Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 4 hetes. Ennyire erős...

A babám 4 hetes. Ennyire erős vagy ez így kell hogy legyen?

Figyelt kérdés
Mikor hasra fektetem és a feje alá rakom a kezeit akkor szó szerint meglöki magát a kezeivel és hanyatt fekszik..Ennyire erős baba vagy ezt minden baba csinálja?Meg amikor büfiztetem akkor rendesen tartja a fejét 10-15 másodpercig,néha még tovább is...
2012. okt. 5. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem a 18-as épp,hogy nem meletted állt ki!Kedves anyukák,szerintem feleslegesen is írtok véleményt,tapasztalatot,ki em akar olokat elfogadni,felfogni,annak úgy is mindegy!Nemrég még gyerekorvos,most már szakorvos látta a gyermeket!Aki (teszem hozzá,buta stílusban,buta választ írt)egy állásponton van a kérdezővel,annak megköszöni,aki meg segíteni akar,az hülye!De akkor miért is tetted fel a kérdést?Azt vártad.hogy mindenki azt mondja,jaj de ügyes gyereked van?
2012. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 anonim ***** válasza:
42%
Kihagytam a legfontosabbat! Annak aki lepontozott azt kívánom, hogy fohsson egy hétig!!! :D
2012. okt. 11. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/68 anonim ***** válasza:
100%

Azért kíváncsi lennék mért buta a válaszom...még hogy a válaszom,de még a stílusom is buta? Azért, mert leírom a TAPASZTALATOMAT??

A te babád csinált ilyet ennyi idősen kedves utolsó??

2012. okt. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
Az én babám koraszülött volt,7 hónapra született,így az elejétől gyógytornászhoz jártunk,és annak ellenére,h korababa,mindwnt időre csinált,nem volt lemaradása!És azért is merek nyilatkozni ebben a témában,mert amikor gyógytornászhoz hordtuk,elmagyarázta,miért nem jó,ha nagyon eltér egy gyerek mozgásfejlődése az átlagtól!
2012. okt. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Az én babám már akkor tartotta a fejét nem is kicsit, amikor megszületett, de már bennem is nagyokat tudott randalírozni. 3 hetesen 2x fordult a hasáról a hátára, ezt 7 hetesen megismételte még 2x. oldalról a hátára, a hátáról oldalra fordul, plusz 1 perc alatt keresztbe az ágyba (nem is tudom ez miatt kiságyba altatni). A fejét ha oldalt alszik, szinte deréksyögbe csapja a testéhez képest, így elvittem szakorvos 2 db-hoz, ismétlem 2-en is látták és teljesen egészséges, csak gyorsabban fejlődik az átlagnál... sajnos, vagy nem sajnos, ez van... Emellett foggal született, tehát igenis vannak olyan babák, akiknél nem pont probléma forrása h hamarabb csinál dolgokat mint más baba. és ha a szakorvos aztmondja minden rendben, akkor az úgy van. de persze lesznek olyanok, akik majd aztírják h akkor a szakorvos is h...e, de ilyenek mindig vannak.

2012. okt. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/68 A kérdező kommentje:
Elnézést,de én egy szóval sem írtam hogy gyerekorvosnál voltunk!azt írtam hogy az orvosnál!!!!Nagyon sajnálom az olyan babákat akiknél feszes izmokat állapítottak meg!az enyémnek nem az,egyszerűen erősebb az átlagnál!És ha ezért én vagyok a bűnös akkor köszönöm szépen a letolást!!!Nem tehetek róla hogy ilyennek született,SŐT még örülök is hogy ilyen!!!!!!!Részemről vége!
2012. okt. 12. 10:29
 37/68 anonim ***** válasza:

akkor minek kérdezted meg?hidd el jobban jár az a baba akinek a feszes izom miatt gyógytornája van,(az nem ekkora probléma mint a tiétek)mert így helyrejön,de a Te babád így nem fog...

[link]

olvasd el ezt!

2012. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
39%
De ha nincs semmi baja a babájának, akkor minek kellene helyre jönnie????? Ne tukmáld már bele kedves utolsó, h akkor is baja van a babának, ha egyszer írta hogy látta egy szakorvos. Basszus komolyan nem értem. Itt már mki okosabb egy orvostól is???? Milyen oldal ez????
2012. okt. 12. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 A kérdező kommentje:

37-es:

Ne haragudj,de nem nézem meg azt az oldalt amikor minden rendben van a babámmal!Én sem értem hogy mit erőltetik hogy baja van!Én az orvosnak hiszek most már,mert ő látta,megvizsgálta,forgatta minden irányba,TE pedig nem is láttad kedves 37-es!

De nem akarok vitázni!!!!

2012. okt. 12. 11:26
 40/68 anonim ***** válasza:
49%

kedves kérdező!

én vagyok az első hozzászóló, akinek ugyanilyen a gyereke. az én dokim azt mondta feszes.. én is azt hittem, hogy ügyes. akik itt a feszességről írnak, csak jót akarnak neked és a gyerekednek, nem az arcodba dörgölni, hogy vmi baj van a gyerekeddel. a nővérem gyereke túl laza volt, mint egy rongybaba. a doki ott is azt mondta, hogy minden ok. szakorvoshoz is elvitte, aki pedig vmi cipőt írt neki, ami tartja a lábát. ő elvitte dévényre, ahol kb pont az ellenkezőjét mondták, mint a szakorvos. egy évig gyógytornára járatta és jól tette, mert lehet, hogy járni sem tudott volna. a te dolgod, hogy megnézeted e másik dokival vagy nem; de azon el kéne gondolkozni, hogy miért írják ennyien, hogy feszes és hogy nézesd meg. ettől független azt csinálsz a gyerekkel, amit akarsz; de ha baj van és abba ringatod magad, hogy nincs azzal többet ártasz a gyereknek, mint amennyire jól esik a lelkivilágodnak azt hangoztatni, hogy nincs baj.

2012. okt. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!