Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti anyukák hogy néztek ki?...

Ti anyukák hogy néztek ki? Terhesség előtt is így terveztétek? Van műkörmötök? Póthajatok vagy hosszú hajatok? Szolárium? Mikor vásároltok magatoknak ruhát? Csinosnak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 23:43
1 2 3 4 5 6
 11/52 anonim ***** válasza:
100%

Én is 30 kilóval lettem több.

4 hónapja szültem, eddig már 15 kg lement a sportnak és a diétának köszönhetően.

Műkörmöm van, de rövid, szoliba is járok!

Ruhát most még nem nagyon veszek, mert fogyásban vagyok, és nem sokáig tudok egy-egy darabot viselni. Majd a végén!:)

2012. ápr. 2. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/52 anonim ***** válasza:
76%

ki pontozott le a sárga földig MINDENKIT????

Most csakazértis végigmegyek és mindenkit felpontozok.


Én félhosszú hajú, 158 centis, 50 kilós lány vagyok. Sosem tetetnék póthajat, nem az én világom. A szolárium az én bőrömnek nem tesz jót, ahogy a nap sem, mindig védenem kell a bőröm, ha nem akarok beteg lenni, így sosem leszek szép barna :) Turkálóból és teszveszről ruházkodom, gyakorta cserélem a ruháim, mert megunom, és ugyanúgy fillérekért találok másikat, a meguntat eladom a neten, így semmi pénzemben sincs ez a hóbort. :) Csinosnak érzem magam. Szerintem így 25 évesen, 2 gyermek után szebb vagyok, mint mondjuk a gimiben, amikor 7 kilóval több voltam, csak az akkori hajkoronám hiányzik. De majd megnő :)

2012. ápr. 2. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/52 anonim ***** válasza:
100%

28 vagyok. 165/50 kg (nagyon lefogytam). Mukormom nincs (szerintem sem divat mar).

Mikor megtudtam, h terhes vagyok, nem akartam festeni a hajam, levagattam. NAGYON megbantam.

Szules ota pothajam van. Jo minosegu, a hajammal sokat foglalkozok, mindig jol nez ki, ami onbizalmat ad.

A pothaj alatt ugy megnott a sajatom, hogy kb meg egy fel evig fent lesz, amig meg nem no a sajatom olyanra, amilyen volt. Amugy a hosszu haj mindig jol nez ki, sokat nem kell vele foglalkozni, terhesen a rovidet folyamatosan be kellett lonom, mert nem allt sehogy.


Minden nap sminkelek (kb 2-3 perc)

Szoliba nem jarok.

Vasarolgatok neha magamnak, de ha van egy kis penzem, inkabb a lanyomra koltom.

2012. ápr. 2. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/52 anonim ***** válasza:
100%
én úgy nézek ki mint egy bálna, sajnos. vettem egy pár új ruhát mert semmibe se férek bele, de majd lemegy idővel. műkörmöm nincs 1x volt, de alig vártam hogy leessen legalább 1, hogy leszedhessem. egyáltalán nem érzem magam csinosnak, ha szépen felöltözök,kivasalom a hajam akkor is úgy érzem magam mint egy tehén.
2012. ápr. 2. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/52 anonim ***** válasza:

Műkörmöm sosem volt, most sincs. Néha ha van időm esetleg kifestem (szülés óta kb. 3x sikerült).

Hajam hátközépig ért, levágattam teljesen rövidre, mert tönkrement. Most növesztem vissza, nagyon hiányzik a hosszú hajam. :( Festeni 1,5-2 havonta festem, de hasonló árnyalatúra mint a sajátom.

Szoláriumba nem járok.

A szemöldököm hetente festem, erre "allergiás" vagyok nagyon. Sminkelni: színezett hidratálókrém + szempillaspirál. Ha ez sminkelésnek számít, akkor majdnem minden nap. :)

Most vékonyabb vagyok, mint a szülés előtt, tehát a régi ruháim is mondhatni lógnak rajtam. Majd májusban vásárolunk be a férjemmel nyári ruhákat neki és nekem is.


Nem érzem jól magam a bőrömben, lóg a bőröm és utálom ezt a fiús hajat. Remélem hamar visszaáll a "rend". :)

2012. ápr. 2. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/52 anonim ***** válasza:

Szia!

Terhesség alatt 14kgot híztam,egyátalán nem látszott,ráadásul szülés után egyből lement 7kiló,nagyon boldog voltam,majd nyáron a szoptatás alatt vissza is jött.3 hónapos volt a kisfiam mikor elapadt a tejem,utána el is kezdtem egy diétát,ahol lefogytam 8 kilót,majd jött egy stresszes időszak és visszajött 5 kiló.teljesen ki voltam hogy sosem nyerem vissza az alakom,majd 4 hónapja elkezdtem lightosabb diétát,a lényeg hogy nem eszem nagyon kenyeret,tésztát,sem édességet,nem nassolok,nem eszem marhát,disznót,se zsíros húsokat,nem iszom édes löttyöket,csak vizet,zöld teát. Lement rólam 5 kiló,most már csak 10kiló van rajtam,napi 45percet tornázom,de nem akar lemenni több,valószínűleg hormonális,a dokim Premenset írt fel,ezt kell szednem 1 hónapig majd meglátjuk mi lesz, a menszeszem is rendszertelen néhány hónapja.

