Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti anyukák hogy néztek ki?...

Ti anyukák hogy néztek ki? Terhesség előtt is így terveztétek? Van műkörmötök? Póthajatok vagy hosszú hajatok? Szolárium? Mikor vásároltok magatoknak ruhát? Csinosnak érzitek magatokat?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 1. 23:43
1 2 3 4 5 6
 21/52 anonim ***** válasza:
nem szolizok, viszont napozni szeretek. Nincs póthajam, most növesztem. A körmeimet magam festem és matricázom. Hogy terveztem-e? Mit jehet ez: smink, szemkihúzás itthon is, stb? CSinosnak nem érzem magam, fogynom kellene 10 kg-ot, de szép ruháim vannak, édesanyám a varrónőm. Rámférne pár új darab is, de arra most nem telik. A ruháim döntő többsége egyedi darab és sajnos kicsit kihíztam őket. ost kezdek tornázni és fogyózni.
2012. ápr. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/52 anonim ***** válasza:
54%
Nekem van műkörmöm, soha nem azért csináltattam,mert divatos valami, hanem mert nekem tetszik-e. Tehát engem nem érdekel, hogy nem divatos, viszont sokkal ápoltabb a kezem, mint nélküle. Mert nagyon csünt körmeim vannak és szerintem az sokkal igénytelenebb, mint ami most van. Kicsi körmöket csináltatok és semmi feltűnő díszítés stb. 4 hetente járok, olyankor Anyukám vigyáz a kicsire, Ő nagyon örül neki, nekem pedig feltöltődés, hogy kimozdulok a baba nélkül. Egyébként születése óta csak akkor hagyom máshol. Póthajam sose volt, mert derékig érő hajam van, amit festek már 18éves korom óta. Magamnak csinálom. Szoliba tavasszal szoktam eljárni pár alkalommal, hogy megalapozzam a színem és ne égjek majd le és könnyebben fogjon a nap. Nekem sem tetszik a túl barna bőr, de valami kicsi szín azért kell, hogy ne nézzen úgy ki az ember, mint egy hulla. Többnyire turiban vásárolok, mert imádok turkálni :) Vagy leárazásokon, mert azt is imádom, amikor kifogok valamit hihetetlen akciósan :)Semmit nem csinálok másként, mint a baba előtt, mert attól, hogy lett egy kistündérem, még nem állt meg az élet és miért kellene ilyen apró dolgokról lemondani. A szemem minden nap spirálozom és kicsi puder az arcra. De szerintem ez a minimum is egy nőnek, hogy ne legyen igénytelen. Mondhatják itt sokan, hogy ők nem sminkelnek, nem kell köröm, haj, szolár, nem vesznek ruhát, de ne is haragudjatok szerintem igénytelen az a nő, aki ennyit sem ad magára. Én így vagyok boldog, ezáltal a babám is boldog és a férjem nagyon büszke rám és a családjára. És ez a fontos.
2012. ápr. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/52 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Előre Írom hogy Én mindenkinek ZÖLD kezet adtam, mivel nekem igen is hasznosak a válaszok! Úgy látom vagyunk egy páran akik nincsenek megelégedve MÉG magukkal! Én szülés előtt egy hát hogy is írjam, rettentő igényes modellszámba számító nő voltam! Terhesség alatt szana szét dícsértek és irigyeltek! Mondjuk a vége 28 pluszban állt meg! Most ott tartok hogy van még 5 kiló pluszban, valamint mivel szó szerint foltosra hullt a hajam! Körmeimből papír lett! És a bőrömről ne is beszéljünk! EZÉRT: nekem derékig érő szőke varrott póthajam van, rövid mandula műkörmeim (ami most szerintem nem hogy kiment de még divatos is, ennek ellenére is zöld kezet kaptál) Szoliba hetente járok, és esténként felülésekre van időm! Ja, és vásárlás..... nekem mindegy hogy turi vagy pláza, a lényeg hogy hetente kell valami új! Köszönöm, és várom még a komenteket :D
2012. ápr. 2. 09:32
 24/52 anonim ***** válasza:

Én van amikor csinosnak érzem magam, és van, amikor legszívesebben földig érő zsákot húznék a fejemre ha emberek közé kell mennem.

A 2. gyermekem születése után 10 kiló maradt rajtam, de már dolgozom ennek az eltüntetésén. Műkörmöt nem szeretem, van nekem sajátom is. Póthaj szintén felesleges, a sajátom félhosszú, hullámos, festett. Ezt is mindig felkötöm, miért lenne jobb póthajjal?! Szolizni a terhességeim előtt jártam, most eszembe sem jutna elmenni. Ruhákat veszegetek néha, de inkább a páromtól szoktam kapni. Legutóbb tegnap kaptam egy cipőt, előtte 1 hónapja vettem csinos ruhát, de csak azért mert mentünk esküvőre. Inkább a gyerekeknek veszek ruhákat. Sokkal jobban szeretem Őket csinosnak, szépnek, divatosnak látni.

