Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok, hogy ikerbabákat...

Hallottátok, hogy ikerbabákat gázolták el? A sofőr ara hivatkozik, hogy a szemébe sütött a nap! Felháborító!

Figyelt kérdés

[link]


Megőrülnék a szülők helyébe!



2012. jún. 20. 09:32
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/124 anonim ***** válasza:
77%
Így van, nem felháborító a történet, hanem rettenetesen szomorú.:((
2012. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/124 anonim ***** válasza:
76%

Értem, köszönöm.


12:45-ös

2012. jún. 20. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/124 A kérdező kommentje:

Ezeket a hozzászólásokat itt találtam:

[link]


Íme az egyik:

Sajnos érdi lakosként tudom, hogy a legtöbb utcában nincs járda!!!!!

Babakocsival rengetegszer kényszerültem én is az útra kimenni mire eljutottam a gyerekorvoshoz!!!! Felháborító!


A másik:

A Szövő utcában több mint 40 éve nincs járda. Én ott gyerekeskedtem, és a fiaim is ott töltöttek el sok időt, akkor még nem volt leaszfaltozva! Mióta jó az út és busz is jár azóta csak száguldoznak a sok autósok! Megkérdőjelezem, hogy ezek a jogosítványukat esetleg PÉNZÉRT VÁSÁROLTÁK??? Netán front volt??? Esetleg olyan gyorsan ment, hogy nem vette észre a babakocsit toló párt???? Rejtély ????? Részvétem a családnak, és nagyon sok erőt, kitartást a tragédia feldolgozásához!

2012. jún. 20. 12:53
 64/124 anonim ***** válasza:
89%
Ez borzalmas! Annyira sajnálom, miért kell ilyesminek megtörténnie? Felesleges azon vitázni ki miben hibázott, már sajnos semmi nem hozhatja a Piciket vissza, ez egy hatalmas tragédia, el sem tudom képzelni, mit élhetnek át a szülők!
2012. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/124 A kérdező kommentje:
Én nem a történtekre írtam, hogy felháborító, hanem arra, hogy a sofőr azzal védekekezett, hogy a szemébe sütött a nap. Ez egy felfoghatatlan, szörnyű tragédia! Részvétem a családnak! Nagyon sok erőt kívánok nekik!
2012. jún. 20. 13:01
 66/124 anonim ***** válasza:
89%
De nem azzal védekezett, hanem minden bizonnyal így is történt. Állítása szerint nem látta őket és erre gondolnak, hoyg ezért nem is láthatta. Ebben mi a felháborító? Te is ezt mondanád, ha így is lenne, nem? Én nem gondolom, hogy ez ürügy.
2012. jún. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/124 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal védekezett, hogy azért ütötte el őket, mert a szemébe sütött a nap és nem az ő hibája, hanem azzal, hogy a rossz fényviszonyok miatt nem látta őket és későn kezdett fékezni. Tehát nem szándékos volt, hanem figyelmetlenség. :(
2012. jún. 20. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/124 A kérdező kommentje:
Ha a te gyerekedet ütötték volna el, megnyugtatna, hogy nem szándékosan tette? Nyilván nem direkt csinálta, de ez nem változtat a tényeken, és a szülőknek se hozza vissza, az évek óta váró babáikat!
2012. jún. 20. 13:12
 69/124 anonim ***** válasza:
96%

tényleg borzasztó tragédia :(

a szülők biztosan belerokkannak :((( nagyon sajnálom a babákat én is :((((


off: pár éve nálunk volt egy baleset, anyuka 2 autó közül kitolta a babakocsit, át akartak menni az úttesten (parkoló), de elsodorta egy kocsi a babakocsit, sajnos nem vette észre időben. kirepült a babakocsiból a pici és meghalt :(

ha be lett volna kötve akkor túlélte volna :(((

sajnos az ilyen balesetekből tanulunk, hogy mire kell figyelni, itt is írták, hogy a mózesükben nincs öv, én ez a baleset miatt direkt olyan kocsit vettem ami fel volt szerelve övvel, az első séta óta mindig bekötöttem a babám!

tényleg rettenetes a tragédia, de remélem páran ezután jobban fognak figyelni az ilyenekre

2012. jún. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/124 anonim ***** válasza:
85%
Nem nyugtatna meg, de ha annál maradunk, hogy ez felháborító-e vagy, sem, akkor továbbra is azt mondom, hogy nem. A Stohl ügy az felháborító, igen, mert felelőtlenségek sorozatát követte el. Itt pedig mindkét fél a gyerekek és családjuk, és a sofőr is áldozat. Ha valami felháborító az egészben, maximum a járda hiánya lehetne, de gondolom annak is a pénzhiány az oka.
2012. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!