Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lassan megőrülök, nem érzem...

Lassan megőrülök, nem érzem magam jó anyának, kimerültem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Túl vagyunk egy három napos lázon, kevés alvás, sok szenvedés. E mellett minden esély meg van rá, hogy a felső két foga is jön, és egyszerűen folyamatosan nyűgös, mostmár több, mint egy hete. Sikítva sír, ha nem az van, amit akar, de ha vele vagyok, akkor csak tép, nyúz, az sem jó. Már nem tudom mit csináljak, úgy érzem, hogy kezd elfogyni a türelmem, a kitartásom. Tudom van, akinek rosszabb, de már úgy érzem megőrülök.
2012. jún. 27. 09:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az egyik legrosszabb legnehezebb korszakom volt ez a 14hónap.

Annyira fárasztó volt,már reggel bőgve ébredtem(az enyém éjjel sem aludt)egésznap csak a hiszti a nyüglődés..soha semmi nem volt jó..

Teljes mértékben megértelek Én is azthittem Én rontottam el valamit..de ez egy ilyen nehéz korszak..

15 hónaposan elkezdett javulni a helyzet átaludta az éjszakát,16 hónaposan márnem reggel ébredéstől kezdve nyüglődött,jobban le lehetett kötni..most 17 hónapos és kinöttük ezt a gyagya kort:)

Persze hiszti az van...de nem az a reggeltől estig tartó kin szenvedés..

Kitartás és magne b6:) Elmulik hidd el! Tudom ettől nem jobb de amugy ha nem lesz rossz idő probáld meg azt tényleg hogy kiviszed lerakod a ház előtt és menjetek arra amerre ő akar..ha akar nézegessen meg minden kavicsot,minden bokrot..álljon fél óráig aházsarkán ha tetszik neki..Én igy tudtam elviselhetőbbé tenni..volt olyan hogy reggel 8kor már a játszótérre baktatott a fiam én meg kávéval a termoszba kocosan kullogtam utánna:)

2012. jún. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!