Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye arról ha...

Kinek mi a véleménye arról ha az anya lemond a gyermekéről?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj ,de nekem sajnos a szülés után a kórházban kell hagynom a gyermekemet,mert( 23 éves vagyok)nincs hova hazavinnem.anyámék öten élnek egy szobában én meg ahogy megtudta a barátom,hogy babát várok elzavart.(Nálluk laktam)Hazajöttem anyámékhoz,de ide már babát nem hozhatok.Mit csináljak,ti mit tennétek a helyemben?Albérletbe nem tudok menni miből?Légyszi írjátok meg mi erről a vélemény.::))
2012. aug. 7. 16:40
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
11%
70%os nagy a szád,van olyan is,hogy valakinek semmi tünete nincs,és meg is jön neki..én is gyereket nevelek,dolgozom,fősulira járok,még sem okoskodom és ítélkezem,mert nem tudja megtartani és örökbe adja,nézz már magadba,nem ócsárolni kell a másikat,jobb lett volna ha hamarabb tudja meg elmegy és kényelemből elveteti??
2012. aug. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
80%

Én inkább csak furának találom, hogy egy anya nem pörög addig a dolgon, hogy nevelni tudja a gyerekét míg meg nem találj rá a megoldást.

Szedd össze magad, anyaotthon jó ötlet, aztán jöhet a többi... állás keresés, albi...stb

2012. aug. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
31, tegyük fel, hogy elfogadom. De akkor se az első gondolatom, hogy ott hagyom a gyerekemet a kórházban, hanem próbálok megoldást találni, HA meg akarom tartani. Írtuk, anyaotthon, családsegítő, stb, de nem akarja megtartani, ez számomra nem elfogadott. Ha azt nézem, valóban jobb, ha örökbe adja, legalább esélyt ad egy jobb életre.
2012. aug. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 A kérdező kommentje:
Látom itt kár kérdezni,mert túl sok az okos ember,aki nagyon tudja a másikat kritizálni.És még annyit,hogy a barátnőmnél netezem,nem otthon!azért vagyok benn ilyen ritkán.
2012. aug. 9. 17:49
 35/42 A kérdező kommentje:
Inkább örökbe adom,de tiszta a lelki ismeretem,hogy nem ölettem meg!
2012. aug. 9. 17:51
 36/42 anonim ***** válasza:
70%os gondolom átrágta többször a dolgot,nem ítélkezni kell meg okoskodni,te meg tartottad,én megtartottam Ő örökbe adja a saját dolga és biztosan nehéz lesz neki,de legalább nem ölte meg mint sok másik nő akik legtöbbször önzőségből és kényelemből teszik,azért mert neked sikerült megoldani úgy hogy megtarthasd és mert sok embernek sikerült nincs jogod egyátalán ócsárolni a kérdezőt
2012. aug. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
Közlöm, hogy én voltam az első, aki írt, javasoltam a családsegítőt és az anyaotthont, HA csak ennyi az akadálya, hogy nem akarja megtartani. ERRE NEM reagált, szóval erről ennyit.
2012. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Tehát ha meg akarom tartani, megkeresem a lehetőségeket, és igen, nem ölte meg, de még a te lelkiismereted tiszta, hogy örökbe adod? Tényleg? És le tudsz majd úgy feküdni mosolyogva, mint ahogy itt csinálod, tudván, van egy gyerek, akiről nem gondoskodsz? Hogy nem alakult ki még benned anyai ösztön, miközben itt mártirkodsz? Glóriát is kérsz a fejed fölé? 23 évesen ennyi eszed van, gratulálok. Pont.
2012. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

Na akkor szerintem most hagyjuk abba! Mindenki leírta a véleményét!


Igen, jobb annál, mint aki elveteti!

Igen, jobb annál, mint aki bokorban megszüli és megfojtja!

Ha nem kell neki a gyerek, adja örökbe, nem a mi gyerekünk!

Abban igazad van 70%os, hogy nem egy szent, és ezt nem így kellene csinálni!


Sokan várnak örökbe fogadható babára, hát itt lesz egy....

Zárjuk le a témát!

2012. aug. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:

Ja, és most senki ne higgye azt, hogy énis megtenném!

Én azért védem őt, mert tudom, mennyire össze van most zavarodva, én is voltam már ilyen helyzetbe!


17 éves koromban lettem terhes, az abortuszról hallani sem akartam! Megtartottam, most már ovis, sőt azóta lett még egy babám!


Szóval én azért védem, mert 100szor jobb, mint aki elveteti!


De nekem annyiból könnyebb volt a helyzetem, hogy a barátom (most már férjem) mellettem volt, nem hagyott el!

De a kérdzőt pedig elzavarta a barátja!

2012. aug. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!