Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babám 4 hetes. Ennyire erős...

A babám 4 hetes. Ennyire erős vagy ez így kell hogy legyen?

Figyelt kérdés
Mikor hasra fektetem és a feje alá rakom a kezeit akkor szó szerint meglöki magát a kezeivel és hanyatt fekszik..Ennyire erős baba vagy ezt minden baba csinálja?Meg amikor büfiztetem akkor rendesen tartja a fejét 10-15 másodpercig,néha még tovább is...
2012. okt. 5. 16:40
1 2 3 4 5 6 7
 41/68 anonim ***** válasza:
63%

Kedves kérdező!

Ha szakorvos nézte meg és azt mondta minden oké, akkor nincs gond, és csak örülhetsz, hogy ilyen babád van:) csak azt nem értem, hogy akkor miért tetted fel ezt a kérdést, és még ki is emelted? Ezek szerint mégse vagy biztos a diagnózisban? Akkor viszont nem kell felháborodni ha mindenki leírja a véleményét.

2012. okt. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/68 anonim ***** válasza:
35%
Az Jó Isten áldjon meg minden válaszolót, írjátok már neki, hogy SZUPER GYEREKED VAN!!! Nem veszitek észre, hogy csak kérkedni akar? Ha nem így lenne, elfogadná azt a lehetőséget is, hogy a túl korai mozgásfejlődés nem mindig jó, sőt problémát is jelezhet. Kár ezzel a dicsekvő anyukával ennyit foglalkozni.
2012. okt. 12. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/68 anonim ***** válasza:
32%

Igen 42-es én írom is neki! Ha ő dicsekszik akkor te meg sárga vagy...! Gondolom érti ezt a dolgot amit írtok. Gondolom tudja, hogy nem mindig jó a korai mozgásfejlődés, de először is nála nem ez a helyzet és ti ezt nem bírjátok felfogni.Van ilyen is, hogy egyszerűen csak ügyes a baba.Azért ezek a válaszok is hagynak kivetni valót." Igen baj meg menny orvoshoz vele!"

Nagyon erős, ügyes kisbabád van kedves kérdező! :) Később is ilyen lesz, hamarabb fog mindent csinálni szerintem.Büszke leszel rá majd meglátod :)

18-as voltam. :))

2012. okt. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/68 anonim ***** válasza:
18%
Aki nem kérkedik, hanem józan paraszti ésszel felméri a lehetőségeket számításba véve az esetleges problémákat is, az már feltétlenül irigy? Ez igen!!! Jól fel vagy szerelve szemellenzővel kedves 18-as. :-)))))))))
2012. okt. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/68 anonim ***** válasza:
0%
Persze csak ha érted mire célzok. :-))))))))))
2012. okt. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/68 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értem. Miért irigy az, aki szerint nem jó, ha a babának túl gyors a mozgásfejlődése. A XXI. században élünk, megvan a lehetőségünk arra, hogyha ideje korán észrevegyük ha gond van és vannak nagyon jó szakemberek, akik tudnak segíteni, ha kell. 3 nagy gyerekem van, semmi okom irigykedni, de én is csak azt mondhatom, hogy mielőtt büszkélkednék azért megnézetném a gyerekemet hozzáértővel. Aztán ha tényleg nincs baj jöhet a büszkeség, persze módjával.
2012. okt. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/68 anonim ***** válasza:
ti tényleg ennyire h..ék vagytok?????? megnézette a babáját és nincs vele baj, kedves utolsó néha olvass már vissza, vagy ha ennyire béna vagy, akk ne írj...
2012. okt. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/68 anonim ***** válasza:
51%
elolvastam az eddigi hozzászólásokat.DSGM szakgyógytornász vagyok.Kedves kérdező!HA a babád a normális mozgásfejlődéstől sokkal hamarabb(ez esetben erről van szó)tesz bizonyosságot,az kezelésre adhat okot,mert az bizony nem a baba erősségétől vagy gyengeségétől múlik.a fejtartás nem lenne gond,de az átfordulást nagyon korainak tartom.Azt javasolnám keress fel egy szakgyógytornász kollégát,kérd ki az ő véleményét is,veszíteni nem veszítesz vele.Nagyon sok gyereknél sokkal később jön elő az "abnormális"mozgásforma,lehet hogy pl nagyon csúnya lesz a tartása,de az is lehet,hogy nem érez majd rá az autóvezetésre később,és sorolhatnám...sajnos nagyon sok az ilyen baba.a terhességgel volt vmi gondod?milyen fekvésű volt a baba?oxigénhiány születéskor?gondold ezekez végig,de ha nem is volt ilyen vidd el másik szakemberhez is,ha tudod egy gyógytornászhoz.nem tudom milyen orvosnál voltál,de ők általában nem értenek hozzá.
2012. okt. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/68 anonim ***** válasza:
micsoda világ ez... egy erre is szaosodott orvos nem ért hozzá... istenem...itt csak úgy osztogatják a diplomákat a semmire? ugyan hagyjuk már...
2012. okt. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/68 anonim ***** válasza:
50%

Később meg majd ha esetleg feláll 5 hónaposan, akkor lökd fel és mondd neki, hogy "kislányom neked még nem szabad állnod, mert abnormális így a fejlődésed!" :DD

Akkor tisztázzuk! Azért írom azt, hogy irigyek itt egy páran, mert más okot nem találok arra, hogy miért is írnak olyat amiben semmi tapasztalatuk. Én bizony sokat olvastam erről mikor babám felült 4 hónaposan.Sehol nem találtam olyat, hogy keressek fel gyógytornászt, mert biztos baja van csak itt a gyakorin. Itt meg ugyebár senki sem szakember!

18-as voltam..

Ja és így már összeállhat a kép a szemellenzőmről is kedves 44.

2012. okt. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!