Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom, hogy ez most...

Nem tudom, hogy ez most hiszti, vagy nem, és hogy kell kezelni? Már teljesen kikészít!

Figyelt kérdés

20 hónapos lesz lányom és ez a legújabb, hogy egyfolytában nyávog, sír, mikor dolgom van és nem 100%osan vele foglalkozom. Már reggel azzal kezdődik, hogy fogat mosok, mosakszom, wc, stb, reggeli készítés és megállás nélkül nyávog és sír és ezt hajtogatja, hogy anyaanyaanyaanyaanya... Baromi idegesítő, de még ilyenkor kibírom. De mikor estig csinálja, minden alkalommal, amikor bármit csinálok, teljesen kikészít. Ha csak 1 db poharat szeretnék elmosni, vagy vacsoát csinálni, és lóg a lábamon, kapaszkodik a nadrágomba és még lépni sem bírok, hát sajnos van, hogy kiabálok vele, mert estére már én is elveszítem a türelmem.

Valamelyik nap az autóban is elkezdte már akkor, mikor beszálltunk, pedig csak 10 percet mentünk és már annyira felidegesített, hogy majdnem karamboloztam.

Kérlek segítsetek, hogy ez mi és mit kell ilyenkor csinálni! Olvastam egy csomót, de szerintem ez igazán hiszti, mert csak szimplán engem akar, nem rosszalkodik, meg nem valamiért hiszizik és földhöz vágja magát. Nem tudom, mi a teendő ilyenkor.


2012. okt. 29. 10:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
A pisilős dologhoz mondanám, hogy nem baj, sőt, jó is, ha veled mehet amikor te pisilsz, mert látja, megtanulja, hogyan kell a wc papírt használni, és hogyan kell lehúzni a wc-t. Szobatisztaságra szoktatás szempontjából ez nyerő. Neki még nincs szeméremérzete, ezért nem jön zavarba attól, hogy látja, mit csinálsz. Viszont nagyon jól motiválható később a gyerek azzal, hogy "anya is így pisil, a nagylányok is, neked is menni fog". (Persze akkor, amikor elég érett hozzá.)
2012. okt. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!