Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye arról ha...

Kinek mi a véleménye arról ha az anya lemond a gyermekéről?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj ,de nekem sajnos a szülés után a kórházban kell hagynom a gyermekemet,mert( 23 éves vagyok)nincs hova hazavinnem.anyámék öten élnek egy szobában én meg ahogy megtudta a barátom,hogy babát várok elzavart.(Nálluk laktam)Hazajöttem anyámékhoz,de ide már babát nem hozhatok.Mit csináljak,ti mit tennétek a helyemben?Albérletbe nem tudok menni miből?Légyszi írjátok meg mi erről a vélemény.::))
2012. aug. 7. 16:40
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
13%
Azt hiszem neked nem csak szíved nincsen de agyad sem, egyik védekezés sem 100%os te észlény,ölte volna meg mert sok önző ember ezt csinálja,emellett lehet később is tudta meg,senkiről nem beszélhetsz így bár látszik a százalékodon milyen "ember" vagy....
2012. aug. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
35%
8 hónapos? És még mosolyt is teszel a végére? Szóval, akkor csak a körülmények miatt vagy egyébként is le akarsz róla mondani? Erre még mindig nem kaptunk választ.
2012. aug. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
100%
dolgozol? fogsz kapni gyed-et?gyerektartás?
2012. aug. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
48%
en is azt figyelem hogy mosol;yt tesz a vegere! ki ez te pffff:(
2012. aug. 7. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
100%
Egyátalán nem lenne kedvem mosolyogni ha le kellene mondanom a gyermekemről, sőt, mikor megtudtad hogy terhes vagy akkor kellett volna ezen gondolkodni, mivel gondolom nem most derült ki! Legalább nem az első gondolatod az abortusz volt! Nagyon helyes, add örökbe!
2012. aug. 7. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
85%
Mondj le róla, a kérdést, a kommenteket végigolvasva,sokkal jobban jár úgy mindenki. Annyit tegyél meg, hogy valóban, papíron lemondasz róla, vagyis teszel a babáért annyit, hogy ÖRÖKBEADHATÓ legyen. Ez egy esély arra, hogy boldog családban nőjön fel, egy olyan párnál, aki évek óta babára vár. Utána meg ne zaklasd, ne keresd.
2012. aug. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
26%

Legalább nem ment abortuszra! Persze védekezni kellett volna, de ha már így alakult, és valóban nem tudod hazavinni, akkor add örökbe!

Milyen érzések kavarognak benned?

2012. aug. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
100%
Válaszd a nyílt örökbefogadást. Így még évente 1-2 képet is kaphatsz róla, hogy hogy fejlődik. Mellesleg azt is tudni fogod, hogy milyen emberekhez kerül.
2012. aug. 7. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
59%
Még mielőtt az abortusz ellenes kampány arcának kiáltjátok ki valszeg azért nem ment el kaparásra mert nem volt rá pénze ;)
2012. aug. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
63%

19es!

Csak hogy tudd! Aki bizonyítani tudja, hogy nagyon rossz körülmények közt él, annak ingyenes az abortusz!

2012. aug. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!