Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit szólnál, ha ezt kapnád...

Mit szólnál, ha ezt kapnád babalátogatáskor?

Figyelt kérdés
Mivel mindened megvan,(nem első gyerek) ezért gyermekfotózást kapnál,a saját otthonodban,általad kiválasztott időpontban. De a képeket csak elektronikusan kapnád meg,előhívva nem.És emellé,hogy hozzanak is valamit,kapnál egy fotóalbumot.Ergo neked kéne saját pénzen előhívatni a képeket.
2012. júl. 18. 13:33
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

szerintem jobb is, mintha papíron hoznák, eldöntheted, melyiket nyomtatod és hányat, vagy egyáltalán kinyomtatod-e.

nem szokványos, de jó ajándék. az a nyomtató papír megvásárlása meg nem ver földhöz, gondolom az ajándékozók is tisztában voltak ezzel.

2012. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%

örülnék!

Nem kell pénzt beleölnöd, ha nem akarsz, hiszen ma már úgyis a legtöbb képet emailon küldi az ember.

előhívatsz néhányat,amelyik tetszik, a többi meg megmarad a gépen.

Tök jó ajándék,én örülnék neki!Sokkal drágább maga a fotós meg az utómunkák mint a nyomtatás!

2012. júl. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó ötlet. Ha valaki eröltetésnek érzi, nem kell felhasználnia. Mivel ajándék, akár ki is dobhatja. Ha kapok egy tábla csokit, amit nem szeretek, nem tömöm magamba csak azért, mert ajándék. Továbbajándékozom vagy kidobom. Ha kapok egy üveg italt, nem iszom meg csak azért, mert kaptam. Általában a szekrényben megy tönkre.

Az ajándék attól ajándék, hogy az ember azt csinál vele, amit akar.


Egyébként jobb ajándék szerintem, mint a fenti csoki meg pia... Nekem tetszene. Plusz költséggel se feltétlenül jár, ma már az emberek kevés képet hivatnak elő, legtöbbet dvd-re írják.


Esetleg elküldenéd priviben, hogy hol lehet ilyen kupont vagy utalványt venni? Én is szívesen adnék ilyet ajándékba.

2012. júl. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó ajándék.Nagyon ötletes!Szerintem nem is muszáj előhívatni az összes képet.Megvan cd-n.Nem vész el.Nekünk is így van meg a lányunkról egy csomó kép.Ez legalább ajándék.Nekünk jött olyan rokon is babalátogatóba aki nem hozott SEMMIT!Na az milyen???
2012. júl. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
Szerintem elég nagy pénz maga a fotózás, meg az album.
2012. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
100%
Kiugranék a bőrömből, a fotózás 25.000 alatt nincs meg, a képeket 20 Ft-ért kinyomtatják.
2012. júl. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem fantasztikus ötlet. Én biztos örülnék neki, és pont megyünk majd babalátogatóba, szóval adtál egy jó tippet, mit vihetnénk. Köszi :)
2012. júl. 18. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Én is örültem volna! Ha Debrecen közelében megoldható a fotózás, átveszem:)))
2012. júl. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jó ötlet. A képeket ki tudod írni dvd-re, aztán lejátszhatod akár az asztali lejátszón. Vagy kinyomtatod otthon, ahhoz csak a fotópapírt kell megvenned, nem egy nagy összeg. Ráadásul ha elektronikusan tárolod a képeket, bármikor készíttethetsz belőle papírképet, ha épp úgy hozza kedved/pénzed.
2012. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Két hét múlva megyünk babalátogatóba,ezt gondoltam vinni.De ma megkaptam,hogy ez milyen már,hogy még őket verem költségbe.A fotóssal már lebeszéltem,de most elbizonytalanított. 3. gyerek,nem akarok egy 10. rágókát vinni (nekem is van kettő,tudom milyen az,amikor már nincs több ötlet és van ezer lomunk.)Úgy néz ki,ezt fogják kapni,legfeljebb nem örülnek:)
2012. júl. 18. 14:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!