Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hallottátok, hogy ikerbabákat...

Hallottátok, hogy ikerbabákat gázolták el? A sofőr ara hivatkozik, hogy a szemébe sütött a nap! Felháborító!

Figyelt kérdés

[link]


Megőrülnék a szülők helyébe!



2012. jún. 20. 09:32
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/124 anonim ***** válasza:
84%
Neeem nem, tévedés, a babakocsit oldalazva tolták, vagy hogy is mondjam, tehát a kocsi mellettük volt, nem előttük... És nem forgalommal szemben, hanem megegyező irányban haladtak, így kapta el az autó a babakocsi szélét.
2012. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/124 anonim ***** válasza:
76%
2012. jún. 20. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/124 anonim ***** válasza:
82%

Azóta készült el a jelentés, ami szerint a járda másfél méter széles, a babakocsi elfért volna, a fényviszonyok kedvezőtlenek voltak, és forgalommal megegyező irányban, maguk mellett tolták a kocsit.


Remélem túléli szegény babó. :(

2012. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/124 anonim ***** válasza:
40%
Én csak azt nem értem, (honnan-hova, melyik irányból jött a kocsi és stb-t félretéve) hogy miért nem voltak bekötve a babák??
2012. jún. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/124 anonim ***** válasza:
22%
Miért nem volt bekötve, most ez komoly????Van gyereked??? Ha igen akkor tudhatnád, ha nem akkor elmondom :egy 3 hónapos baba még sokat alszik, nem izeg-mozog, magától nem tud kimászni, kiesni, konkrétan felesleges "lekötözni"!!!!
2012. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/124 anonim ***** válasza:
68%
Mózesbe nem lehet bekötni...
2012. jún. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/124 anonim ***** válasza:
86%

Ezen most lehetne megint egy újabb "okot", ugyanis egy 3 hónapos babát (kat) már csak biztonságból is be kellene kötni, ha autóúton tologatják. ÉS nekem van gyerekem, kettő is.

De mindamellett leírom, h nagyon-nagyon mélységesen sajnálom a családot, főleg az anyukát, apukát, és remélem a másik kisbaba felépül!!

2012. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/124 anonim ***** válasza:
77%

"Miért nem volt bekötve, most ez komoly????Van gyereked??? Ha igen akkor tudhatnád, ha nem akkor elmondom :egy 3 hónapos baba még sokat alszik, nem izeg-mozog, magától nem tud kimászni, kiesni, konkrétan felesleges "lekötözni"!!!!"


Ezt itt most megcáfolnám. Egyrészt, mert én például újszülött kora ótab bekötöm a lányom, ha tudom, hogy nem tudok neki biztonságos körülményeket biztosítani (úttesten kell mennünk, buszra kell emelni a babakocsit, stb.)

Másrészt az én lányom is (és sok ismerősömé is) 3 hónaposan már fordult hasról-hátra és/vagy vissza. Tehát nem csak feküdt és nézett, azóta MINDIG be van kötve a babakocsiban.

2012. jún. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/124 anonim ***** válasza:
83%

Van egy 8 hónapos kisfiam! Soha(!!) nem léptünk még az utcára úgy, hogy ne legyen bekötve. Még a 2 hetes babámat is bekötöttem a mózesbe, nem azért, mert mozog, hanem mert balesetveszélyes! Eszembe se jutott volna olyan kocsit venni, amibe nem lehet bekötni, és eddig nem is gondoltam, hogy vannak olyanok, akiknek van lehetőségük rá és mégse kötik be...

Hozzáfűzném, hogy annak az ikerbabakocsinak se lett semmi baja, csak a kereke tört ki, tehát ha be lettek volna kötve, nem történt volna ekkora tragédia.

2012. jún. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/124 anonim ***** válasza:
86%
Én írtam, hogy a mózesbe nem lehet bekötni, bocsánat, akkor tévedtem. :/ A miénkbe nem lehet.
2012. jún. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!