Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Itt mindenki tényleg...

Anyukák! Itt mindenki tényleg ilyen szuper anyuka, hogy nem csap rá a gyerekere? Nem azt mondom hogy agyonverje, de a kezére vagy a fenekére nem csap rá ha mar századjára mondja el ugyanazt a gyereknek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 18:24
1 2 3 4 5 6 7
 31/62 anonim ***** válasza:
100%

Lehet vitatkozni.De kérlek áruljátok el azt lett itt valaki lelki beteg attól,hogy néha rácsaptak a kezére?!Nem.

Aki pedig írta,hogy az apukája mennyit bántotta:szörnyű lehetett,én is mélységesen elítélem az ilyesmit,nevetséges,sajnálom.

2012. máj. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/62 A kérdező kommentje:

ki beszel itt 11 honapos gyerekrol?????

az enyem igy jonnek hogy 5 eves, 2.5 eves 2 honapos, na de mielott kitalalnatok nem csapok a kezere a 2 honaposnak:)

2012. máj. 28. 22:13
 33/62 A kérdező kommentje:
nem ertem,hogy egyes anyak akik semmi penzert nem csapnanak a gyerekuk kezere,mert felnek hogy a gyerek lelki beteg lesz 100% ban lemerem fogadni elobb utobb antidepreszians gyogyszert szed, vagy nyugtatot mert kiborul idegileg !
2012. máj. 28. 22:18
 34/62 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szuper anya. 15 és 13 évesek a lányaim, a legkisebb 2 hónapos. Még soha nem ütöttem meg a gyerekeket. Sem a kezükre ,sem a fenekükre. Sőt antidepresszánsokat és nyugtatókat sem szedek. Lehet így is...
2012. máj. 29. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/62 anonim ***** válasza:

A gyerekeket meg kell nevelni, előbb vagy utóbb, de muszáj. Ha nem neveljük meg őket, akkor majd 20 évesen szembesülnek vele, hogy az életet szabályok és törvények szerint éljük, de minden bizonnyal nem fognak tudni alkalmazkodni hozzá...


Édesanyámat és az ő testvéreit verték, de nagyon durván, volt az esetek közt 8 napon túl gyógyuló. Valószínű ebből fakad a végtelen türelmem gyermekek és állatok iránt egyaránt. Még kicsi a babám, de valószínű, hogy egy pszichés blokk miatt sosem fogok a kezére csapni, viszont úgy gondolom, hogy néha ennek is van létjogosultsága, és valószínű a férjemre fogom hárítani a feladatot. :-)


Az a hiper szuper anyuka, akinek már rég felnőttek a gyerekei, és maguk is boldog családapák/anyák, vagy éppen sikeresek és boldogok az élet más területén, és tisztelik, szeretik az édesanyjukat. Mi is így vagyunk tesómmal, és hálás vagyok anyukámnak, hogy mindig szigorúan nevelt, bár pofont mondjuk soha nem kaptunk.

2012. máj. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/62 anonim ***** válasza:
67%

Teljesen el vagy tévedve kérdező...

Fogja már fel mindenki, hogy különbözőek vagyunk különböző tűrésküszöbbel. Engem a gyerekem nagyon nehezen tud kihozni a sodromból ezért nem is verem. Szerinted szar anya vagyok? Ezt veszem le a szavaidból. Szerinted antidepresszánson élek, mert nem verem a gyerek és elfojtom a dühömet? Én kérlek akkor élnék azon, ha ütném a gyereket...

Felőlem péppé is verheted a gyerekedet, de ne degradáld azokat az anyákat akik szerint nem ez a megoldás és magasabb a tűrésküszöbük.

2012. máj. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/62 anonim ***** válasza:
5%

Igen én ilyen hiper szuper anyuka vagyok.NEM ütöm meg a gyerekem mert megvan rá a módszerem,hogy anélkül is meg tudjam nevelni a picurt.

Mivel engem vert az apám és ÉN tudom,hogy ezzel csak félelmet haragot váltok ki a gyerekből.Sem bízni nem fog benned és ezért baromi nagy kalamajkába keveredik.Ebbe gondoljon bele mindenki aki megüti a gyereket.Félni fog tőle,lehet tiszteli majd de FÉLNI fog.

2012. máj. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/62 anonim ***** válasza:
94%
utolsó,szerintem el vagy tévedve a verés és a ritka nevelési célzatból kapott popsira,kézre csapás a nevelés része,nagyon kevés gyereknél nincs rá szükség,legalábbis ahol tényleg nevel a szülő,a verés más kérdés verni én sem fogom verni és nem is verem..de sokszor az ejnye bejnye,meg az ezért,azért nem szabad nem válik be,muszáj egy legyintés,nem lesz sem lelki beteg és félni sem fog,körül kéne nézni hová vezet ha szülő nem nevel...
2012. máj. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/62 anonim ***** válasza:
93%
*kimaradt hogy a verés nem de a nevelési célzatból adott ritka popsira,kézre csapás..
2012. máj. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/62 anonim ***** válasza:
94%

Pont a napokban voltam egy boltban ahova belépve gyerek ordibálásra lettem figyelmes. Két gyermek felborított mindent, a biliket földhöz vágták, amit elértek az dobálták egymáshoz. Az édesanyjuk annyit mondott nekik hogy maradjatok nyugton. Már úgy volt hogy kiszaladok a boltból, még jó hogy a 2 éves lányom kint maradt a mamával a bolt előtt.Ez mind semmi!

Arra lettem figyelmes hogy az anyuka egy ismerőse a boltosnak azért nem szólt rájuk. hallottam azt beszélgették hogy az anyuka nevelőtanár és azt firtatták mennyire lehet bírni a középiskolásokkal. Az anyuka azt mondta hogy nehezen de le kell velük ülni megbeszélni.

Istenem, akkor a saját gyerekeivel miért nem ül le megbeszélni. A gyerekei 4 és 6 évesek. le lehet ülni velük megbeszélni, de ez a mit műveltek a boltban, maximum egy kézre csapást megérdemeltek volna!!! Na ezekből a gyerekekből lesz a nagy része aki nem tiszteli a szüleit. És igen is, megérdemlik ebben az esetben a kézre csapást!

2012. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!