Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek milyen kenguru...

Szerintetek milyen kenguru jellegű babahordozót vegyek? Kiránduláshoz, sétákhoz.6 hónapos a kisfiam.

Figyelt kérdés

2012. okt. 22. 18:58
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
63%

A gyerek érdekében az újabb és újabb tanulás, olvasás, vagy akár link vadászat nem fanatizmusság.


De mit is várok egy olyan világban, vagy egy olyan weboldalon, ahol dohányos kismamák követelnek megértést és váltig állítják, hogy nekik ez jár, és mdf lesz baja a babának?

Ahol már olvasni, tanulni, vagy megérteni is szégyen?

2012. okt. 25. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
56%
Nem is értem azt, aki itt köti az ebet a karóhoz, hogy a kenguru jó...szerintem már nem akarja beismerni, hogy ekkorát tévedett.
2012. okt. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
11%

Hogy jön ide a dohányzás? Honnan veszitek, hogy én tévedek? Úristen, és még ti nem vagytok fanatikusok...

Engedjétek már meg, hogy abban hordozzam a gyerekem amiben akarom, én se szólok be nektek, amiért bevettétek a kendőgyártók agresszív marketingjét...

2012. okt. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
76%

Sértegetsz? Ám legyen:

szerintem felelőtlen és fafejű vagy. Nem marketing amit leírtunk, hanem tények, de a szűklátókörűségedtől nem is akarod látni.

Szégyen, hogy még te mered azokat piszkálni, akik képesek másként látni, még akkor is, ha előtte nem így gondolták!

Nincs semmi érved, csak az aljas személyeskedő szemétkedésed, mert ahhoz is gyáva vagy, hogy beismerd: nulla információd van arról, amit vérremenően védesz.

Sajnálom azokat a gyerekeket, akik ilyenek mellett nőnek fel, mert ezt tanulják meg, hogy ne ismerjék be a hibájukat, hanem mindenáron tartsanak ki, még akkor is, ha egészségtelen.

Ha pedig nem érted hogy hogy jön ide a dohányzás, akkor még eszed se sok van.

2012. okt. 25. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim válasza:
13%

Én is egy "fafejű" kengurus anyuka vagyok, nekünk az ortopédorvos tanácsolta, hogy használjuk minél többet, mert jót tesz a csípőjének.

A kendős anyukáktól kérdezem: miért ilyen agresszívek mindenkivel, akik valamit nem úgy csinálnak mint ők? Tényleg csak kiváncsiságból kérdezem, mert sok ilyen topikot láttam már, és szinte kivétel nélkül mindegyik úgy végződött, hogy a kendős anyukák agresszív, beszólogatós stílusban nekiugrottak a kengurusoknak. Nem értem, hogy miért van ez a nagy indulat.

2012. okt. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
89%

Úgy tűnik ortopédus és ortopédus közt is van különbség, akinél mi voltunk azt mondta, hogy a kenguru eszünkbe se jusson, ha hordozni akarom, akkor normális hordozóban tegyem. De akárhol interneten rákeresel az ortopédusok ajánlásaira egyet nem találsz, aki a kengurut javasolná.

És ez nem agresszivitás, meg agresszív marketing. Pusztán annyit szeretnék, hogy az ÉN lelkiismeretem tiszta legyen, hogy szóltam. Az mindenkinek a saját felelőssége, hogy mit tesz a gyerekével. Én megfelelő eszközben hordozom, mert el szeretném kerülni, hogy évek múlva orvostól orvosig kelljen járnunk gerinc és csípő-problémákkal.

2012. okt. 26. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

"Nem is áll szándékomban 2 éves gyereket hordozni. Nekem nem tetszik, amikor valaki járni tudó, akár 3-4 éves gyereket hordoz vagy babakocsiba tesz. Szerintem ez pusztán az anyuka kényelme miatt van, hogy lehessen tempósan haladni, ne kelljen a gyerekre várni, amikor megnéz minden kavicsot, vagy bogarat. Én engedni fogom a gyerekemet bogarászni :)"

Azért a 2 éves gyerek hordozását ne úgy képzeld el, hogy egész nap cipelem, és nem engedem, hogy megálljon bogarászni. Pusztán annyi, hogy pl. mikor túrázni megyünk, egy idő után elfárad. Így ahelyett, hogy kézbe venném, és leszakadna a karom, inkább felkapom a hátamra.

És igen, néha kényelemből hordozom. Mert nem akarok 2 órával előbb elindulni valahova, ahová időre kell menni. Amikor nem vagyunk időhöz kötve, akkor én is hagyom bogarászni.


"Tévedtek. Mint írtam, szintén Chicco kengurunk van, nem nyeklik benne a gyerek. Annyi a "titka", hogy oldalt rendesen be kell állítani a szélességét, hogy ne legyen hely benne nyekleni."

Hidd el, hogy állítottam rajta mindent, az oldalán is a szélességet, mégsem változott semmi. Mármint tény, hogy szorosabb lett a hordozó, de a babának még mindig nem volt benne semmi tartása...

2012. okt. 27. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
Bocs az offért. De végre találtam egy kérdést, ami aktuális, és mertem azt hinni, hogy lesz válasz is... Erre itt is csak ősanyákba botlok... :(
2015. júl. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 Julie S ***** válasza:

Mi a problemad? A kerdezo kenguru _jellegu_ hordozot keresett es erre megkapta a legmegfelelobb valaszt: ssc (soft structured carrier), vagy mei-tai.


Az "osanyaknak" meg orulj, mert a legtobbjuk a lelkiismeretesseguk miatt tunhet fanatikusnak a feluletes szemlelo szamara.

2015. júl. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!