Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti minden nap mentek sétálni...

Ti minden nap mentek sétálni babátokkal? Többi lent.

Figyelt kérdés

Tegnap voltunk a védőnőnél,és kérdezte hogy mennyit vagyunk kint egy nap,erre én mondtam hogy se mennyit,egy héten 2x-3x megyünk ki,de akkor sem sétálni hanem a dolgomat intézni.


Erre ő mondja hogy az nem jó,mert -5fokig minden nap mennyünk ki sétálni legalább 30percre,mert így jobban fog aludni meg kell az immunrendszerének is.

Nekem nem igazán van kedvem ehez.


Ez tényleg ilyen fontos?


Mikor megszületett akkor pont nagy forróság volt,szóval nyáron sem jártunk minden nap,csak 2naponta este felé.


Egyébként 7 hónapos.


2012. dec. 13. 12:46
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
100%

3 éves múlt a fiam, eddig minden nap voltunk kint sétálni, kivétel persze ha lázas volt. talán 10 nap nem volt kint a 3 év alatt :)

mikor kicsi volt, akkor az erkélyen aludt napközben, jól felöltöztettem és babakocsistul kitettem, a fal mellett soha nem volt 5 foknál kevesebb. 3-4 órákat aludt a friss levegőn, de nem egyszer 5 órát is szunyált kint :) bent fél-egy órát aludt csak :) tehát nem kérdés, hogy jó neki, ezt te is megcsinálhatod ha van rá lehetőséged, ha jól értem kertes házban laktok, ha nincs kint mínusz akkor altasd kint, meglátod, sokkal jobban fog aludni :)

2012. dec. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer mindenkinek,én kivétel nélkül mindenkinek nyomtam egy zöld kezecskét.


Itt mindenkinek igaza van,annak is aki a napi séta mellet voksol,és annak is aki a "mérték" mellet.


Sajnos már az én babám nem olyan akit csak ugy kilehet tenni,mert már 7hónapos,ugy hogy ahoz hogy kint aludjon nagyon fáradtnak kell lennie,és csak séta közben alszik be! :-)

2012. dec. 14. 16:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!