Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnál, ha ezt kapnád...

Mit szólnál, ha ezt kapnád babalátogatáskor?

Figyelt kérdés
Mivel mindened megvan,(nem első gyerek) ezért gyermekfotózást kapnál,a saját otthonodban,általad kiválasztott időpontban. De a képeket csak elektronikusan kapnád meg,előhívva nem.És emellé,hogy hozzanak is valamit,kapnál egy fotóalbumot.Ergo neked kéne saját pénzen előhívatni a képeket.
2012. júl. 18. 13:33
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék neki.
2012. júl. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
én is örülnék, nem olcsok ezek a fotózások. elöhivatni viszont nem olyan vészes összeg. A fotós föleg hogy házhoz megy joval drágább az tuti.
2012. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen örülnék neki!:)
2012. júl. 18. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Akkor nem érzitek cikinek,hogy nektek kell beleölni pénzt?Ajándék az ilyen?
2012. júl. 18. 13:39
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
én is örülnék.Az előhívás nem egy nagy összeg
2012. júl. 18. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
ha van egy jó nyomtatód otthon, még olcsóbban is megúszod. Gondolom azért kaptad pont ezt, mert már mindenetek megvan. Én örülnék neki. Ezek szerint te nem annyira örülsz.
2012. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Én örültem volna egy ilyen lehetőségnek,szerintem nagyon szép ajándék.Nekem annak idején a barátnőm az eljegyzésemre lepett meg hasonlóval,jött a fotós,csináltunk képeket különböző helyszíneken és Cd-n megkaptuk a képeket,amiket mi hívattunk elő.
2012. júl. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.

Sztem nem ciki. Pont ma rendeltem online fotót az egyik neves fotószolgálatnál és a 10x15 cm-es fénykép 55 Ft/db. Hát sztem ez nem egy nagy összeg.:) De az album és a fotós is drága, szép ajándék. Biztosan sok fotó is fog készülni, utána úgyis ti választjátok ki kettesben nekiülve-nézegetve, melyiket szeretnétek előhívtani.

2012. júl. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
21%
Tulajdonképpen rád eröltetik, ez olyan mint amikor kapsz egy ruhát, amit kötelezően hordanod kell, ha akarod, ha nem, ha tetszik, ha nem és nem lettél megkérdezve. Ettől függetlenül örülnék, de tényleg fura kicsit...
2012. júl. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

örülnék neki. a fotózás minősége a lényeg, az előhívás fillérekbe kerül (1 kép kb. 20 ft)

(sokan elő se hívatják, inkább számítógépen tárolják, és ott nézegetik.)

no meg ahhoz, h ők hívassák is elő, újabb találkozó kellene, amikor ti a már elkészült képeket odaadjátok előhívás céljából az ismerősöknek.

szerintem ez bonyolult lenne.

2012. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!