Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról az...

Lola_ kérdése:

Mi a véleményetek arról az anyáról, aki koszos babakocsiban tolja a gyerekét?

Figyelt kérdés
Többször látok olyan anyukát, aki nagyon koszos babakocsiban tolja a gyerekét, de az anyuka ad magára. koszos a babakocsi huzata, szó szerint retkes.
2012. ápr. 5. 22:46
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
22%

Ja, és ajánlom figyelmedbe a nedves törlőkendőt, ha esetleg csokis lesz a gyerek keze, mialatt a babakocsiban csokit evett.

Az enyémek miért nem kenték össze soha? Mert elmagyaráztam nekik, hogy nem szabad!

El tudom képzelni, hogy nézhet ki az autós gyerekülésetek, ha van.

2012. ápr. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
89%

Hát csak képzelődj....

Amúgy köszi, ismerjük a törlőkendőt. De nem kapok infarktust, ha a gyerek mégis hozzányúl a babakocsijához.

Amúgy engem se szóltak még meg soha, képzeld.

2012. ápr. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
86%
Hát mi inkább sétálni vittük a babakocsit, mint mosni :) Minden délelőtt, és délután lent voltunk, esélyem nem volt mosni. Bár nem is volt vészes. De pl a kupoláról nem is leszedhető a huzat, és a kismotort ott vittük mindig, és nem mostam le a kerekét minden használat után, ergo, koszos lett a kupola is.
2012. ápr. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
79%
Jaj, hát ne vitatkozzatok, mert nincs értelme, van aki tökéletes és elég ha elmagyarázza a gyerekének, hogy nem szabad, és az megérti, és van olyan aki kevésbé tökéletes, most nem mindegy??? Nyugodjatok meg és ne törődjetek egymás véleményével, mert mindegyikünk más, ami nekem már sok lenne, az másnak még light :) Legyetek okosak és ahelyett, hogy vitáztok, inkább vigyétek sétálni a babáitokat, olyan babakocsival amilyen épp van, úgy ahogy én is tettem :)
2012. ápr. 6. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
36%
mi már nem használunk babakocsit, van 2 szép lábuk, amúgy ovisok.
2012. ápr. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
61%
igénytelen vagy?! ez milyen szöveg már?! jézusom ilyenkor szégyellem magam hogy én is anyuka vagyok, mert nem akarok abba a klikkbe tartozni akik leállnak vitatkozni mint a gyerekek hogy kinek mennyire koszos a babakocsija...
2012. ápr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
80%
Aranyosan tudtok vitatkozni és kiakadni anyukák! :D De szerintem a válaszolók 80%-a nem érti mi az ha olyan koszos egy babakocsi, hogy ránézni is elundorodsz, nem fognád meg gumikesztyű nélkül és abban van egy kisgyerek... Szerintem ilyen koszos babakocsiról ír a kérdező, legalább is gondolom. Mert az természetes, ha foltos lesz, vagy sáros, vagy kicsit koszos... kisgyerekek használják, akik általában nem tudják tisztán tartani ugyebár... Én életembe 2-3szor láttam eddig olyan koszos babakocsit, amire, ha ránéztem, rosszul lettem és én nem nyúltam volna hozzá, nem hogy egy gyereket beletegyek... Nem is értem mitől lehet olyan koszos egy babakocsi... Kérdező, ennyire koszos babakocsira gondoltál?
2012. ápr. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
47%
44. vagyok! Nem értem minek kellett most lepontozni, de komolyan, mint az ovisők, sőt bölcsisek!
2012. ápr. 7. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
59%
Nem lehet, hogy a kérdezö nem az olyan jellegü koszra gondol, ami "balesetek" során keletkeznek, hanem arra a szutyokra, ami a koszos kézzel fogdodástól, koszos helyen tárolástól alakul ki? Nem mindegy azért, hogy valamire ráömlik a kávé, vagy úgy néz ki, mint az 1-es villamos ülései. Ha valaki tudja, hogy nem levehetö, tisztítható a babakocsi huzata, akkor azért jobban szokás rá figyelni. Legalábbis illene. Fehér velúr cipöben sem megyünk túrázni ugyebár
2012. ápr. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
100%

Én a szomszédasszonyomat láttam egyszer a 3 éves lányát egy embertelen mocskos babakocsiban tolni. Több mint egy éve volt, de annyira megdöbbentem a látványtól, hogy még most is élesen emlékszem a képre. Sétáltunk, út közben találkoztunk. Az első furcsaság, hogy nem is láttam azt a kocsit soha még, na meg már nagyon nagy volt a lány a kocsizáshoz, mindig motorral vagy bicajjal láttam csak.A babakocsi citromsárga volt és szó szerint vastag fekete mocsok takarta az eredeti színét. Mivel elég ritkán használták, bőven lett volna ideje néha kimosni, hogy ne durvuljon el ennyire a helyzet.


Én nem ítéltem el emiatt, de hozzátettem az agyamban a róla kialakított képhez. Majd formálódik a teljes vélemény. Volt eddig pozitív és negatív élményem is vele kapcsolatban.

2012. aug. 22. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!