nem ismerjük egymást...
2012. márc. 27. 23:09
 19/35 anonim ***** válasza:

Látjátok itt a gáz! Az ég világon senki nem írt most durvát, és máris jön a sértődés és a felesleges magyarázkodás... Pedig csak nem egy a stílus, de senki nem bunkózott.

Erre írtam (és te is Kedves Kérdező), hogy mindenkinek máshol van a tolerancia küszöb.

2012. márc. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Jó, rendben legyen igazad. :) Ezért felesleges itt kérdezni mert egyből kiforgatják a szavadat. Egy szóval nem mondtam, hogy bunkón szóltál volna, csak nem értettem, hogy miért kellett a pusziba is "belekötni". Azért így írom, hogy ne a rossz értelemben vedd. Mind1, köszi, hogy válaszoltál, nem sértődtem meg, de lehetséges, hogy én vagyok egy bonyolult elvont ember aki ezt itt megkérdezte.
2012. márc. 27. 23:41
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!