Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok, hogy ikerbabákat...

Hallottátok, hogy ikerbabákat gázolták el? A sofőr ara hivatkozik, hogy a szemébe sütött a nap! Felháborító!

Figyelt kérdés

[link]


Megőrülnék a szülők helyébe!



2012. jún. 20. 09:32
 81/124 anonim ***** válasza:
92%

Csak most hallottam..borzalmas lehet..A fiam 4 hónapos volt mikor szálltunk le a buszról a babahordozóban volt épp próbáltam rácsatlakoztatni a babakocsira, nem volt bekötve még mert épp akkor szálltunk le és előtte cseréltem neki a pelust..lényeg hogy épp szenvedtem a babkocsival hogy rácsatlakoztassam a hordozót mikor hallottam egy baromi nagy fékcsikorgást,egy terepjáró jött a sofőr épp felébredt és ahelyett hogy bevállalta volna ogy bemegy a fák közé inkább bekanyart és besodrodott a buszmegállóba.. Énmeglöktem a babakocsit teljes erőmből ami sajnos egy farönk miatt megakadt a nem jól csatlakoztatott babahordozó lerepült a be nem kötött babával együtt..közbe azautó megállt tőlem kb 1 m-re rohantam a gyerekhez aki pont arccal lefelé esett kb 2 m-t repült rajta a babhordozó,eldobtam a hordozót mikor levettem róla,szerencsére gyerekorvos épp ott kávézott a megállónál lévő étterembe megnézte és mondta hogy semmi gond csak megijedt,persze később mentősök is megnézték mert hozzám hivták ki a mentőt..miután megtudtam hogy a baba rendben van az orvostól neki mentem a sofőrnek..nem tudom pontosan hányan szedtek le róla hogy mit mondtam..hogy mennyire ütöttem meg meg hol..elborult az agyam és nekiestem..nyugtatókat szedtem egy ideig..még mostis bőgök ha rágondolok.. már csak a gondolat hogy elveszthettem volnaa gyerekem megőritett..

Részvét a családnak..

2012. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/124 anonim ***** válasza:
100%

[link]


ebbe be lehet kötni, nekünk ilyen van

2012. jún. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/124 anonim ***** válasza:
100%
Szörnyű, nagyon sajnálom őket :(:(:(Őszinte részvétem a családnak!!
2012. jún. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/124 anonim ***** válasza:
100%
Köszi 79-es.
2012. jún. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/124 A kérdező kommentje:
81-esnek! Uram isten nem semmi! Kész csoda, hogy a kisfiadnak nem lett semmi baja! A helyedben én is neki mentem volna a sofőrnek!
2012. jún. 20. 14:56
 86/124 anonim ***** válasza:
87%

Tudom, hogy jól lepontoznak, de...


Eleni, félre ne érts, nem bántani akarlak, de nem veszélyes picit úgy próbálkozni a hordozó kocsira szerelésével, hogy közben nincs bekötve benne a baba?

2012. jún. 20. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/124 anonim ***** válasza:
80%

15:00

zöld kezecske ment,ugyanis igazad van,először bekötöm,utána szerencsétlenkedek a babakocsival

2012. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/124 anonim ***** válasza:
100%

Én is egyetértek, már csak azért is be kellett volna kötnöd, mert szálltatok le a buszról, és könnyen megborulhatott volna a hordozó.

Ettől függetlenül persze én is szétkaptam volna a sofőrt.

2012. jún. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/124 anonim ***** válasza:

Tudjátok az a baj, h itt okoskodunk, h bezzeg mi, meg be kellett volna kötni...de ma délelőtt bezzeg én úgy figyeltem a babámra, h eldőlt szegény és 2mm-en múlt, h nem a radiátor éles végébe vágja a kis buksiját....S

Ha más írja ezt, persze azonmód tanácsolom, hogy "nem ültetünk kisbabát a radiátor közelébe"...de az adott szituban.....!!

2012. jún. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/124 anonim ***** válasza:
100%

Az más.

Esik puffan rengeteget egy gyerek mig felnő,az természetes.Nekem mai napig nyoma van hogy nekiestem a kályhának 2 évesen.Ezzel jár a gyerekkor,nem tud mindig figyelnni a szülő.

De te se csiszoltad dirrektbe élesre radiátor szélét,hogy kitedd veszélynek.Csupán életkorból adódóan esett egyet,majdnem neki.

De ne hasonlitsd ahhoz hogy kitolja valaki az útra,vagy bekötés nélkül gyerekkel a babakocsiban akarja összerakni a kocsit.Az felelőtlenség.

2012. jún. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!