Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról az...

Lola_ kérdése:

Mi a véleményetek arról az anyáról, aki koszos babakocsiban tolja a gyerekét?

Figyelt kérdés
Többször látok olyan anyukát, aki nagyon koszos babakocsiban tolja a gyerekét, de az anyuka ad magára. koszos a babakocsi huzata, szó szerint retkes.
2012. ápr. 5. 22:46
1 2 3 4 5 6
 11/54 A kérdező kommentje:
nem arról van szó, amikor baleset történik, hanem amikor látn, hogy már évek óta nem volt tisztitva
2012. ápr. 5. 23:16
 12/54 anonim ***** válasza:
43%

Egyértelműen igénytelennek tartom az ilyen anyát.

A másik, amikor kirittyentett , trendi cuccokban feszítő anyuka, a gyereken meg idejétmúlt, igénytelen ruha...:(

Ha magamra igényes vagyok, akkor a gyerekemre és minden más holmimra is.

Amúgy lehet, hogy anyuka se fürdött 1 hete, csak sminkelt:P

2012. ápr. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
90%

nem tudom neked mennyi idős a gyereked, de ha kicsi, tedd fel ezt a kérdést akkor mikor 2 éves lesz a gyereked!


enyém ősszel volt 20-22 hónapos, sáros lábbal összeretkelte a kocsit, kifolyt a vize amire utána homokos popival ráült, ami jól beleragadt és gy nézett ki mint ha lehányták volna, összecsokizta. a legtöbb retek úgy keletkezett, hogy már inkább a kocsi mellett sétált és beledobálta a sáros köveket, vagy gondolt egyet és bemászott mert elfáradt. a kupola is nem egyszer lett retkes mert összefogdosta.

babakék sport kocsink volt... nem levehető, vízlepergető.

körömkefével sikáltam mikor sütött a nap és nem mentünk sehova...


de nem egyszer toltam úgy a kocsit, hogy koszosnak nézett ki mert csak popsitörlővel töröltem át a reggeli koszt.

igen, lehet igénytelen vagyok, de azért a dolgunkat el kellett intézni :)

2012. ápr. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 A kérdező kommentje:
1,5 éves a kisfiam a lányom pedig lassan 13. De amikor a lányom volt pici, akkor is igényes volram a babakocsira, és annak még a kerekeit mostam rendszeresen és olajoztam. A huzatot, pedig állandóan sikáltam, mert annak nem volt teljesen levehető
2012. ápr. 5. 23:28
 15/54 anonim ***** válasza:
75%
Én is láttam már NAGYON koszos babakocsikat, de ott anyuka se volt épp olyan, aki ad magára... Múltkor a buszon volt egy ilyen anyuka, a gyereken is koszos ruha volt és vagy 2 számmal nagyobb is volt rá. Gondoltam szegények lehetnek nagyon, még el is gondolkodtam, hogy megszólítom kell-e esetleg neki pár babaruha vagy ilyesmi, de aztán megláttam a babakocsi tetején a drága cigit, öngyújtót... Na akkor rájöttem, hogy annyira nem lehet szegény, csak iszonyat igénytelen... :((
2012. ápr. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiamnak is világoskék babakocsija van, hát hidd el ez is elég cifrán néz ki. Mindennel összefogdosta, és a legrosszabb,hogy ki sem jön ám mindegyik folt.Ti mivel szoktátok takarítani?
2012. ápr. 6. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
95%
Én rettenetesen röstellem, de úgy néz ki a sötétbarna babakocsink, mintha állandóan koszos lenne. Kb 1hónapja vettük újonnal, amikor az utcán sétáltunk, és panelházat festettek a közelben világosbarnára. Nagy ívben elkerültük, de olyan szerencsétlenül fújt a szél, hogy jó pár festékpötty esett a babakocsi kupolàjàra. Szerencsére a babára nem (Az én ruhámra, táskámra igen :-(). Nagyon fel voltam háborodva, meg a szívem szakadt meg, de a babakocsival nem tudtam mit csinálni. Sikáltam, mostam, hígitóztam. Ez van, azóta is azt használjuk. Fel sem merült
2012. ápr. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
97%
Szóval: fel sem merült, hogy valaki emiatt lenézne, én naiv :-(. Hát ez gáz.... Amúgy aki ilyenek miatt fikáz mást, arról van meg a véleményem. Én ha más babakocsijába nézek, akkor a babát szoktam nézni, esetleg ha hiper szuper a babakocsi, akkor azt is megcsodálom.
2012. ápr. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
94%
meg még az is lehet, hogy a kupolára lehajtott állapotban rápakolt valamit, és is vettem már kaját pl és mivel a kezemben nem foghatom, a kocsi tetejére teszem.
2012. ápr. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
73%
AZ én környezetemben is vannak ilyenek, de azok magukkal szemben sem igényesek, sem a gyerekkel. Cigire természetesen ott is van pénz, csak másra nem jut. Én nem foglalkozok velük, csak a szegény gyereket sajnálom, akinek szinte a fejére hamuzik az anyja, miközben tolja. Egy ül a kocsiban, egy áll a hátulján, kettő meg megy mellette. Szegények ócska ruhában járnak, és büdösek is (szülők, gyerekek együtt). Ilyenkor szoktam azt gondolni, hogy megértem én a nagy szegénységet, de egy doboz cigi árából tisztálkodószereket lehetett volna venni, és több doboz árából lett volna ruhára, és babakocsira való. Én is vásárolok bababizományiban, és 400 ft-ért pulcsit lehet venni, nadrágot szintén, fel tudná öltöztetni a gyerekét normálisan, csak akkor le kellene mondani a napi doboz cigiről!
2012. ápr. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!