Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok, hogy ikerbabákat...

Hallottátok, hogy ikerbabákat gázolták el? A sofőr ara hivatkozik, hogy a szemébe sütött a nap! Felháborító!

Figyelt kérdés

[link]


Megőrülnék a szülők helyébe!



2012. jún. 20. 09:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/124 anonim ***** válasza:
17%
Kíváncsi lennék hogy kötötted volna bele abba a mózesbe a gyereked, amiben nincs öv.
2012. jún. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/124 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos a másik baba se fog megmaradni, ugyanis agyhalott már szegény. :(
2012. jún. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/124 anonim ***** válasza:
26%
Mózesben nem lehet tologatni babát , csak hordozóban max.(Amit -egyes típusoknál- bele lehet tenni a babakocsiba. Abban is van "bekötő". )
2012. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/124 anonim ***** válasza:
86%
Én most néztem meg a linket amit a kérdező bemásolt...hát, folyt a könnyem...tegnap volt 3 hós a lánykám...és belegondolni sem merek mit éreznek most a szülők. Lehet mutogatni ki a hibás...meghalt egy 3 hónapos kisbaba...ez feldolgozhatatlan. A szülők örök életükben marcangolni fogják magukat. Ha Ők voltak a hibásak ez nagyon nagy büntetés nekik...nem kívánom senkinek!:(
2012. jún. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/124 anonim ***** válasza:
81%

Most komolyan azért lettem lepontozva, mert támogatom a biztonsági öv és ezáltal baba biztonságát? :) Hát, hihetetlen ez az oldal.

Egyébként, ha nincs öv, akkor bemegyek a rövidáru boltba, veszek 3 fémkarikát, egy hevedert és csatokat. Egy óra alatt kész az öv. A gyerek meg nem esik ki a kocsiból... Lehet pontozgatni...

2012. jún. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/124 anonim ***** válasza:
83%

Én a szülőket büntetném elég keményem.

ŐK tehetnek közvetve, arról, hogy meghalt(ak) a lánya(ik)

2012. jún. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/124 anonim ***** válasza:
76%
Hogyne lehetne mózesben tologatni...
2012. jún. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/124 anonim ***** válasza:
80%

A baleset este 8-kor történt, amikor még világos volt! Aki Érden lakik, az nagyon jól tudja, hogy milyenek itt a járdaviszonyok... nincsenek járdák, max a főutak mellett, de ott is olyanok, hogy egy sima babakocsi jó ha elfér, nemhogy egy dupla.

Iszonyatosan gyönyörű babák voltak, az anyukájukkal együtt. Nagyon várták őket, és ilyen kevés időt tölthettek velük.

2012. jún. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/124 anonim ***** válasza:
88%

Egyébként valóban, vekengünk azon, hogy ki a hibás, meg hogy mózes, meg bekötni, meg keskeny járda, meg úttest...


Két baba halt meg, lényegében mindegy, hogy hogyan történt... :( Én inkább megpuszilgatom a lányom.

2012. jún. 20. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/124 anonim ***** válasza:
87%

Én is ikres vagyok, nagyon megrendített a dolog. Nem akarok ítélkezni, nem az én dolgom szerencsére, de tényeket meg lehet állapítani. A babakocsi elfért volna a járdán, ezt már megállapították,tehát a szülők egyértelműen felelőtlenek voltak. Ettől függetlenül ezt biztosan nem érdemelték.

Tudjátok, hiába nagy a babakocsi-választék, ikresként nagyon nehéz a megfelelőt megtalálni. Az egyik ezért nem jó, a másik azért. Mkinek mérlegelnie kell,hogy mi a legfontosabb szempont, pl. keskenység, könnyűség, egymás melletti-egymás mögötti, nagy kerekek stb... Talán nincs olyan ikerkocsi,amit ne ismernék, mivel kénytelen az ember alaposan tájékozódni, de esküszöm, nincs tökéletes. Ezt csak azért írtam le,mert vki írta,hogy akkora kocsiválaszték van, meg lehet találni az igazit. Hát ikresként, városban, lift nélkül, ilyen útviszonyok mellett bizony nincs tökéletes.

De hozzájuk visszakanyrodva: mindkét fél hibázhatott, ezt a megállapítást már szakértő is elmondta, de sajnos a lényegen nem változtat sajnos.

Én budapesti vagyok, és sokszor kényszerülök olyan helyzetbe, hogy sajnos úgy kell közlekednem, ahogy amúgy nem szeretnék. Egy biztos, ikerkocsival nagyon-nagyon nehéz közlekedni, régen még én sem gondoltam volna, de sokszor tényleg a figyelmetlenség okozza a bajt...

2012. jún. 20. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!