Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Engeded hogy a gyerek utánad...

Engeded hogy a gyerek utánad harapjon az ételbe, vagy igyon a poharadból?

Figyelt kérdés
2012. okt. 15. 10:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Igen, engedem. Mondjuk a cumiját nem kapnám be :)
2012. okt. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim válasza:
40%

Szerintem pszichiáterhez kellene menned, ha ilyet kérdezel.

Mit fogsz csinálni, ha kiviszed majd a játszótérre, és azt látod, hogy a szájába dug egy faágat? Hypóval kimosod a száját?

2012. okt. 16. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
Igen, engedem. Sem herpeszünk, sem más bajunk nincs!
2012. okt. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
58%

nekem ezzel semmi problémám nincs. ihat majd utánam agyerek és ehet is a kanalammal,vagy hasonlók. például herpeszem még sosem volt. ha épp lenne,persze akkor nem engedném. nekem az jutott eszembe,hogy a fürdőkádba hogy ültök be egymás után? ott azért több a baci...

16hkm

2012. okt. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
18%
Valóban szomorú hogy ez kérdésként felmerül. Az a higiénikus ha mindenkinek külön pohara van.
2012. okt. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
18%
A száj fertőzöttebb részünk, mint a végbelünk! /Orvosok véleménye!/
2012. okt. 17. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 Balogh Adél válasza:
16%

Nem tudom,hogy miért van itt mindenki felháborodva a kérdésen. Például csak szeretném közölni,hogy a csecsemők úgy születnek,hogy nem található meg a szervezetükben a "vírus" ami a fogszuvasodást okozza. Anyukától,apukától,meg a suliba a gyerekektől kapja el amikor eszik,iszik utánuk. A nyálában található az embernek:)Ettől függetlenül ha már megkapta valaki és van hibás foga nyugodtan ehet,ihat a másik után,rosszabb nem lesz a helyzet,hiszen a bacik már megjelentek a szervezetben.


Ezt csak azért írtam le,hogy nemfeltétlen okos dolog enni-inni a másik után,sőt nem okos a másikat pszichiáterhez küldeni,mert ő esetleg ezzel tisztában van és többet olvas,mint a lehurrogók :D

2012. okt. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
56%
Vagy esetleg tegyük a gyereket steril szobába és onnan ne is engedjük ki. Jobb lesz, ha majd a bőlcsiben vagy oviban lesz állandóan beteg, mert otthon a széltől is óvtuk?
2012. okt. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 masni1 ***** válasza:

A családotoknak van egy saját baciluskészlete. Ezt minden családtag megszokta és valószínűleg nem betegszik meg tőle.

És ez addig így lesz míg együtt éltek. Osztoztok a bacin is. Mellesleg a gyerek is hozhat haza fertőzést. Eszedbe jut, hogy ne egyél utána????

2012. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:

Balogh Adél: "Például csak szeretném közölni,hogy a csecsemők úgy születnek,hogy nem található meg a szervezetükben a "vírus" ami a fogszuvasodást okozza."


Most ugye csak viccelsz...?

A fogszuvasodás nem fertőző betegség, hanem a szájban normálisan jelenlevő baktériumok által lebontott cukorból keletkező sav okozza. Ezek a baktériumok pedig mindenhol jelen vannak, a levegőben is, azaz teljesen felesleges félni tőlük vagy bármit is tenni ellenük, mert a szervezet megoldja magának, ha veszélybe kerülne (pl a véráramba jutnának a bacik), de amíg a szájüregben vannak, addig nem ártalmasak.

2012. okt. 18. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!