Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek mi a véleménye arról ha...

Kinek mi a véleménye arról ha az anya lemond a gyermekéről?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj ,de nekem sajnos a szülés után a kórházban kell hagynom a gyermekemet,mert( 23 éves vagyok)nincs hova hazavinnem.anyámék öten élnek egy szobában én meg ahogy megtudta a barátom,hogy babát várok elzavart.(Nálluk laktam)Hazajöttem anyámékhoz,de ide már babát nem hozhatok.Mit csináljak,ti mit tennétek a helyemben?Albérletbe nem tudok menni miből?Légyszi írjátok meg mi erről a vélemény.::))
2012. aug. 7. 16:40
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:

Valószínű le leszek pontozva. Szerintem adja örökbe. Öten laknak 1 szobában, a barátja simán elküldte, amikor kiderült, hogy terhes. Oké, hogy bemenne anyaotthonba, de itt van ennyi idős és az égvilágon semmit nem tud felmutatni. A családi háttere is milyen, ha 1 szobában ennyien élnek. Valószínű egy kisgyerekkel, anyaotthonban sem fog tudni kitörni. Milyen élete lenne a kisgyereknek? Viszont, ha örökbe adja olyan helyre kerül ahol nagyon várják, megvan minden lehetősége a babának, hogy rendes élete legyen és ne kelljen nyomorognia. A kérdező hozzásegít két embert a kisgyerekhez. Én is ismerek olyanokat, akik nem simán jól élnek, hanem nagyon nagyon jól élnek és nem lehet gyerekük. Szeretnének örökbe fogadni. Na nem lenne jobb élete ilyen helyen a picinek???

Nem ítélem el a kérdezőt, tudjátok amíg nem jártad végig az útját a cipőjében, addig ne ítélkezz. Nekem van két kislányom, soha nem tudnék megválni tőlük, de nem egyforma az életünk. A kicsinek mindenképpen jobb volna, ha örökbe adná.

2012. aug. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim ***** válasza:
52%

Hát mit ne mondjak, nagyon okos emberek vannak itt!

Amikor először válaszoltam erre a kérdésre, 73%os voltam!

Most vagyok 68%os! Köszönöm, hogy lepontoztatok, csak azért mert én nem mondom azt, hogy a kérdező egy hüle r i b i, ki összevissza izélteti magát!


Ebből is látszik, hogy akik itt engem lepontoztak, volt 20 abortuszuk, és szerintük jobb lett volna, ha a kérdező is legyilkoltatja saját gyerekét!

Gratulálok nektek!

Utolsónak teljesen igaza van, nekem is két gyerekem van, énsem tudnék megválni tőlük, DE NEM ÍTÉLEM LE A KÉRDEZŐT, MINT TI!

2012. aug. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!