Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akik nem cumiztattáto...

Anyukák, akik nem cumiztattátok a babátokat, mit tanácsoltok?

Figyelt kérdés
Nem szeretnénk cumit adni neki és érdekelnének a tapasztalatok hogy esetleg mi mással tudtátok megnyugtatni?Cumisüveget sem adtatok?

2012. aug. 12. 20:32
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Javasolnám, hogy a csőrös poharat se add a babának majd. Arra is képesek rászokni és később nem elfogadni a poharat. Arról meg nem is beszélve, hogy baromi nehéz tisztítani. Benne ragad a csőrben az innivaló. Én előző gyermekemnél ezzel próbálkoztam először, aztán meguntam, hogy nem tudom kimosni. Szerencsére még időben és utána 2 hét alatt megtanult pohárból inni. A kisebbel (most 7 hónapos) a legelejétől (4 hónapos korától) poharat használok és már csak akkor köpi ki az innivalót, ha nem kér többet. Így nincs bajom a mosogatással sem :).

Csak cicivel tudom megnyugtatni ha álmosság miatt sír. Ha egyéb probléma van, akkor azon nálunk a ringatás is segít, éneklés, tánc. Persze ez csak 2 hónapja van így. Azelőtt tényleg sokat sírt, és nem tudtam segíteni rajta. Illetve sokat hordozom még, ez mindig, kisebb korában is bejött (mei tai, rugalmas kendő és babaerszény, ezeket használom).

2012. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

az ilyenekre gondolsz?

[link]


mondjuk víz vagy natúr tea nagyon nem tud bele ragadni, meg a gép elmossa szépen.

pedig többen azt mondták az itatópohár vagy tanulópohár már nem okoz úgy gondot...

2012. aug. 15. 17:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!