Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti anyukák hogy néztek ki?...

Ti anyukák hogy néztek ki? Terhesség előtt is így terveztétek? Van műkörmötök? Póthajatok vagy hosszú hajatok? Szolárium? Mikor vásároltok magatoknak ruhát? Csinosnak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 23:43
1 2 3 4 5 6
 51/52 anonim ***** válasza:
Ma mentem a boltba, és ment előttem egy anyuka, egyik kezével a kb. 3 éves kisfia kezét fogta, másikkal tolta a baba kocsit, még nagyon picur volt a kisebbik baba! Néztem hátulról (igen, nő létemre megszoktam nézni más nőket, és én elismerem, ha egy másik nő jól néz ki), nagyon nagyon vékony volt, már betegesen vékony, fenékig érő szőke haja volt, műkörmöt nem néztem! Amúgy divatosan volt öltözve nagyon, csak hát szegényem olyan anorexiás kinézetű volt, nem tudom, hogy csinálta két gyerek után, főleg, hogy nagyon pici a második! És amikor megfordult, ba...us, megijedtem! Úgy, hogy egy kiló festék volt rajta, úgy is olyan csúnya volt szegényem, hogy csak na! Na, ő hiába divatos, és ad magára, ha az adottságai nincsenek meg hozzá!
2012. ápr. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/52 A kérdező kommentje:
Így van így van utolsó :( :)
2012. ápr. 4. 21:38
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!