Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák! Itt mindenki tényleg...

Anyukák! Itt mindenki tényleg ilyen szuper anyuka, hogy nem csap rá a gyerekere? Nem azt mondom hogy agyonverje, de a kezére vagy a fenekére nem csap rá ha mar századjára mondja el ugyanazt a gyereknek?

Figyelt kérdés
2012. máj. 28. 18:24
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
68%
Tök mindegy hogy ki mit ír! Verni nem verünk senkit, se kicsit se nagyot se nagyon se kicsikét.....! Miért csak az a megfelelő megoldás ha rácsaptok?????? Hahóóóó......! Ha párodnak nem izlik egy bizonyos étel és te 10-edjére is ugyanolyan izetlenűl teszed eelé rád csap???? Ugye nem! Engem nem érdekel ki mit mond, írja valaki hogy a verés vagy ahogy ti nevezitek RÁCSAPÁS csak félelmet vált ki belőle... Hát tőlem ne féljen se 11 hónaposom se 2,5 évesem se 5 évesem... Na mindegy! Ja és ismétlem én nem vagyok super mami csak egy következetes anyuka! Amúgy meg minden gyerek más lehet csapkodni itt ha a gyerek pörgös mentalitású dönteni boritani fog szóval ÉRTSDÉTEK már meg hahóóóóóóóóó
2012. máj. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
21%

Jaj, utolsó, teljesen egyetértek veled.

Hihetetlen, hogy ennyire leugatják, lepontozzák azokat akik azt merték írni, hogy nem megoldás a csapás/verés/ütés. Mondjuk magasról ejtek ezekre, mert tudom, hogy én jól nevelem a gyerekem és nem érdekel, más mit gondol, az ő gyerekük fogja megszívni, ezzel a mentalitással amit itt pufogtatni nem az enyém. De valóban idegesítő ez a tehetetlenség, hogy nem fogják fel a mondanivalót csak pontoznak- pontoznak lefelé. Viszont ebből rájöttem, hogy ennyit bír az agykapacitásuk. :)

2012. máj. 30. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
25%
én inkább azt látom,hogy azok az anyukák akik szerint egy-két legyintés sem fér bele ugatják le azokat akiknél belefér,és mondják hogy a gyerek lelki beteg lesz,az az érdekes,hogy manapság sok anya vagy így nevel ahogy ti,vagy sehogy és nézzünk már körbe mi folyok a tinik körében,pont azért mert a szüleik vagy abszolút nem nevelték,vagy mert mindent ejnye-bejnyével oldottak meg,persze van néhány gyerek akinél ez bejön,na de ne mondja nekem senki,hogy minden gyerek ilyen,én pl sosem pontozok le max fel,és sose mondtam,hogy hülye az aki nem alkalmazza a legyintést,érdekes módon ti viszont ítélkeztek,és azzal jöttök,ti csináljátok jól...
2012. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 A kérdező kommentje:
az utolsonal a pont!!!! pontosan igy gondolom en is
2012. máj. 30. 15:19
 45/62 A kérdező kommentje:
hany tizeneves 13-14 eves kislany mert azok kislanyok teszik fel itt a kerdest hogy terhes lehetek e? mert vagy igy neveltek a gyerekeket ahogy ti akik leugatjatok azokat akik igenis ha megerdemli es nem ert a szep szobol racsap az ember a kezere vagy a fenekere, vagy pedig nem nevelik sehogy!
2012. máj. 30. 15:23
 46/62 anonim ***** válasza:
53%
Nem érdekel. Én nem ugattam le senkit, felőlem agyon is verheti mindenki a gyerekét. (Tudom, csak legyintés/ütés) De a legyintésből egy idő múlva komolyabb dolgok lesznek. Mindegy, úgy csinálod ahogy akarod én NORMÁLISAN elmondtam a véleményemet, nem "szar anyáztalak" le, de légyszíves akkor te is tartsd tiszteletben az én elveimet, és ne gúnyolódjál rajtam. (Hiper szuper anyuka). Megsúgom, nem ettől jó anya valaki. :) Ennyit akartam nem többet. :)
2012. máj. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
94%
Herótom van attól,aki azt mondja lelki beteg lesz a gyerek egy kisebb kézre vagy fenékre csapástól.Az meg aztán a csúcs,hogy félni fog tőlem a gyerekem.Én is kaptam néha az anyukámtól,nem lett semmi bajom tőle.De higgyetek csak azt,amit akartok.Sőt tudjátok mit,én lelki sérült vagyok,rettegek az anyukámtól,még a közelébe se merek menni...Egyszerűen röhejes!!A gyereket igenis nevelni kell valahogy és néha ha nagyon rosszat csinál nem fog megártani neki egy csapás. Még mielőtt jönne az,hogy ez az egyetlen nevelési módszerem stb. azelőtt tisztázzuk le van más nevelési technikám,ami beválik,de ha valami tényleg nagyon rosszat csinál a lányom,akkor nem azt fogom mondani neki,hogy jajj,kislányom ezt nem szabad!Tisztelet a kivételnek,de sok gyerek azért fajul el ennyire,mert nincsenek nevelve,az anyjukat semmibe veszik,átverik.Egy kézre csapástól az ég világon semmi baja nem lesz a gyereknek.Egyébként vitatkozhattok,de semmi értelme.Mert nem attól jó vagy rossz anya az ember,hogy bántotta e-már a gyerekét vagy sem.
2012. máj. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
15%
oh oh oh...... pont azok a tizen évesek szülei keseregnek akik ütik vágják... mert hát otthon nem szeret lenni pont e miatt.... hát akkor mondjátok már meg hova megy??? Oda ahová nem szabad! Mindenkinek annyi fér bele amennyi.... én lesz@roma pontozósdit is kiállok magam mellett és a véleményem mellett! És nem mondom hogy én ezért nevelem jól a gyerekem viszont ti nagyon oda meg vissza vagytok hogy ez be van építve a nevelési kódexbe..... és kérlek szépen benneteket nem fél a gyerek???? Akkor vajon miért nem teszi meg azt vagy azt a fenékre csapás után.... MERT ELŐRE FÉL..... De úgy látom süket fülek vannak itt! Én mentem :)
2012. máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:
76%
Még Ranschburg Jenő pszihológus is azt írja a könyvében ha muszáj néha egy egy popsira ütés nem árt,szóval kedves utolsó csináld ahogy akarod,mellékesen ezen az oldalon akkor kezdték el ütni miután rájöttek hogy 14-16 évesen nem hallgat rájuk és nem nevelték meg őket nem előtte kaptak egy két legyintést,hanem mikor kialakult a probléma akkor prübálták a veréssel hárítani.
2012. máj. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
15%

Én hiper szuper anyuka vagyok! Ha rosszat csinál, mondjuk a kakaót ráönti a szőnyegre, vagy éppen a terítőre locsólgatja, vagy a frissen ültetett muskátlit letördeli és kiborítja akkor rácsapok a fenekére vagy éppen a kezére!! És képzeljétek el nem fél tőlem, sőt ha rácsapok a popsijára akkor odabújik hozzám hogy megbocsássak és azt mondja a két éves lányom " ányá, bocsi" egyszerűen feláldoznám magam érte annyira imádom!!!

Én nem érzem magam ezért rossz anyának és nem hiszem hogy lelkisérült lenne!!!

2012. máj. 30. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!