Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok együtt az Amina...

Mit gondoltok együtt az Amina Zara névről? Apától összetett vezetéknevet örököltünk, kötőjelesen . N-N Amina Zara. Nekem nagyon tetszik már nagyon régóta, viszont a baráti körből van pár ember, aki le akar beszélni! Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 09:46
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
93%

Nekem tetszik, az Amina különösen szép név szerintem. Egyébként van egy Amira nevű ismerősöm, őt Ami-nak becézzük ha épp nem teljes néven akarjuk szólítani, szerintem az Aminánál is működne ez a becézés és tejesen jól is hangzik.

Önmagában számomra a Zara túl kemény hangzású, de így együtt jó és mivel rövid a második keresztnév, összesen 4 betű, nem hiszem hogy sok nehézséget jelentene pluszban amikor aláírni kel...

Az meg fals érv, hogy majd cikizni fogják... mert mindenkit lehet cikizni, ha nem a nevéért, akkor találnak mást, nagyon gonoszkodóak tudnak ám lenni a gyerekek és akit kipécéznek azt akárhogy is hívják mindenképp cikizni fogják valahogyan. Szóval a név ebből a szempontból tökmindegy.

Egyébként én Piroska vagyok - nemigen tudtok olyan piroskás viccet mondani amit ne lőttek volna már el nekem vigyorogva, marhára unom gondolhatjátok.... - gyerekkoromban nemigen csúfoltak, hiába volt ciki nevem. Szóval erről ennyit.


Szerintem ne hallgassatok másra, csakis a saját ízlésetek szerint döntsetek.

2013. jan. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
90%
Külön külön az Amina és a Zara is tetszik, de valahogy egybe nem jön át. Szerintem vagy az egyik vagy a másikl.
2013. jan. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
Szerintem is azt válaszd amit ti szeretnétek! Magad dönts! Én is egy újabb nevet(apuci választotta) és a sajátomat adtam a lányomnak! Mindig azt akartam,hogy úgy hívják majd mint engem!!! :)))
2013. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 xStefix ***** válasza:
100%

Szerintem egyben hosszú és nekem egyik sem tetszik. Nem tudom, elég sok mostanában az ehhez hasonló, amikről az ember hirtelen nem is tudja, hogy név-e... legalábbis én nem. :)

De ha nektek tetszik, akkor válasszátok ezt. Csak tényleg gondoljátok végig, mert ezzel fogja leélni az életét. Neki is tetsszen majd, ne csak nektek. (Én pl. utálom a saját keresztnevem, pedig semmi extra.)


Igaz, minket se érdekelt, ki hogyan sápítozott a saját gyerekeinknél. Most meg mindenki csodálkozik, hogy de ritka nevük van. :)

2013. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, mindenki válasza nagyon hasznos volt! Mindenkit felpontoztam! :)
2013. febr. 4. 18:56
 46/50 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Végül mi lett a kislányod neve?:)
2013. aug. 20. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekel :)
2013. aug. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 A kérdező kommentje:
Náray-N. Amina Zara :)))
2013. dec. 3. 13:19
 49/50 anonim ***** válasza:
35%
Cikizik már szegényt a neve miatt?
2018. febr. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
90%
#49 nem, remélhetőleg normális ismerősei vannak, nem olyanok, akiknek egy kisgyerek cikizése a fő szórakozásuk.
2018. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!