Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról az...

Lola_ kérdése:

Mi a véleményetek arról az anyáról, aki koszos babakocsiban tolja a gyerekét?

Figyelt kérdés
Többször látok olyan anyukát, aki nagyon koszos babakocsiban tolja a gyerekét, de az anyuka ad magára. koszos a babakocsi huzata, szó szerint retkes.
2012. ápr. 5. 22:46
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
100%

én nem olvastam el a hozászólásokat,csak az elején párat,meg a te egyik kommentedet,amiben ez volt"de azért nem a kupola tetején eszik a gyerek",na én erre reagálnék.


nem tolom retkes kocsiban a gyerekem,de a mi sport babakocsink olyan,hogy ha összecsukom(már pedig elég sokszor kell ha be kell tenni az autóba,mert igy fér be),akkor 2kere pont a kupolájához ér,(ami alma zöld szinű)amitől olyan koszos hogy csak na...mintha 2hónapja nem mostam volna ki.Az istenért se jöttem rá sokáig mi a fenétől koszos,mikor kisúrolva vittem le a kupolát a babakocsira rátenni,elmentem a 2éves fiammal bevásárolni,nem evett benne,és kiveszem a kocsiból a babakocsit,és tiszta retek.....nemrég jöttem rá végre,tehát nem tudok vele mit kezdeni,hiába félórája súroltam ki,ha 1x összezárom,olyan mintha hónapok óta koszos lenne.De más véleménye engem marhára nem érdekel,ha ő ebből azt szűri le hogy tojok a gyerekemre,mert koszos a babakocsi....hát letojom,gondolja csak azt!!

2012. aug. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
100%
Én az elején sáros időben mindig lemostam otthon a kerekét. aztán újra kimentem és újra tiszta sár lett... falun ez így megy :) sajnos mivel mi folyamatosan használjuk , nem tudom olyan gyakran mosni ahogy szeretném. a másik gondom, hogy mivel használtan kaptuk, kiszívta a nap a tetejét. tudom hogy nem számít, mégis zavarja a szememet.
2012. aug. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
A mi babakocsinkat már több gyerek használta. Szerettem volna újat, vagy legalább jó állapotút, de sajnos nem volt rá lehetőség.:( Erősen kifakult már a huzat színe, a tolókar kezd rozsdásodni, az én szememet is bántja, szégyenlem sokszor használni, de ez van. Mivel már nagyobb a babánk, és lassan bicikli+gyerekülést fogunk használni, nem veszek másik babakocsit. Viszont ezt a sok érdekes véleményt most megmutatom a férjemnek, amit itt végigolvastam, mert hiába mondtam neki, hogy ciki a babakocsink, és mit gondolnak mások, milyen igénytelenek vagyunk... nem hitte el! Azt mondta, senki sem nézegeti más babakocsiját, hogy éppen mennyire rozzant vagy új, és nem ilyen alapon minősítenek egy szülőt... Biztosan elhiszi most már, hogy dehogynem! :( Minden jót a kedves, melegszívű édesanyáknak, akik babájuk születése óta még humánusabbak, empatikusabbak lettek, amint az látható..
2012. aug. 23. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%
bevallom őszintén én kocsisikálás helyett a gyerekemmel foglalkozok,másé bámulása helyett mondókázunk vagy szövegelek neki hogy hová megyünk,mit fogunk csinálni,max a mások gyerekét nézem ,soha nem a kocsi állapotát amiben ül,számomra nem jelent semmit ha valakié tiszta vagy koszos. Ha valaki a babakocsi állapota alapján ítél meg másokat,alaposan melléfog.
2012. aug. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!