Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek arról az...

Lola_ kérdése:

Mi a véleményetek arról az anyáról, aki koszos babakocsiban tolja a gyerekét?

Figyelt kérdés
Többször látok olyan anyukát, aki nagyon koszos babakocsiban tolja a gyerekét, de az anyuka ad magára. koszos a babakocsi huzata, szó szerint retkes.
2012. ápr. 5. 22:46
1 2 3 4 5 6
 21/54 anonim ***** válasza:
84%
Miért kell mindig másokkal törődni? De most komolyan, miért nem lehet békénhagyni szegény anyukákat? Amikor a kicsi a babakocsiba a nagy pedig tolni akarja, vagy megfogja a babakocsit a játszótérről hazafelé akkor nem fogok ráordítani, hogy ne fogdozd a babakocsit mert koszos kezed. Igen, nedvestörlő sincs nálam, hogy megtöröljem a kezét, mert megmosom ha hazaértünk. Örülök ha az otthoni dolgaimmal végzek 2 gyerek mellett, ne haragudj, hogy a babakocsit nem takarítom napi szinten. Nyugodtan meglehet rólam a véleményed!
2012. ápr. 6. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/54 anonim ***** válasza:
81%

Igényes anyukának tartom magam, de előfordul, hogy bizony koszos a babakocsi. Nem fogom naponta sikálni, viszont van két gyerekem, az egyik sáros lábbal mászik bele, a másik koszos kézzel megfogja, tolja... Nem fogom emiatt főbe lőni magam.

Az meg szánalmas, hogy ennyire másokkal vannak sokan elfoglalva. :-( Igazi jó magyar találmány ez, más szemében keresni a szálkát...

2012. ápr. 6. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/54 anonim ***** válasza:
95%

Még valami: az első gyerekem úgy féléves koráig mindig gyönyörű tiszta volt a babakocsi. Aztán elkezdett benne enni, inni, megtanult járni és ki-be-ki-be.... Aztán jött a második gyerek, akkor az első már összefogdosta a kocsit, tolni akarta, stb...

Kíváncsi vagyok, hogy amikor azok, akik most leszólnak másokat lesznek ilyen helyzetben, hány babakocsit tartanak otthon, hogy minden nap legyen tiszta...

2012. ápr. 6. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/54 anonim ***** válasza:
92%

Sziasztok!


Nem szoktam az ilyen kérdésekre kommentelni, mert mostanában szinte hetente van egy és akár mindegyiket magamra vehetném, mert szinte az összes feltett kérdésben szereplő dolog előfordult már velem. Például ez a kérdés, a babakocsinkat kb 2 hónapos korában nyakon öntöttem kávával, igen iszonyat béna, szőke, stb voltam, a kupola részéből képtelen vagyok kimosni, valamennyire halványult, de nagyon szarul néz ki, főleg ha süt a nap. Nekem nem szárad meg egy éjszaka alatt a belső rész ha kimosom, ezért úgy szoktam időzíteni, hogy ha tudom, hogy másnap sem kell a kocsi (rossz idő, vendégség stb). Nem gondoltam, hogy bárki emiatt igénytelennek gondol, hisz otthonról elindulva a gyerek, tiszta, a ruhája tiszta.

Korábbi kérdések: elmentem már itthonról a boltba mackógatyába :) főzés közben elfogyott a tej és sem időm, sem energiám nem volt normálisan felöltözni, nyilván aki látott annak megvolt a véleménye (mackó gatyás anyuka, gyerekkel a kezében rohan), kb 5 perc múlva itthon voltam. Sőt volt olyan, hogy tök egyszerűen elfelejtettem megfésülködni :D igaz hosszú a hajam és szinte mindig lófarokban van, de hát ez van. Sőt volt olyan amikor kimondottan mosott kakinak néztem ki és még a kedvem is rossz volt ( 1 hónapja főtt húson és krumplin éltem, napi egy görccsel spékelve, úgy, hogy közben kizárólag szoptattam és műtétre vártam) nyilván mentem sétálni, mert a gyereknek szüksége volt rá és ezek szerint a kérdések szerint biztos volt anyuka akinek meg volt rólam a véleménye. Tényleg nem értem miért kell másokat leszólni, fogalmunk nincs a háttérről, hogy ki miért néz így, vagy úgy ki. Amúgy nekem sem jutott sosem eszembe, hogy ezek miatt valaki igénytelennek fog tartani, egészen addig amíg nem olvastam egy "mi a véleményetek arról az anyukáról aki" kérdést. Hála az égnek különbözőek vagyunk.

