Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeded hogy a gyerek utánad...

Engeded hogy a gyerek utánad harapjon az ételbe, vagy igyon a poharadból?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 10:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Igen, engedem.
2012. okt. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
85%

Nem,nem engedem hogy utanam egyen/igyon hagyom had sirjon,uvoltson erte vagy netan azt gondolja anya sajnalja tole.:)

Most komolyan?

Meg szep hogy engedem. Miert ne?Soha semmi baja nem volt a szamnak(persze vannak benne "bacik" mint szinte mindenbe) de a gyerekeknek sem. A tulzott feltes sosem vezet jora.

2012. okt. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmilyen fertőzésem (pl herpesz, de ez még sosem volt), vagy nem vagyok beteg akkor simán engedem. Ha ennyire félsz ettől, akkor figyelj esetleg oda, hogy a pohár másik oldaláról igyon. Nem fog tőled semmilyen fertőzést összeszedni, nyugi. :)
2012. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
100%

Igen engedem! A testvére után sem engeded/engednéd? És hogy tovább menjek evett már az apja után,sőt a nagyanyja után is (2,5éves). Nem vagyunk fertőző betegek,és nem fogom elzavarni a gyereket ha kér az ételemből. Ő amúgy is olyan hogy állandóan jön "kunyerálni".:-) 1éves kora óta ez van,mióta ehet mindent.

Persze nem a számból szedem ki neki az ételt,de nem tudom mi azzal a gond ha adok neki egy falatot a tányéromról,vagy iszik a poharamból?!


Láttam egy videót ahol Czeizer doki arról beszél hogy a testvérek egymás szájából esznek és ezáltal erősítik,immunizálják egymást! Kevésbé lesznek hajlamosak az allergiára.

2012. okt. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
63%

Nem! Fúj! Soha! Hozzám sem érhet, és puszit sem adok neki. Sőt fürdetni is csak kesztyűben szoktam.

Undorító.

2012. okt. 15. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
55%
És aki megrágja a baának a kaját? Régen is csinálták. Mondjuk én nem csinálom, de el sem itélem azt sem.
2012. okt. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:

Én simán engedem. Meg ha leesett a cumija és nem tudom lemosni, akkor inkább én bekapom és így "lemosom".


Persze ezt nem szabad, mert ilyenkor az én szájflórám átmegy a gyerekbe, és most már bizonyított, hogy a fogszuvasodás "fertőző betegség". Az orvosok szerint ezért romlik a gyerekek foga, mert a szülőktől elkapják a bacikat...

2012. okt. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
58%
Ez tényleg komoly kérdés? Persze, hogy engedni fogom. Nem szabad a gyereket túlfélteni, csak rosszat teszel vele.
2012. okt. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom azért merült fel benned ez a kérdés, mert te szem iszol/eszel a családtagjaid után....


Mi még sokszor a barátnőimmel is megettük a másik "maradékát", ha valami nem ízlett és meghagyta.... én nem vagyok szívbajos e téren, lehet azért, mert herpeszem sosem volt. A családban senki nem volt ilyen "finnyás", inkább a párom jobban olyan, hogy nehogy elkapjon tőlünk valamit, vagy mi tőle (ez többször fordulhatna elő - betegségek). De alapvetően igen, engedem, én is eszek iszok utána!

2012. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen, engedem. Elég furán nézne ki, hogy amikor beleharapna a kenyerembe a 2 éves kislányom, akkor kitépném a kezéből, nehogy egyen belőle:-). Sőt, még amikor teát iszik, a kanalával engem is megitat, és utána nagyon boldog, hogy itathat engem:-). Nem szokott herpeszem lenni, jók a fogaim. Természetesen, ha esetleg mégis kijönne rajtam a herpesz, akkor nem engedném, de nem akarom és nem is tudom steril környezetbe tartani.
2012. okt. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!