Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit gondoltok együtt az Amina...

Mit gondoltok együtt az Amina Zara névről? Apától összetett vezetéknevet örököltünk, kötőjelesen . N-N Amina Zara. Nekem nagyon tetszik már nagyon régóta, viszont a baráti körből van pár ember, aki le akar beszélni! Szerintetek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 20. 09:46
1 2 3 4 5
 21/50 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszönöm! Az egyik legjobb barátnőm Niké és Ő már 27 éves, szóval annyira nem új név :) Ment a zöldecske mindenkinek!
2012. okt. 20. 20:45
 22/50 anonim ***** válasza:
100%
én egy kicsit hagyományosabb neveket kedvelem,de a ti döntésetek ne hagyjátok magatokat befolyásolni, ő a ti gyermeketek lesz és úgyis megszokják majd a nevét, nem kell ezen aggódni :)) Amúgy az Amina bájos szerintem
2012. okt. 21. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
74%
Legelső vagyok, Amira lett a lányunk neve és mi sem becézzük, egyszerűen csak Amira.
2012. okt. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 A kérdező kommentje:
Nektek is nagyon köszönöm! Ment a zöld! :) Várom a további válaszokat! Szép vasárnapot! :)
2012. okt. 21. 10:41
 25/50 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk nem tetszik sem az Amina, sem a Zara, mert más típusú nevek tetszenek, de mindkettőt hallottam már többször is, szerintem egyáltalán nem nyakatekert nevek. Teljesen normális, szép nevek . Nekem a 2 együtt kicsit s

hosszú, ha dupla a vezetéknév, de úgyis ritkán fordul elő olyan helyzet, amikor egybe mind a 4 nevet kell használni, leírni.


50 éve a Bencére, Kírára meg Mirára is forgatták a szemüket (már aki egyáltalán hallott ilyen neveket), most meg tele van ilyen nevű gyerekekkel minden ovi.

2012. okt. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jól hangzanak együtt. Nekem egyik sem tetszik én nem adnám őket, de tényleg jól hangzanak együtt.

Adjátok bátran, hamar megszokja mindenki.

Nálunk most született egy Benett a családban, nagyon furcsálltam, de mikor megláttam és a nevén szólítottam a kis gyönyörűt, azóta már tetszik is a neve, és nem érzem furának.

2012. okt. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mentek a zöldek! Ha kisfiam lenne, akkor Benett lenne :)))
2012. okt. 24. 22:59
 28/50 Ági333 válasza:
70%
N-N Amina Zara:) Nekem tetszik:) Jól hangzik:) Nekem ha lányom lessz akkor vagy: Zara vagy Nina lessz:)
2012. okt. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 A kérdező kommentje:
Köszönöm az üzit, ment a zöld kezecske! :)
2012. nov. 1. 14:33
 30/50 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem szép. A barátnőm kislánya Nagy Amina Zora lesz. :))
2013. jan. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!