Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogos a felháborodásom, vagy...

Jogos a felháborodásom, vagy csak én gondolom, hogy ez bunkóság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Történt,hogy a párom épp etette a kislányunkat,aki mostanában tanulgatja az önálló evést.

Virslit evett ketchuppal és a babám is fogott egy darabot a kezébe és kinálgatott minket,ahogy szoktuk mi neki...

Ekkor átjött a szomszédasszony,aki szokott vigyázni a lányomra,ha elintézni valóm van(apa havonta 1-szer jár haza)szóval..leült a párom mellé és beszélgettünk.

Egyszer csak a gyerkőc odakinálta a virslit neki is..és ő beleharapott :SSSSS,majd kivette a gyerek kezéből a darabot beletunkolta a ketchup-ba és vissza adta,hogy apának is adjon...én ledermedtem,még mi sem szoktunk beleharapni az ilyen ételekbe,csak úgy teszünk ,mintha...

erre ő ,még miután beleeszik a gyerekem ételébe,még odatolja a kaját, amit ő evett, a párom szájához...szegény férjem,láttam rajta,hogy lesápad ő is...aztán fogta azt a darabot és a tányér mellé tette...engem olyan undor fogott el!!!Egész nap mérgelődtem és sajnáltam,hogy nem szóltam rá,csak nem akartam megszégyeniteni!

Erre este átjön,a kislányom a mi ágyunba heverészet...fogta és beugrott hozzá az utcai ruhájában,,,meg egyébként is...feltette a napra a koronát,aztán szájon akarta puszilni...de ezen a ponton rászóltam,hogy ne puszilja szájon a gyereket!

De nem tudok megnyugodni,forr bennem,hogy mit képzel magáról!

Ti mit tennétek?

Ugye,nem én túlzom el?

Kérlek,írjátok meg a véleményeteket!

Köszönöm,hogy elolvastatok!


2012. máj. 27. 10:27
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
35%
Jesszus!Megdöbbent hogy vannak ilyen emberek!Beleeszik az ételébe, na én tuti nem hagytam volna szó nélkül a helyedben na, de a párom sem?Jó hogy nem nyalta körbe a kicsi kanalát!Megáll az eszem.Hol él az a nő?Lehet, hogy náluk ez így természetes, de könyörgöm nem az ő gyereke...Otthon lehet, hogy még a kutya táljából is esznek.Vannak ilyen igénytelen emberek.Én a helyedben ezek után nem bíznám rá a kislányomat!Nem egy az értékrendetek.
2012. máj. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
59%
én tuti nem hagytam volna szó nélkül.de akkor amikor nem látod ugyan ezeket csinálja a gyerekeddel.én tuti nem bíznám rá a gyerekemet.11 hónapos kisfiú anyukája
2012. máj. 29. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim válasza:
59%
Nekem nincs kisbaba a közelemben sem,de saját magam miatt is allergiás vagyok az ilyenekre,nem még ha a gyerekemről lenne szó! Enni nem eszem senki után nagyon,csak a párom után,vagy max.néha anya,de mondjuk én kicsit "flúgos" is vagyok ebből a szempontból. Anya gyerekkorom óta arra nevelt,hogy ágyra (ha nincs bevetve) utcai ruhában nem megyünk! Szóval...szerintem teljesen jogos a felháborodásod...Én sem bíznám rá innentől a gyerekem.
2012. máj. 29. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
59%

elolvastam mindenki válaszát és bár még nincs gyerekem,de engem ez igy is lesokkolt!


