Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a baja a szuloknek bartos...

Mi a baja a szuloknek bartos erikaval?

Figyelt kérdés
ezt az oldalt veletlenul talaltam mert kivancsi voltam h mennyi konyvet irt bartos erika es felhaboritonak tartom h letezik ez az oldal,2 eves kisfiam es enis imadom,a rajzait irasait.sokan azt hianyoljak tole h nincs benne rossz,gonoszsag.miert kene babak,gyerekeknek szolo konyvbe ezeket irni hiszen az eletben /sajnos/akaratlanul is talalkozik majd ezzel.velemenyek?
2012. dec. 21. 23:06
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
81%

21 hónapos a lányom és még a gondolatától is rosszul vagyok, hogy mi lesz, ha egyszer ő is ezeket a meséket akarja.

Nincs bennük semmi fantázia. Körzővel rajzolt fejű bugyuta szereplők, bugyuta történetekkel. Az Anna,Petiben egy-egy napjukat meséli el, csak azt nem írja, hogy és akkor apa megitta a kávét és mondta, hogy na most lelépek egy 2 betűs kitérőre. Wáááá....!

Jól csinálja amúgy, mert minden kisgyerek rajong érte akinek hagyják a szülei és nem kis hasznot húz ebből. :) Bárcsak nekem jutott volna eszembe, most kő gazdag lehetnék. :)

Van olyan oldal, ahol gyermekpszichológusok elemzik a könyveit (sajna nem találom) és hát mit mondjak, nem épen építő kritikával illetik ők sem.

2012. dec. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
100%

Erre gondoltál utolsó?

[link]

2012. dec. 22. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
szerintem nagyon sokan irigyek mert volt erikaban annyi h a leg1xerubb szoveggel es rajzal igy befutott.
2012. dec. 22. 00:18
 14/43 anonim ***** válasza:
52%

jól leszólta mindenki Bartos Erika meséit.


szerintem pedig nagyon megtalálta, hogy az igazán kicsikhez szóljon! rövidek és egyszerűek a mesék, így egy pici gyerek is könnyen megérti! Én fiam nem szerette ha olvasok neki, pár mondat után megunta, kevés volt a kép a könyveinkbe és sok az olvasnivaló. Kapott Anna, Peti, Gergő könyveket és megtört a jég nálunk, imádta az összes mesét, valóban kis bugyuta történetek, de egy 1-1,5 évesnek nem is kell még a magyar népmese. mire végigolvastuk a sorozatot, megszokta, hogy oda tudjon figyelni a mesére, és hogy az esti rutin része.

most már bármit olvashatok, de még mindig nagy kedvenc Bartos Erika könyvei :)

2012. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
77%

Kérdező valami rokonod a Batos Erika?

Elmondták a véleményüket a válaszolok a könyvről és úgy reagálsz mintha valami bűnt követnének el, mert nem tetszik neki.

2012. dec. 22. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:
nem rokonom erika es azt nem irtam h mekkora bunt kovetnek el a "erika ellenesek" ,nemis gondoltam h ennyien nem szeretik.a gyerek gyerek ugyis szol ha mar unja es akkor valtunk masra.
2012. dec. 22. 00:37
 17/43 anonim ***** válasza:
54%

Anna, Peti Gergőt nem ismerem, de a Bogyó és Babócát igen.

Kislányom nagy kedvence! Szerintem nem bugyuta. Miért az? Nekem az tetszik benne, hogy olyan dolgokat mesél el egy-egy részében, ami a kicsikkel is megtörténhet. Talán ezért is érzik közel magukhoz a gyerekek! Nem gondolom, hogy nincs tanulsága.. lehet, hogy nem minden résznek van, de pl. az áfonyaszedésnek van!

Nekünk pl. nagyon hasznos volt a bölcsis beszoktatásnál az óvodás része a mesének.

Nekem semmi bajom vele! Mikulásra kapott is egy könyvet a lányom, és tervezem, hogy fog még kapni!

Nem lehurrogni a másikat, mert szereti ezeket a meséket, de azért sem, ha nem szereti! Miért kellene mindenkinek szeretni??

2012. dec. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
27%

"nyavognak a szereplok a Bogyo es Babocaban"? Hat te hule vagy, Pogany Judit meseli mindig a meset...


engem total ledobbentett ez a hozzaallas BE konyveihez. Szerintem aki lehuzza ezeket a meseket, csak okoskodik. Gondolom ez valamifele lelki megnyugvast hoz ezeknek az ostoba embereknek.... semmi baj sincs ezekkel a mesekkel... de ti meg jobb lenne, ha inkabb visdzamennetek tanulni meg kicsit,mert ezt a sotetseget ami a fejetekben van, nehez am palastolni.

2012. dec. 22. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
37%

Egyrészt az a véleményem, hogy ízlés különbség miatt becsmérelni egymást nem túl okos dolog. Ráadásul itt kisgyerekek ízléséről van szó, hisz elsősorban ők választanak.

Másrészt lehet, hogy egyszerűek a történetek, és nem repíti szellemi magaslatokba a gyerekeket, de talán abban egyetértünk, hogy ebben a korban még nem is kell.

Èn örülök, hogy rátaláltunk Erika meséire, mert 3 éves, örökmozgó kisfiam az ő meséit nézte meg elsőre, aztán jöttek a könyvei, és azóta imádja az esti meseolvasást. Csak úgy alszik el, ha legalább 2 mesét elolvasunk neki, és most már nagyon sok kedvence lett Bartos Erikán kívül is.

2012. dec. 22. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
25%
Akik leblamálják Bartos Erikát a meséivel együtt, azok ragadjanak tollat és papírt, s mutassák meg ők mit tudnak. Úgy látom sokan még helyesen sem tudnak írni és beszélni a nevek elé pl: nem használjuk az " a "-t. / A Bartos Erika/. Na szerintem az ilyen beszéd vall buta emberre, és nem Erika meséi szólnak butaságról. A gyerekek igen is szeretik, aki meg nem annak valószínűleg a szüleik nem engedik, hogy nézzék.
2012. dec. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!