Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok együtt az Amina...

Mit gondoltok együtt az Amina Zara névről? Apától összetett vezetéknevet örököltünk, kötőjelesen . N-N Amina Zara. Nekem nagyon tetszik már nagyon régóta, viszont a baráti körből van pár ember, aki le akar beszélni! Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 09:46
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszik, ami miatt viszont meggondolnám, hogy adjam, hogy nagyon hosszú. Bár az is igaz, hogy az a 4 betű a végén már nem oszt nem szoroz.


Ne hagyd magad lebeszélni. Az a fontos, hogy Nektek tetszen, az másodlagos, hogy mások mit gondolnak.

2013. jan. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
45%
Az én egyik lányom Doroti,a másik Amira,ő nemrég született,mind a 2-nél le akartak beszélni,nem hagytam,te se hagyd,szép nevek!
2013. jan. 22. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy még aktuális-e a kérdésed, viszont és hosszú vezetéknévhez nem adnék két keresztnevet. Vagy az egyik vagy a másik.

Illetve az egyiket úgyis el fogja hagyni. Van egy csomó ismerősöm, akik két keresztnevet kaptak, hát egyikük sem használja a másodikat... Egyik tesómnak is két keresztneve van, de csak a hivatalos iratokon szerepel a második, ott is csak azért, mert kell, egyébként nem szereti...

2013. jan. 23. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
58%
Az Amina gyönyörűséges név szerintem, a Zaráról viszont a márka jut eszembe:S Továbbmenve én sem örülnék, ha mangonak, vagy nike-nak hívnának:) Ezzel a suliban sztem még zrikálhatják is...Ennél kevesebb is elég manapság a gyerekeknek, sajnos!
2013. jan. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
58%

Nekem nagyon tetszik mindkettő.

Az én lányom Amina Gréta! :))


Én is csak a hossza miatt gondolkoznék el rajta. Nálunk azért lett két neve, mert apa ragaszkodott a Grétához, nekem meg nem tetszett, de második névként belementem. Viszont a Gréta teljesen használaton kívül van, egyedül akkor szólítom, úgy, hogy Amina Gréta, ha balhé van! :))

2013. jan. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
82%
Az én fiam Krisztofer,nagyon nagyon sok embernek nem tetszik... Ez van :) Nekem tetszik,a párom meg megszokta :) Van második neve apuka után... Így eltudja dönteni,hogy melyiket használja... 11 betűből áll a vezetékneve... Nem lesz könnyű dolga... Az én nevem Mercédesz és feltudtam nőni a cikizésektől is :) Ne hagyd magad lebeszélni :)
2013. jan. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotokat! Ment a zöld kezecske Mindenkinek! :)
2013. jan. 23. 20:09
 38/50 anonim ***** válasza:

Hűű, de valami nagy hülyeséget írhattam a százalékok alapján. :(


35 voltam

2013. jan. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Sajnálom, hogy valaki lepontozott, én mindenkinek zöld kezecskét adtam! :S
2013. jan. 23. 21:34
 40/50 A kérdező kommentje:
Úgy látom, hogy a 32-es válaszolót is lepontozta valaki! Úgy tűnik akinek a gyermeke nem Mária és István az le lett pontozva! Megkérek minden lepontozót, hogy ne az én kérdésemnél tegye! Köszönöm!
2013. jan. 23. 21:36
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!