Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kizárólag anyatejes...

5 hónapos kizárólag anyatejes babámat titokban megetette anyukám ezzel-azzal, mikor fél órára rábíztam. Mindent elrontott?

Figyelt kérdés
Tudta,h még semmit sem akarok neki adni tejen kívül egy pár hétig,de szerinte 3 hósan lehet kezdeni a hozzátáplálást,ezen sokat vitatkoztunk.Most mérges vagyok nagyon,lehet már máskor is megtette,csak most derült ez ki véletlenül!Ti mit tennétek?
2012. okt. 5. 09:09
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Szerintem meg kattanj le rólam. Gondolom van elég dolgod a 3 gyerekeddel, ne pazarold rám az időd.:)
2012. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
100%

Én is azt mondom, hogy többet ne bízd rá anyukádra a babát. Te vagy az anyja, te vagy felelős érte, és a babád egészsége fontosabb, mint az, hogy anyukád esetleg megsértődik.

Valószínűleg nem lesz komolyabb baja, de ez azért tényleg gáz. A leggázabb az, hogy titokban csinálta, a hátad mögött. De még ha nem is így lenne, akkor sem töltöttkáposztával kéne kezdeni a hozzátáplálást. Minden szempontból hülyeséget csinált anyukád, és ki tudja mit művelne még, ha egyedül maradna a babával, szerintem ne add meg neki ezt a lehetőséget.

2012. okt. 6. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
51%
Persze, nyilván én is azt mondom nem rögtön káposztával meg kenyérrel kellett volna megetetni a babát(hozzáteszem biztosan én sem örültem volna, ha anyukám ilyet csinál), de azért ilyen hozzászólásokat... pfff. Ne bízza rá mert ki tudja mit ad még neki? A kérdező is felnőtt valahogy, vagy nem?
2012. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
A babám szerencsére nem volt túl hasfájós,de a kápis cucc azért bántotta kicsit.Még én sem eszem akármit,csak módjával kísérletezgetek,h mit bír a pocija.Valóban nagyon nagy butaság volt anyutól ez,megpróbáltam megbeszélni vele,de ott,akkor,abban a pillanatban a méregtől meg sem tudtam szólalni.Hiába,sosem tudom meggyőzni ezekről a "modern divathóbortokról"...Annyit tehetek,h ezután nem marad vele egy ideig felügyelet nélkül,amíg akkora nem lesz,h mindent megehet..
2012. okt. 6. 14:53
 35/38 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdező is felnőtt valahogy, vagy nem?"

Úgy birom az ilyen hozzászólásokat. De, ő is felnőtt valahogy, meg sokkal rosszabb körülmények között is felnőnek valahogy a gyerekek. De van aki nem azt akarja, hogy a gyerek valahogy túlélje a gyerekkorát, hanem a lehető legjobbat megadni neki. És a töltöttkáposzta egy 5 hónapos babának sok minden, csak nem a legjobb.

2012. okt. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
33%
Kedves utolsó! Mint olvashattad én is azt írtam, hogy a töltött káposzta nem egy ekkora gyereknek való! De én meg azokat a hozzászólókat bírom, akik úgy csinálnak, mintha a nagymama tényleg meg akarta volna mérgezni a kicsit! Nem hinném hogy rosszat akart a babának, csak az ő idejükben még máshogy volt a hozzátáplálás mint most!
2012. okt. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
65%
Nagymamám 75 éves és ők sem káposztával etették a babát. Teljesen tisztában van azzal, hogy mit ehet egy 5 hónapos. Az pedig nem káposzta.
2012. okt. 7. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
50%

" Nem hinném hogy rosszat akart a babának, csak az ő idejükben még máshogy volt a hozzátáplálás mint most!"

Az egy dolog, hogy máshogy volt. Nem is ezzel van a probléma, hanem azzal, hogy ő önkényesen megetette a gyereket, az anyja háta mögött és a kifejezett tiltása ellenére! Ehhez pedig nem volt joga.

2012. okt. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!