Szoláriumba sosem jártam,műkörmöm sosem volt,jobban szeretem a természetes körmöm,póthajat sem hordok,fél hosszú hajam van,most készülök végre fodrászhoz,melíroztatni,barna a hajam és tetetek bele vörös csíkokat,terhesség előtt is volt.Vásárolni is a hónap folyamán készülök.Igazából már csak kicsi úszógumim van és egy kicsi hasam,de szerencsére minden visszaalakul,még a mellem is.Csinosnak szoktam érezni magam,de vannak olyan napok mikor azt sem tudom hol áll a fejem na akkor szörnyen érzem magam.Kisfiam 11 hónapos,mellette tanulok,vállakozók is vagyunk a férjemmel,így van elég dolgom,de igyekszem legalább ha elmegyek itthonról,mindig csinosan kinézni,most hogy lassan jön a nyár kicsivel könnyebb lesz,nem lesz suli,a kisfiam is nagyobb lesz,és remélem megoldódik a fogyás problémám is,terhesség előtt ha 1 napig nem ettem valami miatt már lefogytam 1-2 kilót,így kicsit fusztrál hogy most nem megy.22L

2012. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/52 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen is festettem vagy melíroztam a hajam. Szerencsére sok is hosszú is, egyáltalán nem szorulok póthajra. Szoptatáskor amikor olyan 4-5 hós a baba akkor általában hullani kezd akkor vissza is vágatom, de akkor se lesz annyira kevés. ( 3 gyerekem van amúgy).

Szoli, néha szívesen járnék, csak az élmény kedvéért imádom a fényt, a meleget, de nincs rá időm igazából, inkább a gyerekekkel töltöm azt az időt is. És amúgy is amikor itt a jóidő és kint vagyunk, lebarnulok a tavaszi napfénytől magamtól is. A csoki barna agyonszolizott színt nagyon csúnyának találom egyébként és szerintem se divatos már.

Ruhát terhesen is vettem magamnak, szülés után is párat amibe beleférek (sajnos nekem nem csusszannak le a kilók legalább egy év mire visszanyerem eredeti formám).

Most a harmadik babám 1 éves lesz jövő hónapban és véletlen túlteljesítettem a dolgot, sokkal vékonyabb vagyok mint voltam, így az egész ruhatáram a melltartóktól a bugyin keresztül a nadrágig, felsőkig minden nagyon nagy lett...úgyhogy most apránként szerezhetek be mindent. De sose legyen nagyobb bajom, azt vettem észre 38 as méretben egyrészt nagyobb a kínálat másrészt olcsóbban be tudok vásárolni.

177 cm vagyok és most 62 kiló.

Ja hogy csinosnak érzem e magam....hát nem, de én nem is fogom sose.:) Most hogy vékony vagyok (szülések után olyan 78 kiló szoktam lenni) már meg az a bajom hogy nem vagyok elég izmos és hogy a bőrömön bizony látszik a 3 baba. na de mindegy:))

2012. ápr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/52 anonim ***** válasza:
ja 175cm vagyok és 75kg,65kilóval kezdtem a terhességem
2012. ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/52 anonim ***** válasza:
Szerintem csinos vagyok :) Ruhát szoktam magamra venni,sajnos többet is mint kellene,de én a fogyasztói társadalom ideális áldozata vagyok,mindent imádom ami akciós :) ja,és turizni is nagyon szeretek.Műkörmöm még a terhesség előtt jóval volt,szerettem,de annyira gyorsan lenőtt,hogy kéthetente kellett járni és arra se időm,se energiám,se pénzem.Póthajam is volt,azt kifejezetten utáltam,soha többet.Szolizni nem jártam,és a naptól is óvakodom!Még egy jó 3-4 kg-ot azért le akarok adni!
2012. ápr. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/52 anonim ***** válasza:
szia!terhesség alatt nagyon csinosnak éreztem magam és büszke is voltam magamra mert a végig csak 9 kg híztam!szülés után lement 7 kg!aztán szoptatás ideje alatt szépen meghíztam sajnos újra.... műkörmöm nincs mióta megvan a fiam 11 hónapos!póthajam sosem volt,és sosem lesz!a hajam hátközépig érő nekem az a fontos,hogy ápolt legyen nem zsíros,nem korpás akár lófarokba is kötve mert vasalgatni nincs időm!szoláriumban még nem voltam szintén a szülés óta de tervezem mert az albínók barnábbak mint én....ruhát?elindulok vásárolni ,hogy most már muszáj mert 2 nadrágom van ami jó rám erre a vége az,hogy kis ruhákkal van tele a kosár:)nem érzem magam csinosnak,sőt régen nagyon sokat hordtam szoknyát ma már kötözött sonkának érzem magam benne!! ha kivasalom a hajam és szemceruza,spirál van a szememen akkor jobban a egy picikét de nem az igazi!168 cm és 76 kg vagyok jelenleg!
2012. ápr. 2. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!