én kiakadtam volna már az ételnél is!

amikor barátnöm kislányára vigyáztam,nem csináltam semmi olyat,ami bármilyen vitaforrás is lehetett volna! mondjuk nálam evidens,hogy nem puszilgatom más kisgyerekét,meg nem fogdozom össze a kezét,meg az arcát!

nem flúgos vagyok,de én sem fogok örülni,ha valaki igy cselekszik majd a gyerekemmel!


például én nem tudok más tányérjából enni,vagy azzal az evőeszközzel,amivel elötte evett! és ez igaz a pohárra is!

egyszerüen nem fér bele az életembe!

nem bolond vagyok,de ezt szoktam meg,és ez nekem teljesen megfelel!


ez a bevetett ágy..inkább hagyjuk is...csak fürdés után ,pizsiben!

utcai ruha kizárva...és senkinek sem engedném meg,h "belehuppanjon" az intim szférámba!


atya ég ,milyen világot élünk...vagy lehet csak engem neveltek meg a szüleim!!!!

2012. máj. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
36%
Ha ennyire undorodsz ettől a nőtől miért bízod rá a gyereked?Nincs egy barátnő,rokon aki ráérne?Ha nincs akkor örülhetnél h kisegít, ahelyett h itt fikázod.
2012. máj. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:

utólsó Kedves Hsz!

Te nem tudsz olvasni???

Vagy mi a bajod???

Más érti ,amit írok,csak te nem??

Nem arról van szó,hogy undorodom tőle...de azért nem kell szájból-szájba ennem vele,sem a gyerekemnek !Neki pláne nem!!! ugye???!!!

Légyszives,ha ide tévedtél,akkor olvasd el ,amit írtam alaposan és úgy nyilvánulj meg!

Mert a hozzászólásodból kiderül,hogy nem értetted meg ,amit írtam!!!!

Egyébként köszönöm,hogy időt szántál rám!

2012. máj. 29. 20:36
 17/46 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ne bosszankodj. Nehéz időket élünk, és sokan így, ismeretlenül élik ki magukat másokon, így vezetik le a feszültségüket, keserűségüket. Én is észrevettem, hogy egyre több ilyen van itt a gyakorin, pedig régen sokkal inkább segítő szándékkal válaszolgattak az emberek.

Szóval ne mérgelődj, inkább kívánj neki nagyon szép estét, szép életet, hisz valószínűleg nem véletlen, hogy ilyen keserűvé válik valaki. :(

2012. máj. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
100%

ne is törödj az ilyen hozzászólásokhoz!

az ilyen embereknek semmi eszük sincs,csak ide jönnek ripacskodni!


teljesen igénytelen és csak saját magát írja le azzal,hogy nem bir viselkedni!

mindenki csókolgassa a saját gyerekét,meg sepregessen a háza táján,akik ide rosszalló hozzászólást irnak,azoknak van is mit!!!

2012. máj. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:

Köszönöm Lányok!

Nem értem az ilyen embereket...

Én még egy ilyen "arc nélküli oldan" sem engedek meg magamnak ilyen hangnemet!

Kíváncsi lennék milyen korosztályból kerülnek ki ,az ilyen hozzászólók!?

2012. máj. 29. 21:58
 20/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom! Attól függ, mennyire igényes a szomszéd hölgy! Ha ápolatlan, akkor zavarna! Ha ápolt, akkor nem! Nálunk öcsém barátnője szokott a fagyijából adni a gyerkőcömnek, vagy csokit, de engem még egyszer sem zavart! Igényes csajszi, jó, persze, tudom, bárkiben bármi lappanghat, de azt meg úgysem tudom kivédeni! Simán elkaphat bármit egy bevásárló központban is, vagy bárhol! Én annyira nem védem mindentől, hogy nem ehet senki után, meg ilyenek! És szerencsére mégis nagyon erős az immunrendszere! Az, hogy az ágyatokban fetreng egy "idegen"? Nem tudom, én alapba nem feküdnék más ágyába, meg nálunk ilyen még nem fordult elő, mert telesen külön van a kis magán szféránk a házban! Egyik felében a nappali, másikban a szobák! És a szobás felében általában vendégek nem járkálnak, meg a picur, és mi is csak aludni járunk be! A napjainkat a nappaliban, étkezőben, konyhában, teraszon, udvaron, stb. töltjük!
2012. máj. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!