Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem értem, mért kell felhizlal...

Nem értem, mért kell felhizlalni a gyerekeket!?

Figyelt kérdés

Szoktunk járni a közeli játszótérre, és csupa olyan gyereket látok 1 év körüliek, és olyan dagadtak, hogy nem igaz! (természetesen nem arra gondolok, hogy a tápszer miatt fújódik föl, mert az én kicsim is pufók volt amíg csak tápszeren élt) Nem tudom mért kell agyon etetni egy kicsi gyereket is! Láttam egy kislányt 1 éves volt, és olyan kövér volt hogy nem fért bele a hintába!

szörnyű!


Nálunk is van reggeli ebéd vacsora, uzsonna meg tízórai, de nem adok neki olyan ami annyira hizlal. Ö is kap fagyit, meg kekszet, de keveset, és inkább kölesgolyót, meg gyümit adok neki rágcsálni, és most 15hónapos a fiam, és normális a test súlya, nem sovány de nem is dagi, hanem pont jó.



#dagigyerek
2012. jún. 11. 10:40
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:

Jav:

"Csak azt utálom, hogy az emberek mindig belekötnek valamibe."

2012. jún. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:

először is szerintem a tápszernek semmi köze hozzá! -véleményem szerint.


a másik meg a genetika lehet ilyen pici gyereknél.

a lányom 22 hónapos 90cm és 12,85kg. ismerősöm fia ugyanilyen nagy csak éppen 16kg. na ő duci. de nem mondom neki, bár ő jó kis mókának tartja én nem akarom kérdezgetni mit ad neki, de gondolom nem tömi édességgel. tény a lányom ritkán kap csokit, sütit, kólát abszolút, szörpöt is most ivott másodjára.


a fiad egyébként mekkora?

2012. jún. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Hmmm....érdekes, mert az én gyerekem is tápszeres, és nem dagadt egyáltalán....sőt, sokáig inkább vékonyka volt, amióta jár azóta izmos formás a kis lába, és pont tökéletes a magasság-kor-súly aránya a doki szerint. Szóval ha a te gyereked duci volt, az biza nem a tápszertől van, ezen gondolkozz el először. Ugyanis az enyém nem volt az a tápszertől..............ennyit erről, ha már más anyukákat bírálsz ismeretlenül.
2012. jún. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:

Rubint Réka gyerekeivel nem a legjobb példálózni. Ha megnézed őket, hajszál híján ducik, pedig már kötelezően tornáztatva vannak.

Ők, ha nem fognak mozogni, szerintem kövérek lesznek, hisz az apjuk génjeit hordozzák, aki ugye kövér gyerek volt. Most éjjel - nappal futnak, tornáznak, így tartják a súlyukat. Na de meddig.....

2012. jún. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

nem olvastam végig, és csak a "tápszer felfújjára" akarok reagálni, ez egy irtózatosan nagy baromság...:)

a tápszer nem fúj fel senkit, és egy gyereknek sem lesz a tápszertől nagy feje.

feljtsétek már el ezt a hatalmas baromságot....

rengeteh tápszeres kisgyermeket ismerek, pont annyi a duci köztük, mint anyatejes társaik között, semmi köze a tápszerhez, ez pusztán genetika.

2 tápszeres gyerekem van, egyik sem duci, sőt...

2012. jún. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:
Hogy van az hogy erre a kérdésemre jött 800 válasz, a fontos kérdésekre, meg alig?
2012. jún. 12. 08:12
 37/39 anonim ***** válasza:

...mert van akinek ez is fontos...vagy most meg ez a baj?

nem értem, azért mert kinyilvánítjuk a véleményünket, nem tetszik neked....ez az oldal azért van hogy tanácsokat, véleményeket írjunk. s bizony sok embert (akár tudatlanul akár nem de) megbántottál.

2012. jún. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

A "fontos" kérdésedre is jött csak éppen neked nem tetszik amit kaptál. Ez van :) Egyébként tőled is többen megkérdezték, hogy mekkora az általad pont jónak nevezett fiad.

Mindezek mellett, ha tényleg teszel valamit a gyerekkori elhízás ellen akkor az dicséretes!

Megkérdezhetem, hogy mit?

2012. jún. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
no igen, én is kérdeztem és várom hogy a fiad mekkora centiben, súlyban.
2012. jún. 12. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!