Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos kizárólag anyatejes...

5 hónapos kizárólag anyatejes babámat titokban megetette anyukám ezzel-azzal, mikor fél órára rábíztam. Mindent elrontott?

Figyelt kérdés
Tudta,h még semmit sem akarok neki adni tejen kívül egy pár hétig,de szerinte 3 hósan lehet kezdeni a hozzátáplálást,ezen sokat vitatkoztunk.Most mérges vagyok nagyon,lehet már máskor is megtette,csak most derült ez ki véletlenül!Ti mit tennétek?
2012. okt. 5. 09:09
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
köszi,amúgy hagytam neki lefejt anyatejet,de azt nem adta oda,inkább teát adott,mert szerinte már kezdettől lehet adni neki.
2012. okt. 5. 13:16
 22/38 anonim ***** válasza:
65%

17-18as vagyok


Sajnos az anyukáink/anyósaink leragadtak a 20-30 évvel ezelőtti "hagyományoknál" és szerintem nem is lehet nekik megmagyarázni, most hogy vélekednek az orvosok, hogy 6 hónapig a kizárólagos anyatej bőven elég.

Persze az más, ha nincs az anyukának teje, vagy már nem elég és tényleg hozzá kell táplálni.


Beszélj vele, mondd el neki a Te véleményedet és hogy szeretnéd, hogy tiszteletben tartaná a Te döntésed, Te hogy szeretnéd nevelni, ellátni a Te gyerekedet, ne húzzon neked keresztbe azzal a felkiáltással, hogy ő jót akart. :(

2012. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
66%

Mi vaaaan? Káposztással etette meg még a gltént is bevezette? Bocs, hogy ezt mondom, de nem normális az anyád. Le lehet pontozni, de nincs eszénél. Mégha almát adott volna neki, akkor azt mondom, hogy okés, de így??


Egyébként pedig aki nem tudja mi a különbség eltiltás és rá nem bízás között, az gáz.

2012. okt. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
25%
Az a gáz, hogy egy általad nem ismert nálad idősebb nőre a Kérdező pár sora alapján van bátorságod azt mondani, hogy nem normális. Erre mi jogosít fel? Mondjuk a Kérdező helyében én nem is hagynám, hogy egy ismeretlen ilyet mondjon az anyámra.
2012. okt. 5. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
40%
Még a szoptatós anyának sem szabad K betűs ételt enni, mert bánthatja a baba pocakját. Erre az anyja adott az 5 hónapos babának káposztás ételt. Ha szerinted normális az ilyen, akkor sajnállak téged is meg a gyereked is.
2012. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
65%
Ja, és ráadásul meg sem mondta a lányának. Te hogy éreznéd magad a kérdező helyében? Ha pl. begörcsöl szegény baba az ételtől, amit a nagymama adott neki titokban? Szegény anyuka meg azt sem tudná miért sír görnyedve a gyermeke.
2012. okt. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
70%

Ácsi gitár kicsi lány!! Hol élsz Te,a vadonban?? Ez nem az a hely,ahol kiélheted Magad!!

Ismeretes számodra az a szó hogy "Kulturált" ?? Bár ez idióta kérdés volt részemről,mert ha ismernéd,akkor nem ilyen alpári módon írtál volna!!

Rosszul tudod!! Szoptatós anyuka is ehet bármit (nyilván nem alkoholos dolgot),akár ami szelesnek mondott azt is! Ezt hívják kísérletezésnek! Sőt,én nagyon csípőset is ehettem szoptatás alatt!!

Más anyukáját,akár milyen ostobaságot is csinált,meg nem szidjuk! A Kérdező nem arra kíváncsi,hogy mit gondolsz az anyukájáról,hanem hogy mit tennél a helyében?? A kettő nem ugyan az!

Ne felejts el bevenni egy nyugtatót!

Legyen további szép napot!!


Kérdező!! Kérlek ne törődj az ilyen hozzá szólókkal,mint amilyen az egyik illető is- beszűkült a látótere,elgurult a gyógyszere,vagy mind kettő,nem tudom...


Üdv: 3 lányos,22hkm

2012. okt. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
Sem engem, sem a gyerekemet nem kell sajnálni, köszi szépen. Sőt megkérnélek, hogy ne is foglalkozz velünk, inkább keress valami nyugtatót. Szükséged van rá.
2012. okt. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
64%
Nem kell nekem nyugtató, nyugodt vagyok. De köszi, hogy aggódtok értem.:) Én a saját anyámat is lekapnám a tíz körméről, ha ilyet tenne, de szerencsére ő ennél okosabb. További szép napot nektek!
2012. okt. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
47%

Nem Érted aggódunk,hanem a környezetedért és a többi GyK-s ért! :D

Biztos vagy benne,hogy nem kell pirula- vagy MÁR nem kell?


Nyugodt délutánt/estét,szép hétvégét Neked!

2012. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!