Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a baja a szuloknek bartos...

Mi a baja a szuloknek bartos erikaval?

Figyelt kérdés
ezt az oldalt veletlenul talaltam mert kivancsi voltam h mennyi konyvet irt bartos erika es felhaboritonak tartom h letezik ez az oldal,2 eves kisfiam es enis imadom,a rajzait irasait.sokan azt hianyoljak tole h nincs benne rossz,gonoszsag.miert kene babak,gyerekeknek szolo konyvbe ezeket irni hiszen az eletben /sajnos/akaratlanul is talalkozik majd ezzel.velemenyek?
2012. dec. 21. 23:06
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem idióta történeteket ír,bugyuta szereplőkkel.Biztos,hogy nem fogom a fiamnak megmutatni,vannak sokkal értelmesebb gyerekeknek szóló mesék,amibe nem bugyutaságok vannak, a kisgyerek nem hülye csak gyerek ez a nő úgy ír,mintha hülyéknek írna.
2012. dec. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen egyetértek az elsővel, bugyuta történetek, bugyuta szereplőkkel, a hideg is kiráz tőle... Inkább olvasok a gyerekemnek magyar népmeséket, vagy grimm-mesét, hiába van bennük "horror" (ami az elmúlt rengeteg évben sem okozott gondot).
2012. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
100%
A Bogyó és Babócàval nekem nincs semmi bajom, sőt szerintem aranyos történetek, de az Anna, Peti, Gergő- től felàll a szőr a hàtamon. De a kislànyom nagyon szereti, úgyhogy olvasom neki.
2012. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
es mit olvasol nemtudom hany eves gyerekednek?ernest hemingway t?
2012. dec. 21. 23:25
 5/43 anonim ***** válasza:
100%
1,5 éves,Micimackót,Kis vakondot,Magyar népmesét,Disney mesét,Mondókás könyvet,Állatos könyvet nézegetünk,olyat amibe normális szép rajzok vannak értelmes történetek,szövegek
2012. dec. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
81%
Semmi tanulsága eredetisége nincs a könyveknek.
2012. dec. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
47%
Ha neked semmi se tűnt fel, kérdező, akkor te is olyan ostobácska és egyszerű lehetsz, mint azok a mesék.
2012. dec. 21. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
79%

Nem az a baj, hogy nincs benne "gonoszság". Nagyon bugyuta mesék sajnos. Ezzel együtt az én lányom is szereti, úgyhogy nem marad ki az életünkből (anyós hatására).

Nem ám csak Hemingway van meg Bartos Erika! Vannak még egyéb írók is.

Mondjuk a másfél éves kislányom egyik kedvence a Bóbita c. verseskönyv, a másik a Mesebolt, abban szintén versek vannak.

Mesekönyvek közül Boribon a nagy kedvenc. Az is egyszerű, de nem bugyuta, nem vagyok rosszul tőle.

2012. dec. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
66%
olvasni még nem olvastam tőle, de láttam már mesét (bogyó és babóca)... nekem nem tetszik. valahogy irritál ahogy nyávognak benne a szereplők. nem örülnék neki, ha megszeretné ezeket a meséket a kislányom, de ha mégis, akkor fel fogok neki olvasni, majdcsak kinövi. persze emellett lesznek majd más mesék is amiket olvasok neki, remélem azok jobban megfogják majd.
2012. dec. 21. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
huuu kicsit eros volt az 1ik valaszado h ostobacska lennek.ostoba te vagy.attol h szeressuk erika konyveit nem leszunk,vagyunk ostobak.mindig mast olvasok neki,gazdag erzsit is szereti es nagy natalia bolygos konyvet minden este elkell olvasnom.gogos gunar es moso masa mosodalya is favorit.minden evok vagyunk.a mondokak kozott is nagyon sok bugyuta de a gyerekek szeretik.
2012. dec. 22. 00:07
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!