Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nálatok hogy zajlik egy...

Nálatok hogy zajlik egy védőnői látogatás?

Figyelt kérdés

Mert nálunk katasztrófa...

Eljön, kezet azért mos, felveszi a kisfiamat, és ringatja, miközben mosolygunk egymásra.

Ha kérdezek, akkor is kitérő válaszokat ad. Majd 20 perc mosolygás után távozik és közli, hogy most már havonta én vigyem mérekezésre a gyereket, mert ő nem jön többet.

Kb. ennyi.

Nyugtassatok meg, hogy a magyar egészségügy nem ennyire botrányos színvonalú, mint nálunk Pest megye egy kis falucskájában.

Ja, és a gyerekorvos ki sem jött, miután hazajöttünk a kórházból, pedig állítólag előírás...


2012. aug. 23. 13:10
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Hm. Hát köszi. Így ennek fényében tényleg fura, hogy hozzánk eszébe se jut kijönni, max. azt várja hogy mi menjünk a rendelésére.

Vagy lehet, hogy nekem kéne mondanom hogy jöjjön ki? Hát nem tudom. Minden hónapban akkor sem jönne.

(Egyszer az elején kijött mikor gondom volt a szoptatással, segített is, de azóta sem láttam)

Na mindegy, köszi a válaszokat!

2012. aug. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Pfúúú, az enyém hetente jön, nincs sok dolga és ülünk és kávézunk, üdítőzünk és barátkozunk és minden jóval ellát, mármint tanács és együtt járunk zumbázni, szóval nagyon nagyon jó így, méri amikor kérem, mindig felveszi a telefont, vagy visszahív és ha bajom van akkor is kijön, még hétvégén is. Rohadt nagy szerencsém van vele :) Ezúton is puszilunk Zsuzsa néni és várunk. Mindenkinek ilyen védőnőt kívánok!
2012. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:

Örülök, hogy ennyien reagáltatok a kérdésemre..

A védőnő válaszát külön köszönöm, miközben szomorúság tölt el, hogy ennyire hátrányos helyzetben vagyunk ebben a faluban.

Ha belegondolok, hogy esetleg szoptatni is tudtam volna, ha megfelelő segítséget kapok, a sírás kerülget.

Amikor hazajöttünk a kórházból megkérdezte, hogy szoptatok e, azt válaszoltam, hogy már a kórházban tápszert adtak neki a 3. napon, mert üvöltött az éhségtől, csak egy sajnálkozó pillantásra méltatott. Meg se kérdezte, hogy mi volt a gond!!!

Nos, aki szerencsés, az becsülje még és örüljön, hogy jó helyen lakik, akik pedig olyan helyzetben vannak, mint én, marad a gyakorikerdesek.hu, ahol választ kapunk a kérdésünkre...

2012. aug. 24. 12:09
 34/34 A kérdező kommentje:
...mármint becsülje meg...
2012. aug. 24. 12:09
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!