Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeded hogy a gyerek utánad...

Engeded hogy a gyerek utánad harapjon az ételbe, vagy igyon a poharadból?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 10:54
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

Mi pl. nem eszünk vagy iszunk egymás után. Legfeljebb a barátnőm, akivel egy pohárból iszom vagy amibe bele harapott abból én is harapok. De úgyis közösködünk, így mindegy. :-)


Egy videó ami talán ide vág.: http://www.youtube.com/watch?v=v9kz6N0lwaM&list=UUssTTBV2sns..

2012. okt. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim válasza:
71%

A probléma, hogy szülőként a gondolat is felmerül benned.


Nyilván ha beteg vagyok/unk nem, de amúgy meg ki se kerülhetem. Amikor még kicsi gyerek és azt eszi amit mi, mégis oda jön és a mi tányérunkból, mind a kettőnkéből kell neki enni, hogy elhiggye, ugyan azt esszük mint ő.

Ma pedig már mikor milyen napja van, hol velem, hogy az anyjával eszik.


A bacikról meg annyit. ha kint a garázsban szerelek és a gyerek kijön, mert "neki jönni kell", tök mindegy csak ott legyen, hogy kerüljem ki a bacikat. Nincs tiszta hely, bármit megfog sokkal bacisabb mint ha utánam enne, és fél perc alatt a szájába van a villáskulcs, fogó, csavarhúzó, garázskulcs, stb, ha nem az akkor biztos megfog valamit és utána a szájába veszi a kezét, ki se lehet védeni, max ha kitiltom a garázsból és bezárom egy vitrinbe. Attól se lett baja, pont a utánam evéstől lenne.


Minél több bacival érintkezik kis mértékben, míg szoptatod és "védett", vagy kicsike, annál lesz ellenállóbb nagyobb korában.

2012. okt. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Ha a gyereket sterilen tartják és nem találkozik fertőzésekkel, akkor nem fejlődik megfelelően az immunrendszere. Statisztikai tény, hogy az így nevelt gyerekek hajlamosabbak az allergiás betegségekre, asztmára stb.
2012. okt. 25. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Kutyus70 válasza:
Ha nem vagy fertőző beteg, akkor nyugodtan. Sokan azt mondják "ez nem egészséges", de szerintem ez baromság. Nekem még a gyümölcsöt sem mosták meg, (igaz nem permeteztünk soha). Néha a porban fetrengtem, úgy ettem közben. A dokim meg azt mondta rá, hogy "nem baj az, a por elősegíti az emésztést". :D Nem szabad a gyereket hermetikusan elzárni mindentől, mert később olyan érzékeny és gyenge lesz az immunrendszere, hogy a legkisebb baci is leveri a lábáról. Inkább edzeni kell az immunrendszert.
2012. okt. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!