2012. ápr. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/52 anonim ***** válasza:

Szia!

Nincs műkörmöm, nem is volt, időnként "bekattanok", olyankor jöhet a vörös, a bordó. Amúgy rövidre szoktam hagyni.

A hajamat én is levágattam szülés előtt, de már egész jó, össze tudom fogni. Nincs póthajam, festeni kb. havonta festem szőkére. A szemöldökömet is én festem, kb. havonta van kedvem.

Szoliba nem járok, de lehet, hogy meglátogatom tavasszal pár alkalommal, nem akarok kriptaszökevénynek kinézni, a hófehér lábamat mutogatni. :-)

Ruhát nagyon rég vásároltam, de csak mert nem igazán telik rá mostanában, szinte minden pénzt a hitelre+rezsire+kajára+kislányunkra+megélhetésre költünk.

Amúgy minden nap, itthon is szemceruzát+spirált használok, anélkül utcára sem mennék szívesen.

Nem érzem jól magam a bőrömben, van rajtam +8-10 kg kb. Rég ledobtam volna, ha nem szoptatnék. De ez van...

2012. ápr. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/52 anonim ***** válasza:
32%
Huuu de utálom, amikor azt írják, hogy nem vesznek maguknak ruhát, mert inkább azt a pénzt is a babára költik!!! Én is megveszek a babának mindent, sőt... Szerintem már függő vagyok, mert havi átlag 20ezerért veszek neki ruhát és játékot. De könyörgöm, azt hiszitek, hogy attól vagytok jobb anyák hogy csak a babának vásároltok??? Nyugodtan pontozzatok le, de annyira utálom az ilyen embereket. Mindenről lemondanak, mert ŐK ettől jó anyák!!! Mártírok vagytok.
2012. ápr. 2. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/52 anonim ***** válasza:
100%
26.-nak: 25. vagyok, és nyugodtan utálhatsz, amiért bevallom, hogy mostanában nem tudok magamnak ruhát venni, de nem vagyok mártír. Hidd el, hogy van olyan helyzet, amikor az ember mindent kifizet, megveszi a gyereknek a pelenkát, a neki szükséges dolgokat, és NINCS TÖBB PÉNZ!!! Örülünk, ha nem megyünk mínusszal a következő hónapba. Nem azt mondtam, hogy azt a pénzt is a babára költöm, hanem tényleg nincs rá... Igen, lehet ettől utálni, csak gyerekes gondolkodásra vall ilyet kijelenteni a másik ember ismerete nélkül.
2012. ápr. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/52 anonim ***** válasza:
100%

Nincs póthajam, nincs műkörmöm és szoliba sem járok.

Viszont hosszú és még mindig dús (pedig nagyon hullott) szőke hajam van amit magamnak festek. Mondjuk összefogva hordom a babám miatt, de tuti nem vágatnám le. Ha egy kis nap ér akkor pikk-pakk lebarnulok, várom is már a jó időt! Körmömet mindig levágom, hogy ne sértsem meg vele a babámat. Ettől nem érzem magam kevesebbnek. Maradt rajtam felesleg a terhességről, de igyekszem leadni. Viszont még mindig csinosnak érzem magam. Én is nagyon szeretek vásárolni, de már nem magamnak veszek bármit, hanem a lányomnak. Ugyanolyan jó érzéssel tölt el, mintha magamnak venném.

2012. ápr. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/52 anonim ***** válasza:
78%

Én meg az olyan embereket utálom, akik ismeretlenül is leszólnak más embert azért, mert máshogy gondolkodik, máshogy él, és neki más a fontos.

Igenis számomra fontosabb az, hogy a gyermekeimnek vegyem meg a ruhát. Magamra nem igazán költök, mert attól nem leszek más ember, hogy divatos, csinos, új ruha van rajtam minden alkalommal.

2012. ápr. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/52 anonim ***** válasza:
58%
26-os vagyok. Pont nem Rád értettem 25-ös , amit írtam, mert ha nincs rá, akkor természetes, hogy nem magának vesz az ember, hanem a gyereknek. Oda is akartam írni. Itt azokra gondolok, akik megtehetnék, de mártírkódnak és maguknak nem vesznek semmit, mert ettől jobbnak érzik magukat. Te írtad is, hogy vennél, de nem telik és azon kívül adsz magadra. De többnyire azok, akik nem vesznek maguknak semmit, azok nem is adnak magukra, mert nekik a smink sem fontos, az sem, hogy legyen színűk, nem szolival, hanem a napon szerzett. Olyan sok ilyen van és nem ítélkezem ismeretlenül, akinek nem inge ne vegye magára. Általánosságban beszéltem! Mert olyan sokan leszólják azt, aki ad magára anyaként :(
2012. ápr. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!