Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti anyukák hogy néztek ki?...

Ti anyukák hogy néztek ki? Terhesség előtt is így terveztétek? Van műkörmötök? Póthajatok vagy hosszú hajatok? Szolárium? Mikor vásároltok magatoknak ruhát? Csinosnak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 23:43
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:
Igen, ahogy írta előtte a válaszoló, nem a külsőségek a fontosak, így van, ebben nagyon egyetértek!:)
2012. ápr. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 A kérdező kommentje:
Öhöm öhöm... ÉN nem mártíroztam le senkit! Sőt! Nekem is könnyű és megértem azokat akiknek nem! Én azt nem értem hogy ha van akkor miért CSAK CSAK a gyerek???? Mi már akkor nem is létezünk? Pedig az életem a gyerek...! Az egyetlenem! De mindketten nem lhetünk szépek divatosak? Olyan jó hogy akárhová megyünk mindenhol elismerően néznek rám és a gyerekre! Mert én hallottam és találkoztam már olyan hogy anyukával, hogy inci finci volt a gyerek meg szegénykém... hát inkább hagyjuk!
2012. ápr. 2. 15:26
 43/52 anonim ***** válasza:
Igazad van! Csak valahogy ez a téma nálam természetes, persze, hogy csinos vagyok, ha megyünk valahova, de nekem könnyű, mert beszaladok az üzletbe, megveszek mindent, ami nekem kell a csinossághoz (ruha, kozmetikum, stb.). Mivel odafigyelek a táplálkozásra, pár kiló maradt rajtam szülés után, lassan nyerem vissza az alakom, de így sem vészes. Így tényleg könnyű... Meg egy gyerekkel. Meg nálam ezek természetes dolgok. Ha nem figyelnék a külsőmre, akkor is szeretne a férjem, nálunk ezek nem számítanak. És csak örülne, ha nem vásárolnék annyit, azt hiszem:))
2012. ápr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 A kérdező kommentje:
Utolsó: Férjeink valószínüleg megértenék egymást :D :D
2012. ápr. 2. 16:15
 45/52 anonim ***** válasza:
100%
Persze,hogy nem a külsőségek a legfontosabbak. Viszont,ha ettől anyuka jobban érzi magát,vagy feltöltődik, az a babának is jobb. Kiegyensúlyozott, nyugodt, és nem hullafáradt anyukákra van szükség. Én pl. néha attól is jól érzem magam,hogy ott hagyom a mosatlant,és inkább a családdal vagyok,mint hogy rimánkodjak,hogy nem tudunk együtt játszani,mert nekem güriznek kell...Ha nem csinál magából anyuka bazári majmot,és értékeket is tud átadni,akkor miért ne szépítkezne. Attól,hogy van rajta egy-két mű dolog,még értékei is vannak! A másik is evidens,hogy akinek nincsenek ilyen dolgai,attól még nem ápolatlanok,vagy igénytelenek. De akkor sem fogom feláldozni az életem,és mártírkodni,mert anya lettem. Ő az első,de hogy érte legyek,magammal is összhangban kell lennem. :)
2012. ápr. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:
77%
Hú, csajok, hogy megoszlanak a vélemények! Én szőke (festett), hosszú hajú vagyok, és voltam terhesség előtt is! Műkörmöm is volt, előtte, és utána is! Nem hosszú, szép, rövid, de nagyon igényes! A hosszút én konkrétan nem bírom viselni, mert sokat kell gépelnem, és valahogy én úgy nem tudok! Vagyis előtte sokat kellett gépelnem, mivel olyan helyen dolgoztam, és majd fogok is! Mindig is oda figyeltem a kinézetemre, azért is, mert a munkahelyem "megkövetelte", ha ez jó kifejezés! Olyan helyen, irodában, titkárnőként muszáj volt jól kinéznem! Nagyon nem festem magam, max. szempillaspirál! Szerencse, már majdnem teljesen vissza nyertem az alaklom a szülés után, próbálok oda figyelni, miket eszem, és tornázom is! Imádom a gyerekem, ő az első mindenben, de azért magamat sem akarom elhanyagolni! Közvetlen a születése után, plusz 10 kilóval magamon, kicsit pufi arccal (még sok volt a víz rajtam), nem éreztem jól magam! Utáltam kimenni az utcára sétálni! És utáltam, amikor ismerős arcok finoman azt mondták, jaj, de megváltoztál! Ezzel tudom, a kilóimra gondoltak! Így jól érzem magam, és igenis, egy anyuka is lehet csinos, és ettől még imádhatja a gyermekét!
