Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok, hogy ikerbabákat...

Hallottátok, hogy ikerbabákat gázolták el? A sofőr ara hivatkozik, hogy a szemébe sütött a nap! Felháborító!

Figyelt kérdés

[link]


Megőrülnék a szülők helyébe!



2012. jún. 20. 09:32
 71/124 anonim ***** válasza:
34%

Nem a szülők miatt védekezett ezzel, hanem a rendőrség miatt. Ha szándékosan ütötte volna el őket, kb 10 évet kapna. Így max 1-2 év felfüggesztett és elveszik a jogsiját. Az persze nem vigasztalja a szülőket, de ha te ütötted volna el őket ilyen körülmények között, te is ezt mondtad volna.

Egyébként nem a tv-nek nyilatkozta ezt, vagy a szülőknél védekezett ezzel, csak a helyszínen zaklatott állapotban nem tudott mit mondani és ekkor mondta hogy nem érti, hogy történhetett és hogy a szemébe sütött a nap és nem látta őket. Egy ott lakó bácsi mesélte ezt el a tvnek.

2012. jún. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/124 anonim ***** válasza:
86%
A mi falunkban egy éles kanyar előtt nincs járda, pontosabban van, de csak terep babakocsival használható. Idősebb nénik/bácsik is az úton mennek, mert félnek hogy elesnek, annyira pocsék az járda. Pont a minap mondtam a lányoknak, hogy szerintem ez a járda max akkor lesz megcsinálva ha valami tragédia történik. De miért kell ezt megvárni??? Ez tényleg felháborító. Tisztességes járdáról az önkormányzatoknak kötelességük lenne gondoskodni. Annyi minden másra van pénz, erre miért nincs??
2012. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/124 anonim ***** válasza:
26%
Erre a kérdésre bárki bármit ír, azt lepontozzák? Aki visszakérdezett még azt is :))))), :((( besírok :P
2012. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/124 A kérdező kommentje:

Igen, az ember tanul a hibákból, és ezután én is tuti olyan mózest vennék ami beköthető!

Erről jutott eszembe, hogy nálunk volt egy anyuka, aki a 8(!) hónapos gyerekét tarhonyás hússal etette meg. A kicsi leszippantotta, anyuka azonnal hívta a mentőket,a két karjában fogta a gyereket szaladt a mentő elé, de már sajnos nem tudtak segíteni rajta. Én 2 éves korig nem mertem tarhonyát adni az én gyerekeimnek!

2012. jún. 20. 13:30
 75/124 anonim ***** válasza:
69%
Milyen kocsinak van olyan mózese, amibe be lehet kötni?
2012. jún. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/124 anonim ***** válasza:
76%
no, már az iwiwről is megvannak a képek :( Komolyan mondom emiatt mégjobban sajnálom őket, hogy most itt csámcsogunk a képeken is. Nem te tehetsz róla, aki most feltetted, ne értsd félre. csak egyáltalán, hogy az internetnek köszönhetően az ilyen magán jellegű képeink akkor is kikerülnek, ha nem szeretnénk.
2012. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/124 anonim ***** válasza:
72%
Én őszintén azt gondolom, hogy nem kellene képeket felrakni az elhunyt babákról, minden bizonnyal a szülők engedélye nélkül, tehát nem tudom hanyas, ha nem haragszol, jelentem a válaszodat.
2012. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/124 anonim ***** válasza:
72%

Már én is jelentettem. Cseppet sem helyes képet linkelni róluk, elég tragédia ez a szülőknek, nem kell még az internetet is kitapétázni a képeikkel.

Vasárnap lesz nyolc hónapos a lányom, de komolyan nem tudom, mit tennék, ha elveszíteném. Szerintem jó ideig még ahhoz sem lenne erőm, hogy a közösségi oldalakra felrakott képeit leszedjem. Hazajönni, és nézni az üres szobát, a székre készített ruháit, játékait... Azt hiszem, beledöglenék.

2012. jún. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/124 anonim ***** válasza:
76%

76-nak pl itt van ez: [link]

Fel van sorolva, hogy milyen babakocsikhoz használható.

2012. jún. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/124 anonim ***** válasza:
76%
Bocsi, 75-nek. Remélem tudtam segíteni.
2012. jún. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!