Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek ez milyen dolog?

Szerintetek ez milyen dolog?

Figyelt kérdés
Párommal van egy közös kislányunk, aki most 7 hetes. Sajnos nem élünk együtt, mert a körülmények nem úgy hozták, ő vidéken él, ott a munkája, meg van rá a lehetőség, hogy ideköltözzön hozzánk, Anyuval élek, de párom meg akarja várni, amíg lejár a határozott idejű szerződése, ami kb. még 2 hónap. Támogat minket anyagilag, én csak családi pótlékot és GYES-t kapok, de az utóbbi időben többször is kellett kérnem tőle pénzt, magától nem mindig adna ám, ha kell, többször is összevesztünk ezen, egy munkaügyi pert is nyert, így pedig van miből adnia, a terhességem alatt nem igazán támogatott, csak néha-néha. Múltkori itt léte során mondta, hogy legközelebb csak jövőhónapban ad, csakhogy csomó minden kellett meg kell a kisbabának, így megint kértem, hogy adjon, ha jön legközelebb, mert minden nagyon drága. Megint elkezdte a veszekedést, hogy ő ezt nem csinálja, hogy állandóan adnia kell, megmondta, hogy jövőhónapban ad, csak felidegelem őt, ő nem vitázik, megkérdezte, hogy mennyit adott eddig, meg, hogy nem érdekli, hogy megint kérek, és rám tette a telefont azzal, hogy na megy, mert elég volt. Nagyon elegem van ebből, hogy már félve kell kérnem tőle pénzt. Ő maga vallotta be, hogy nem kis összeget adott az anyjának, akkor nekem miért kell neki könyörögni? Már félek lassan tőle pénzt kérni, pedig olyan egyértelmű pedig. Nem vagyok pénzéhes, soha nem kértem tőle egy árva vasat sem, de a baba a legfontosabb és neki mindent meg kell adni. Mit tanácsotok? Miért így áll hozzá ehhez a dologhoz vajon?
2012. szept. 26. 16:39
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy te elvetetted volna az első babádat ilyen helyzetben, de én nem és most van egy gyönyörű kislányom.
2012. szept. 27. 00:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!