Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jogos a felháborodásom, vagy...

Jogos a felháborodásom, vagy csak én gondolom, hogy ez bunkóság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Történt,hogy a párom épp etette a kislányunkat,aki mostanában tanulgatja az önálló evést.

Virslit evett ketchuppal és a babám is fogott egy darabot a kezébe és kinálgatott minket,ahogy szoktuk mi neki...

Ekkor átjött a szomszédasszony,aki szokott vigyázni a lányomra,ha elintézni valóm van(apa havonta 1-szer jár haza)szóval..leült a párom mellé és beszélgettünk.

Egyszer csak a gyerkőc odakinálta a virslit neki is..és ő beleharapott :SSSSS,majd kivette a gyerek kezéből a darabot beletunkolta a ketchup-ba és vissza adta,hogy apának is adjon...én ledermedtem,még mi sem szoktunk beleharapni az ilyen ételekbe,csak úgy teszünk ,mintha...

erre ő ,még miután beleeszik a gyerekem ételébe,még odatolja a kaját, amit ő evett, a párom szájához...szegény férjem,láttam rajta,hogy lesápad ő is...aztán fogta azt a darabot és a tányér mellé tette...engem olyan undor fogott el!!!Egész nap mérgelődtem és sajnáltam,hogy nem szóltam rá,csak nem akartam megszégyeniteni!

Erre este átjön,a kislányom a mi ágyunba heverészet...fogta és beugrott hozzá az utcai ruhájában,,,meg egyébként is...feltette a napra a koronát,aztán szájon akarta puszilni...de ezen a ponton rászóltam,hogy ne puszilja szájon a gyereket!

De nem tudok megnyugodni,forr bennem,hogy mit képzel magáról!

Ti mit tennétek?

Ugye,nem én túlzom el?

Kérlek,írjátok meg a véleményeteket!

Köszönöm,hogy elolvastatok!


2012. máj. 27. 10:27
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok! A legdurvábbat még le sem írtam! Engem össze hozott a saját unokatesómmal! Amikor beköltöztünk, rá egy fél évére sokat ide járt unokabátyám, mert ő építette a konyha pultomat! A néni nem ismerte, hisz nem helyi a srác! Ugye általában olyankor jött, amikor férjem nem volt itthon! És ő arra következtetett, hogy a szeretőm lehet! De ezt csak később tudtam meg! Tőlem egy szóval nem kérdezte, hogy ki ő, mit csinál, stb.! Utólag hallottam vissza mástól, hogy a néni kombinált, hogy hozzám egy fiatal srác jött, és mindig csak akkor, amikor a férjem nem volt itthon! Amikor vissza hallottam, szólni akartam neki, hogy azért ez már sok, de férjem azt mondta, hagyjam a fenébe, ne foglalkozzak vele!
2012. jún. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi az off-ért, de atyaég utolsó..nagyon gáz ez a történet:S.Ezért kell nagyon megnézni milyenek a szomszédok, ha költözik az ember..:)
2012. jún. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
100%
Hááát, igen, csak én először azt gondoltam, hogy milyen kedves kis idős néni lesz a szomszédunk! Nagyon segítőkész volt már akkor, amikor még nem költöztünk be! Bármi volt, telefonált, ha ismeretlen kocsi állt meg a ház előtt, már mondta is, stb.! Az idegesítő rész akkor következett, amikor ide költöztünk! És azóta is tart!
2012. jún. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:

Nem egyszerű a Te "mamid" sem!

Sokat gondolkodtam,hogy mit ronthattam el,amiért az én szomszédasszonyom az hiheti,hogy olyan mondon folyhat az életünkbe,ahogy le is írtam!

Rájöttem,hogy nem hibáztam...sajnos ő ilyen,azóta tényleg visszább vettem a találkozgatást...és nincs több "esélye" ha mégegyszer olyan lehetetlen módon fog viselkedni,nem kertelek tovább!Nyíltan elmondok mindent,mert azóta is bennem vannak a dolgok!

Ő az az ember ,akinek nyújtod a kisujjadat és leszakitja a karodat...

2012. jún. 8. 23:09
 45/46 anonim válasza:
Szerintem is a pasidra hajt!Talán azért is vállalta el h vigyázzon a gyereketekre h bevágódjon nála.Igaz írod h szóba sem jöhet a pasidnál na de kitudja?!És kérdezem én h a pasidba maximálisan megbízol?
2013. jan. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 A kérdező kommentje:

Szia:)

Persze az ördög nem alszik..de igen bízom a páromban:)

Azóta már rendeződtek a dolgok,normálissá "szelídült" a kapcsolat a szomszédasszonnyal.Értem úgy,hogy vissza vett jócskán és nem kellett megbántanom sem.Azóta minden oké:)

Egyébként tényleg rendes nagyon..csak "kisiklott" anno:)!

2013. jan. 8. 00:39
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!