Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye arról ha...

Kinek mi a véleménye arról ha az anya lemond a gyermekéről?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj ,de nekem sajnos a szülés után a kórházban kell hagynom a gyermekemet,mert( 23 éves vagyok)nincs hova hazavinnem.anyámék öten élnek egy szobában én meg ahogy megtudta a barátom,hogy babát várok elzavart.(Nálluk laktam)Hazajöttem anyámékhoz,de ide már babát nem hozhatok.Mit csináljak,ti mit tennétek a helyemben?Albérletbe nem tudok menni miből?Légyszi írjátok meg mi erről a vélemény.::))
2012. aug. 7. 16:40
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
70%
Húúúúúúú, csajok! Ez a csaj tuti az aki a barátnőmnek megigérte, hogy neki adja a babát! Ugyanezt mesélte nekem a barátnőm amit a kérdező ír! minden adat stimmel. 23 éves , 8 hónapos terhes és nem viheti haza, szóval minden eggyezik! a barátnőmnek azt mondta, hogy biztosan nekik adja a babát. (Nagyon sok mindenen mentek már keresztül, mire az örökbefogadásig jutottak.) Most meg itt kérdezget ez a csaj, hogy mit csináljon? Meg sem merem mondani neki, hogy lehet csak hitegeti őket!Remélem jó vége lesz ennek a dolognak! A barátnőmék meg szinte remegnek ezért a gyerekért! Ú, most kiakadtam!!
2012. aug. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:

Azért ez nem biztos sztem! Gondolom, hogy nem a kérdező az egyetlen, aki 23 éves, 8 hónapos terhes és a kórházba akrja hagyni a babát!

Szerintem először biztosnak kéne hogy legyél bent!

Vagy?

2012. aug. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem. Azért nem egy olyan ritka dolgod, te ne kavarj bele a barátnőd dolgába.
2012. aug. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
57%
Jaj, dehogy szolok neki. Én is ebben reménykedem, hogy nem ő. De tényleg minden stimmel.
2012. aug. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
57%
Meg kell hagyni, elég véletlen egybeesés, nem?
2012. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam, hogy nem igaz! Ne értsetek félre! Csak sztem ettől még nem biztos!

Meghát igazából én nekem úgy tűnik, hogy eléggé megvan zakkanva a kérdező, lehet, hogy tényleg nagyon tanácstalan! :(

Csak nehogy valami olyat tegyen...:(

2012. aug. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 A kérdező kommentje:
21/26-os hozzászóló!Ne kalkulájj már én senkinek nem igértem oda a babát.Bocsánat ha a mondatom végére mosolyt tettem szomorú jelet akartam,de a helyzetemben ti sem lennétek teljesen normálisak.És nem kell mindjárt le ribizni.Ti is kerűlhettek még olyan esetbe amikor nagyon rossz lessz nektek és más meg nem ért meg titeket.Még annyit,hogy gyógyszer mellett estem teherbe és későn vettem észre,mert nem maradt ki a menszeszem,csak már a harmadik hónapban::((
2012. aug. 8. 15:38
 28/42 anonim ***** válasza:
0%
A lehető legrosszabb magyarázat, hogy későn vetted észre. Egyetemre járok, dolgozom, gyereket nevelek, háztartást vezetek és még ezek után is jut időm arra, hogy figyelemmel kísérjem a ciklusomat.
2012. aug. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:

28as!

Most írta, hogy megjött neki a mensie!

Ne szidjátok már! Elég neki a baja!

Ő csak véleményt kért, nem pedig azt, hogy ítélkezzetek felette!

2012. aug. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
48%
Ő kérdezte a véleményt. Meggyőződésem, hogy fele sem igaz abból, amit leírt, részemről itt van a vita lezárva. Netre van pénz anyáéknál, akik öten élnek egy szobába? Milyen lelketlen szülő egyébként aki azt mondja, hogy nem vihetem a gyerekemet? Arról meg h milyen smile-t rak, hagyjuk, a kérdésben is ott a vigyor, más kérdés, hogy ha én lennék ebben a helyzetben, szembe köpném magam.Pont.
2012. aug. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!