2012. ápr. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:
21-es vagyok. Olvasva a hozzászólásokat csak az jutott még eszembe, hogy egy vetélés és két veszélyeztetett terhesség után (3 év alatt) szinte a szextől is elszoktam, az, hogy most jobban odafigyelek magamra, kb. úgy, mint 20 évesen, azért van, mert besokalltam ettől a tenyészkanca élettől. Nem pejoratíve írom ezt, így terveztük, de valami kiakaszthatott, mert 30 éves fejemmel és 15 kg-mal nehezebben most jutottam el odáig, hogy rövidnacit akarok felvenni az utcára (még 20 évesen sem mertem!). Most egyszerűen csak nő akarok lenni. Jókat szeretkezni, szép lenni a két gyerek mellett, persze úgy, hogy mindenre jut időm mellette, a gyerekekre is. Most van erőm tornázni, amihez mindíg lusta voltam. Most valahogy úgy érzem, ha lesz is 3. baba, 3 éven belül nem akarok újra terhes lenni, megutálnám magam. Szerintem mindenki életében jönnek ilyen pillanatok, mikor bekattan. Nekem most jött el.
2012. ápr. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 A kérdező kommentje:
Amit az utolsó ír és ahogy írja abban van a legtöbb igazság! Én mikor megszültem a lányom igyekeztem csinosan öltözködni.... deh éreztem ez még nem elég! Két napja nem tudom miért minden ismerősöm a szia után határozottan megdicsér hogy milyen jól nézek ki! Nem a ruhámat dicsérik hanem engem! Párom is hallja ezt és látom a vigyort az arcán....! Ez nekem mindennél több, mert attól hogy egyes férjek haza mennek és van sex az nem azt jelenti hogy közben nem arra a lányra gondol aki napközben át ment előtte a zebrán :( Én nekem bocsi de már ilyen képzelgéseim is voltak.....! Vallom, hogy attól van egy gyerekem és anya vagyok van egy férjem és nő vagyok! Szőke, póthajas, műkörmös, szolis 26 éves anyuka/nő vagyok! Tényleg Köszönöm ezt a sok választ! Tőlem senki nem kapott piros kezet! Sziasztok! :)
2012. ápr. 3. 23:18
 49/52 anonim ***** válasza:
Én már 40éves vagyok. De nagyon jó érzéssel tölt el, ha megállítanak ismeretlenek is és mondják, hogy ritkán látni ilyen csinos kismamát. És nem vagyok fiatal, hanem 40 éves. Nem foglalkozom a külsőmmel erőmön felül, hosszú szőke hajam van, amit magamnak festek, van műkörmöm (1 hónapban egyszer elmegyek megcsináltatni, ez nem macera), ami kicsi és igényes, szoliba majd most megyek pár alkalommal, hogy megalapozzam a színem (heti 2x félóra), a szemem sminkelem és egy kis púdert használok mindig. Vásárolok magamnak ruhákat is, ha valami megtetszik. De a babámnak is megveszek mindent, ami kell. Szerintem ennyit mindenki megtehet azért, hogy ápolt és csinos legyen. És igen csinosnak érzem magam. Persze azoknak a kismamáknak nem vagyok biztosan szimpatikus, akik nem vesznek maguknak semmit és nem foglalkoznak magukkal egyáltalán. Nem csak itt, hanem az életben sem. De az a fontos, hogy én jól érezzem magam a bőrömben és a "besavanyodott" kismamák véleménye nem érdekel. Én már éltem annyit, hogy tudjam, hogy sajnos az életben nagyon is fontos a megjelenés, mondhatjátok, hogy nem a külső a fontos, de sajnos nagyon sokat számít.
2012. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 A kérdező kommentje:
Utolsónak! :) Gratula! Le a kalappal! Én így imádok anyukának lenni és a soraid szerint te is :) Persze ha másnak másképp jó oké, de nem kell lefújjni a műkörmöt és az egyéb macerákat! :)
2012. ápr. 4. 13:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!