Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok együtt az Amina...

Mit gondoltok együtt az Amina Zara névről? Apától összetett vezetéknevet örököltünk, kötőjelesen . N-N Amina Zara. Nekem nagyon tetszik már nagyon régóta, viszont a baráti körből van pár ember, aki le akar beszélni! Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 09:46
1 2 3 4 5
 11/50 anonim ***** válasza:
31%
Az én lányom senki nem becézi:) Hála égnek...
2012. okt. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/50 anonim ***** válasza:
50%
Nekem tetszik külön külön és így együtt is! Szép és különleges is. Tuti nem fog élete során szembejönni vele sok Amina Zara! :)
2012. okt. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
74%

Ismerek több Aminát,senki nem becézi őket,mert nem hosszú a nevük. Amúgy szerintem nagyon szép név. A Zara név tetszik,csak a gyerekek ugye amit lehet,kitekernek,és ezt sajnos ki lehet,főleg gyerekésszel.Nekem 2 keresztnevem van,ráadásul felvettem a férjem nevét,mert én mindig is -né akartam lenni. Így most van 2 vezetéknevem és 2 keresztnevem...Nincs vele baj,csak hivatalos helyeken,amikor 56-szor kell aláírni...:D:D

Mindezek ellenére,ti döntötök!Mérlegeljétek,pro és kontra és ahogy a legjobbnak találjátok.

2012. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
59%

Nekem van egy Zara kabátom :-))

Az Amina nagyon szép, szerintem dupla vezetéknévhez bőven elég.

2012. okt. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
47%
Amennyiben Pusoma Orsós vagy Lakatos a vezetéknév,akkor jó...egyébként iszonyat.
2012. okt. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a véleményket, ment a zöld kéz!

Kedves UTOLSÓ! Nem tudom, neked milyen nevet adott Édesanyád, de Te bármilyen névvel tudsz büdös bunkó lenni! Gratulálok!

2012. okt. 20. 16:55
 17/50 anonim ***** válasza:
55%
Szép az Amina és a Zara is.Nagyban függ a hangzás a vezetéknévtől,amit nem tudunk.Nem kell ezt becézni,így szép ahogy van.Az én lányom Dorka,őt sem becézzük.Nagykorában választhat a kettő közül.Mindkettő különleges.Ne hagyd magad lebeszélni!Nektek kell tetsszen,nem az ismerősöknek!
2012. okt. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
52%
Előző vagyok.Volt egy csaj a játszótéren,a babáját Nikének hívták.Senki nem merte megkérdezni fiu vagy lány.Na,ez már durva!!!Semmi baj az Amina Zarával.
2012. okt. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 anonim ***** válasza:
57%
A szomszéd lányt is Niké-nek hívják....27 éves. Egyébkénta ti szegénységi bizonyítványotok, ha még nem hallottatok Niké, a győzelem istennőjéről.
2012. okt. 20. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/50 anonim ***** válasza:
69%

Nekem kicsit sok a kettő, de külön külön nagyon tetszik :)


Szerintem az Amina szebb, én azt választanám a helyedben csak, és nem mindkettőt, de persze ez a te döntésed, ha így adod.


Szerintem nem fogják csúfolni emiatt :) sokkal furább nevek lesznek az osztályában ez fix :) Boldog babavásárt! :)

2012. okt. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!