2012. ápr. 6. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/54 anonim ***** válasza:
41%
Én sem tolnám koszos kocsiban a gyerekem. fiam 9 éves és mindig tiszta volt a kocsija. nem evett és nem ivott bent. Nasit sem kapott. ha megéhezett akkor padon ettünk. a lányom 10 hónapos. a babakocsit lakásban tartjuk ezért mielőtt behozom a kereket alaposan lemosom. most pl nagyon náthás és összekente a karfát és a kiesésgátlóu- itthon mindkettőt kimostam reggelre megszáradt. amit le lehet venni mosógépben mosom amit nem azt meg erős zsíroldó hatású mosogatószerrel. engem zavar ha koszos a babakocsim. és én is láttam nem kevés koszos babakocsit. volt olyan amiben újszülöttet toltak
2012. ápr. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/54 anonim ***** válasza:
26%

24#-es te most pont a végleteket írtad le, ami mindenkivel előfordul.

A kérdésfeltevő általánosságban írt.

2012. ápr. 6. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/54 anonim ***** válasza:
81%

nem tudom miért foglalkoztak a másik anuykákkal foglalkozzon mindenki magával én így jártam:

vettünk egy nagyon jó kis babkocsit egy volt a bibi nem volt hozzá esővédő elindultunk a lányommal és elkezdett esni az eső kicsit megáztunk mire hazaértünk, mire megszáradt a vadiúj kocsi akkor láttam hogy foltos itt foltos ott, nem értettem gondoltam egyet esett még az eső kitettem a kupoláját egy kicsit megázott még foltosabb lett, kimostam de nem jött ki a folt még ocsmányabb lett, akkor nem volt pénzünk hogy másikat vegyünk ezt kelett hazsnálnom és amikor már kb 5 anyuka fújogott meg az utcán hogy miért hordom retkes kocsiba a gyerket, akkor megúntam vettünk egy másikat de nagyon roszul esett hogy a szemembe is és a hátam mögött is kibeszélnek és lefújognak pedig tudják hogy nem dohányzom nem vagyunk szegények de gazdagok sem. azóta nekem nagyon megvana véleményem az ilyen emberekről mint te kedves kérdező....

2012. ápr. 6. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/54 anonim ***** válasza:
29%
Én visszavittem volna azt a kocsit.
2012. ápr. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/54 anonim ***** válasza:
34%
csakis olyan babakocsit szabad venni, amelyiket le lehet szedni és ki lehet mosni, főleg, ha élénk világos színű. ennyi. a cipőmet is letisztítom, mielött kimegyek az utcára, nemhogy a babakocsinkat....
2012. ápr. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/54 anonim ***** válasza:
70%

Nagy élvezem az ilyen tipusu kérdéseket.

ha valaki leírja a konkrét példáját, legyen az pozitív vagy negatív tuti lepontozzák. PL.

Soha nem tolnám koszos babakocsiban a gyerekem! Lepontozás! :)


Előfordult velem is, hogy lepecsételtük, összekentük...stb!

Lepontozás! :)

SZUPIKA

Bármit írsz, lepontoznak! Akkor minek a kérdés, és miért várnak rá választ?

De hogy a kérdésre is válaszoljak, első gyerek, még nem is eszik vagy iszik a babakocsiban, egyelőre tiszta, habár múltkor rászállott egy bogár, lehesegettem és a nyoma megmaradt egy picit....

Értelmetlen kérdésre, értelmetlen válaszok! Kár, hogy a kérdést nem lehet pontozni.

2012. ápr. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!