Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok, hogy ikerbabákat...

Hallottátok, hogy ikerbabákat gázolták el? A sofőr ara hivatkozik, hogy a szemébe sütött a nap! Felháborító!

Figyelt kérdés

[link]


Megőrülnék a szülők helyébe!



2012. jún. 20. 09:32
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯
 91/124 A kérdező kommentje:

Abban teljesen igazad van, hogy utólag könnyű tanácsolni, hogy hogy kellett volna csinálni.

A kocsiban nálunk is szabály, hogy mindig be kell kötni a gyerekülésbe a gyerekeket. A szüleim a másik utcán laknak kocsival tőlünk 2-3 percre, nekik szokásuk volt, hogy erre a rövid útra nem kötötték be (nektek se volt gyerekülésetek, semmi bajotok nem lett-mondta apukám), sokszor szóltunk is nekik, hogy úgy kell megszokniuk, hogy mindig be vannak kötve. Na egyszer hirtelen ráfékeztek, mert kiugrott eléjük egy macska. Persze nem mentek gyorsan, de a fiam beütötte a fejét, nem lett semmi baja, de megijedt és nagyon sírt. Én persze jól letoltam, hogy hogy csinálhatott ilyet, na azóta a fiam rászól, hogy mama kössél be, mert különben nem ülök be.

2012. jún. 20. 16:18
 92/124 A kérdező kommentje:
Még az jutott az eszembe, hogy a kozmetikusom mesélte, hogy télen beteg lett a kisfia, és felhívta a gyerekorvost, aki mondta, hogy nagyon igyekezzen, mert el kell mennie helyettesítenie. Az út jeges volt, de ő gyorsan ment, hogy elérje az orvost, kb. 20 percre van tőlük. az egyik kanyarban kisodródtak, és a kocsijuk egy mély árokba landolt, sokat pördültek, végül a kocsi a kerekeivel fölfelé állt meg. Nagyon megijedt, mert nem sírt a kisfia, gyorsan kicsatolta magát, és hátra mászott a kisfiához. szerencsére egy karcolás nélkül megúszták ( ő kismama is volt ráadásul), a kicsinek az öv helyén lilult be a bőre. Azt mondta, hogy egy életre megtanulta, hogy nem fog száguldozni, és hogy mindig bekapcsolja az övet. Ezek a szegény szülők, ha mégegyszer szülők lesznek, tuti ők is csak a járdán közlekednek és minidig bekapcsolják az övet.
2012. jún. 20. 16:37
 93/124 anonim ***** válasza:
95%

"Ezek a szegény szülők, ha mégegyszer szülők lesznek, tuti ők is csak a járdán közlekednek és minidig bekapcsolják az övet."


Azt hiszem, ők többé már nem lesznek szülők. Most gondolj bele: évekig vártak, próbálkoztak, reménykedtek, mire végül orvosi segítséggel sikerült ez a két kislány.

És most megtörtént ez a tragédia.

Bár sokban függ az anya mentalitásától, de azt hiszem, ezek után ÉN nem tudnék gyereket vállalni, úgy érezném, hogy a sors is úgy akarja, hogy nekem ne legyenek gyerekeim.

És ez végtelenül szomorú dolog.

Én már eleve azért szurkolok, hogy a szülők elég erősek legyenek, és kibírják ép ésszel, anélkül, hogy megpróbálnának kárt tenni magukban.

2012. jún. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/124 A kérdező kommentje:
Igen, igazad van.
2012. jún. 20. 17:02
 95/124 anonim ***** válasza:

Ez is felháborító:


[link]

2012. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/124 anonim ***** válasza:
Elmondanátok,pontosan,hogy történt a tragédia?Hogy sodorta el stb.?
2012. jún. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/124 anonim ***** válasza:
100%

"Elmondanátok,pontosan,hogy történt a tragédia?Hogy sodorta el stb.?"


Azzal kezdeném, hogy ÁLLÍTÓLAG. Szóval semmi nem biztos, mindenki másként hallotta.

Ahogy én tudom, az így hangzik: a szülők koraeste nyolc óra körül az úttest bal oldalán (azaz a forgalommal szemben - a KRESZ-nek megfelelően) tolták a babakocsit, amelyben az ikerpár feküdt. Szemből feltűnt egy piros autó, amelyet egy 63 éves nő vezetett, akit elvakított a lemenő nap fénye, így nem vette észre időben a szembejövő házaspárt. Amikor észlelte a bajt, megpróbált korrigálni és félrerántotta a kormányt, azonban a kocsi jobb oldala elkapta a babakocsi jobb első kerekét, mire a két baba az ütközéstől kirepült a babakocsiból, a babakocsi pedig az útmenti növényzetbe sodródott.

A 63 éves nő még a helyszínen bevallotta, hogy ő volt a hibás - később egy ott lakó elmondta, hogy naplementekor a nap fénye pontosan az út kellős közepén vág a vezetők szemébe, ellehetetlenítve a vezetést.

A babák a babakocsiban nem voltak bekötve.


Mindkét kislány halott.

2012. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/124 anonim ***** válasza:
100%
A híradóban azt mondták, hogy az autó a hátuk mögül érkezett.
2012. jún. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/124 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszem kötekedésnek. Tudom utolag hogy ugy kellett volna csinálnom..de nyilván egy buszmegállóba nem vártam hogy becsapodik egy terepjáró! Az Én hibám volt egyértelmű hogy leesett a pici,ezért is borultam ki..amugy ezt csak azért irtam le hogy példát szolgáltassak arra hogy amig nem történik baj addig nem gondolsz bele sok apróságba hogy mekkora baj lehet belőle..meg azért hogy nyilván ezek a zerencsétlen szülők meg ugy általában mindenki a sofőrt hibáztatja..mint esetemben is..akkor még nemtudhattam hogy ő bealudt és nem vmi műszaki hiba okozta a balesetet..nyilván egy ilyen szörnyű tragédiaában mindenki először az áldozatokat sajnálja..később tudsz mérlegelni hogy az egyik hibázott de a másik se vétlen... esetemben is mindenki a sofőrre köpködött pedig meg sem történt a baj,a legnagyobb bajt Én okoztam!
2012. jún. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/124 anonim ***** válasza:
91%

"A híradóban azt mondták, hogy az autó a hátuk mögül érkezett."


Kizárt dolog, a kocsi jobb elején van horpadás, tehát max úgy jöhetett volna hátulról, ha gondosan kikerüli a szülőket és ráhúzza a kormányt a babakocsira.

2012. jún. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!