Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnál, ha ezt kapnád...

Mit szólnál, ha ezt kapnád babalátogatáskor?

Figyelt kérdés
Mivel mindened megvan,(nem első gyerek) ezért gyermekfotózást kapnál,a saját otthonodban,általad kiválasztott időpontban. De a képeket csak elektronikusan kapnád meg,előhívva nem.És emellé,hogy hozzanak is valamit,kapnál egy fotóalbumot.Ergo neked kéne saját pénzen előhívatni a képeket.
2012. júl. 18. 13:33
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki! Elég nagy értékű és nem szokványos ajándék. Amúgy meg nem kötelező kinyomtatni a képeket, ha nincs rá pénz. Lehet a számítógépen is tárolni, esetleg 1-2 ami nagyon jól sikerült kinyomtat az ember akár nagy méretben, és mehet a keretbe.
2012. júl. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:

Örülnék neki. Normális géppel, hozzá értő ember csinálná a fotókat. Ez teljesen más, mintha magad fényképeznéd egy egyszerű géppel.

A dm-ben állandóan van akció képelőhívásra.

2012. júl. 18. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Normális gépe van,tanult fotózni és sok helyen megfordult már.
2012. júl. 18. 14:34
 24/29 anonim ***** válasza:

Tök jó ötlet! Ne te szégyelld magad, hanem aki lehurrogott! Biztos irígy mert nem neki jutott eszébe! Minden jót!

(Egyébként anyósomtol ugyanezt kapjuk a keresztelőre és én nagyon örülök neki!)

2012. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
57%

én is örülnék, főleg, hogy évek óta egyetlen fotót sem hivattam elő, minden digitalizálva van.


Tudod, minek örülnék viszont? Ha a digitalizált képekből nézhető (pl. DVD-n, vagy TV-n) formátumot csinálna a fotós és rátenné egy DVD-re.

2012. júl. 18. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:

Én nem szeretnék ilyen nagyértékű ajándékot kapni, mert magunktól sem vennénk igénybe ilyen szolgáltatást anyagi helyzettől függetlenül. Azt nem tartom korrektnek, amit az egyik válaszoló írt, hogy akkor ne váltsuk be, ajándékozzuk el, stb., mert az a legnagyobb udvariatlanság lenne azzal szemben, aki ezt az ajándékot adja.


Ha tudod, hogy örülnének egy ilyenfajta ajándéknak, akkor add nekik nyugodtan, az előhívás tényleg nem nagy összeg, főleg, hogy állandóan akcióznak, nagyon jó árakat lehet kifogni.

2012. júl. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
A fotóstól engedményt kapok,mert jó ismerősöm,szóval nem ölök bele egy vagyont (sajnos nem is tehetném meg). Remélem nem érzik majd úgy,hogy nekik ezt vissza kell adni,kvázi megvásárlásnak. Köszönöm mindenkinek,megírom,mi lett végül.
2012. júl. 18. 21:08
 28/29 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nagyon jó ötlet! Ha album helyett egy szép, babás keretet adsz mellé, akkor csak egy képet kell előhivatni :)
2012. júl. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Én is nagyon örültem volna neki. Én sajnálom rá a pénzt, mert annyira drága. Na de ha ajándékba kaptam volna... Szerintem tuti ajándék.
2012. júl. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!