Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 4 hetes. Ennyire erős...

A babám 4 hetes. Ennyire erős vagy ez így kell hogy legyen?

Figyelt kérdés
Mikor hasra fektetem és a feje alá rakom a kezeit akkor szó szerint meglöki magát a kezeivel és hanyatt fekszik..Ennyire erős baba vagy ezt minden baba csinálja?Meg amikor büfiztetem akkor rendesen tartja a fejét 10-15 másodpercig,néha még tovább is...
2012. okt. 5. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

Kedves Sumergo! Teljesen egyetértek Veled, tulajdonképpen leírtad amit gondolok az egészről :)

18-as voltam!

2012. okt. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
13%
Milyen gyógytornásznak kell több 10 ezret fizetni???Mi ingyen hordtuk,nem fizettünk!És még azt is megcáfolnám,hogy minden gyereknél találnak valamit a gyógytornászok!Az enyémet csak kötelező felülvizsgálatokra hordtuk hozzá,míg el nem indult egyedül!Mivel korababáknál felénk így van,nem tudom,máshogy hol!És szerencse,nem kellett kimondottan tornáztatnunk,mivel nem volt semmi baja,lemaradása!Úgyhogy szerintem ahol nincs gond,ott nem fognak felesleges köröket futtatni!De én is úgy tudom,hogy szakorvishiz a gyerekirvos csak akkor ad beutalót,ha valami baj van(persze a rendes időre születettekről beszélek)!Úgyhogy a kérdező babájánál gondolom valamit nem talált rendben a doki,hogy szakorvoshoz küldte!Jó egészséget!!!Én részemről lezártam ezt a kérdést!
2012. okt. 15. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Nem dicsekedés miatt tettem fel a kérdésem!

Egy páratoknak hogy válaszoljak : Az én babám is korababa!8. hónapban született és ezért kellett vinnem szakorvoshoz! Értitek???

Nem akartam vitát szítani,de sajnos az lett belőle...Nagyon sajnálom!És bocsánat a kérdés miatt!!

Üdv és mindenkinek boldog babázást!Sok-sok egészséget!

2012. okt. 25. 11:32
 64/68 anonim ***** válasza:
Ha korababa, és a 8.-ik hónapban született (feltételezem, akkor a 36.-ik hét körül, mert utána már nem számít korababának), és 4 hetesen átfordul, akkor az azt jelenti, hogy amikor átfordult, akkor kellett volna kb. megszületnie, nem? Mert korababáknál úgy számolják, hogy a mozgásfejlődést is akkortól, amikor megszületett volna! akkor igazából, ha nem lenne korababa, akkor már úgy született volna meg, hogy át is fordul!
2012. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
Ja, és 18-as, így, hogy korababa a kérdező babája, így is elképzelhetőnek tartod, hogy lehetséges, hogy 4 hetesen megfordul?
2012. nov. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 anonim ***** válasza:
18-as vagyok! Nem feltételezem a kérdezőről, hogy hazudik.Miért is tenné?Bár ezen az oldalon ha valakinek ügyesebb a babája, mint az átlag az hazudik..szomorú! Nem minden esetben van összefüggés a mozgásfejlődés és a koraszülöttség között.Párom is az volt.Ő a 7. hónapban született meg.Akkoriban azt mondták az orvosok, hogy nem biztos, hogy megmarad.6 hónapos volt mikor kihozhatták a kórházból a szülei, mert köldöksérvvel is kezelték szegényt.Szóval mikor hazavihették már ült!Korababaként 6 hónaposan.
2012. nov. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel egyetértek, hogy korababaként sem feltétlenül kell elmaradni a mozgásfejlődésben, hisz én a saját gyermekemen látom, hogy koraszülött létére (7 hónapra született, pontosabban 31 hétre) sok mindent előbb csinál, mint a vele egyidős, rendes időre született babák! Előbb elkezdett beszélni is, mint bármelyik ismerősünk, aki vele egy idős, másfél évesen leszokott a pelusról, sorolhatnám... Én azt is elhiszem, hogy a férjed 6 hónaposan ült, még akkor is, ha koraszülött volt! Ez mind hihető, és nincs mit megkérdőjelezni benne! De ha igazából a szívedre teszed a kezed, akkor be kell vallani, hogy a kérdezőnél valami sántít! Azért az kicsit vad lenne, hogy korababa létére 4 hetesen átfordul!
2012. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok,de nem sántít semmi!!!Nem hazudok!De mindenki azt gondol amit akar!Szíve joga!!!!Én látom hogy milyen a lányom minden nap,hogy mit csinál,stb...
2012. nov. 8. 15:21
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!