Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Rossz anya vagyok?

Rossz anya vagyok?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok. Van egy 3 éves és egy 5 hónapos lányom és egy vőlegényem. Imádom a lányaimat,de hétvégén elmentem a barátnőimmel wellnes-ezni és piszkosul élveztem,hogy nem voltak ott. A kisebbik állandóan bömböl. Minden nap,minden órában,minden percben. Megőrülök tőle. Van,hogy kirohanok a szobábol,becsapom az ajtót és hagyom üvölteni. Szörnyű anya vagyok? Bűntudatom van. Szörnyű bűntudatom,mert mióta az eszemet tudom családra vágytam és most van 2 gyönyörű kislányom,de úgy érzem,hogy megzavarodok. És nekem még segítségem is van. Hogy csinálják azok akiknek nincs? És most félre ne értsetek,mert nem bírnék élni a lányaim nélkül,de sokszor a világból ki tudnék futni. Ezzel csak én vagyok így? Rossz anya vagyok?

2012. máj. 30. 23:16
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
nem azért mert elmész hanem mert így gondolkozol
2012. máj. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Én 34 éves vagyok. Az első fiam egy tündér volt, a második igazi macerás, egész emberes baba. Tudom, milyen az, amikor egy kicsi EGYFOLYTÁBAN ORDÍT, iszonyú nehéz idegekkel kibírni. Bizony volt olyan, hogy én is kirohantam a szobából, belerúgtam valamibe, bevettem 2 Magne B6-ot, és mikor lenyugodtam valamennyire, akkor mentem vissza. Szóval könnyű úgy ítélkezni valamiről, hogy csak a pálya széléről ugatunk bele a dolgokba. Vígasztaljon, hogy a bömbölés elmúlik. lehet, hogy kólikás a kicsi. Az enyém 5.5 hós, már nagyon cuki.:)
2012. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!