Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Párom egyáltalán nem foglalkoz...

Párom egyáltalán nem foglalkozik a fél éves kicsinkkel, nem tudom mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mindig örülök ha itthon van, de mindig rá kell jöjjek, ez nekem egyáltalán nem segítség. Ha itthon van, mindenért úgy kell neki könyörögni, egész nap a gép előtt ül, és játszik. Eddig még elviselhetőbb volt, mert a kis laptopon játszott, és mikor a baba aludt akkor tudtam kicsit pihenni tv-t nézni, de most már a nagyképernyős tv-n játszik (mert az egyben számítógép monitor is) és így mégcsak az sincs, h kicsit tv-zhetnék. De nem is ez a legnagyobb baj, h egész nap kussban kell lenni a szobában, vagy a játék hangját hallgatni, hanem az, h a bébi egész napos odafigyelést igényel, és ez napi 12-14 órában elég megterhelő, és rábízni nem tudom, mert azt mondja, h vele nincs el a gyerek. Hát de így sosem lesz.. Másrészt meg mindent megteszek neki, ha a gép előtt ülve mondja, h éhes, akkor futok neki kaját csinálni, de volt h addig se volt képes a babára vigyázni, hanem mondta h akkor inkább nem kell neki enni, csak vigyem ki magammal, mert ha vele van, sír. De amúgy imádja őt, tényleg szereti látom rajt, de nem tudom akkor miért van ez, már teljesen kész vagyok, mit csináljak? Szeretem őt, de már ebbe belefáradok lassan..

2012. dec. 1. 08:17
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Szia, nem igazán javult... Sajna, de talán icipicit, mióta nagyobb, de alig észrevehető. Sok kiborulás volt, aztán mindig ott vagyunk h egy pár napig jó aztán kezdődik előröl..Vagyunk mi a picivel, meg van ő.. amikor olyan dolgom van h a picit rá kell hagynom, megteszem, de ő magától nem áll neki foglalkozni vele. Naggyal sem...ez van, én már beletörődtem.
2013. márc. 23. 21:43
 22/22 anonim ***** válasza:
nálunk is ugyan ez a helyzet.annyi a különbség hogy a férjem nem a gépen játszik hanem inkább kimegy a garázsba dolgozni.a fiam 19 hónapos és állandóan egyedül vagyunk.hiába tervezett baba volt.napi kb 10 percet foglalkozik a fiunkkal.amikor kicsi volt sokszor arra nem volt időm hogy egyek vagy hogy elmennyek pisilni.hiába mondom neki hogy ha nem változik akkor elköltözünk a kicsivel.megígér mindent de semmi változás.a fiam meg állandóan mondja hogy APA MÁR.ez azt jelenti hogy apa mikor jön már.gondolhatod mit érzek olyankor
2013. márc. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!